Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagytok féltékenyek...

Nem vagytok féltékenyek kicsit Plastic Tinkerbellre?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3oz4PPIhfvA

http://www.youtube.com/watch?v=fNtfcuIJndQ


Szeretem nézni a videóit (ha nagyon unatkozok) de kicsit irigy vagyok ahogy mutogatja h mennyi mindent vett , mennyi ruhája,sminkje van stb...

na meg mikor bemutatja hogy miben megy aznap vásárolni és lazán mondja hogy ez egy kis Guess táska,Ray Ban szemüveg stb...:/...


meg mikor bemutatja hogy mennyi cipője van...cöhh.. nekem van kb 3 magassarkú két tavaszi egy téli, néhány nyári azt csá... :/


19L


19L


2011. júl. 25. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Most néztem meg az első videóját,eddig nem ismertem őt,de tényleg nagyon jó cuccai vannak.Nem mondom,hogy féltékeny vagyok rá,csak abban irigylem,hogy ilyen olcsón ilyen jó cuccokat szerez.


Amúgy irtátok,hogy nem Magyarországon vásárolja ezeket,akkor hol?Nem tudjátok véletlenül?

2011. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hollandiában lakik a vőlegényével.
2011. júl. 25. 19:18
 13/25 anonim ***** válasza:

Köszi szépen :)


utolsó voltam

2011. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
én is nézem a videóit, elég jók, de ő tipikusan egy olyan csaj, akit a pasija pénzel, merthogy igazából esze nem sok van. Egyáltalán nem vagyok féltékeny rá, én nem szeretnék így hírnévhez jutni...
2011. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vásárolgat sokat, de ő külföldön él és egy húsgyárban dolgozik... nem egy menő hely, mégis elég jól keres. Csak hát ez Magyarország, itt röhejesen alacsony a fizetés. Hollandiában meg alapvetően olcsóak a ruházati cikkek és magasabb a fizetés is.

Ennyi az egész :)

2011. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 hot_kiss ***** válasza:
100%
Nem. Kicsit sem. Megtanultam, hogy felesleges, mert nem engedhetem meg magamnak az ilyesmiket.
2011. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy egy szobás albérletben lakik, ahol idegen emberekkel osztoznak a fürdőn, konyhán stb... Ha kimész mondjuk au pair-nek Angliába/Hollandiába/ahova akarsz, te is simán megkeresel ennyi pénzt, vásárolhatsz össze-vissza, mert más kiadásod nincs. Én nem irigylem, mert nincs miért, semmi olyat nem tud felmutatni, amit nehéz lenne elérni. 19L
2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem veszi drágán a cuccait, ennyiért itthon is megkapod. Nem vagyok irigy rá, mert nem tudnék több évig egy gyárban szalag mellett csomagolni, szabadidőmben meg vásárolgatni, attól többre tartom magam. De az vicces, hogy az egyik bemutatójában látott rövid csíkos gatyát miatta próbáltam meg, és vettem is meg, mert tényleg jól néz ki felvéve, és a legutolsóban vásárolt két (citrom és zöld) atlétát én is kinéztem, csak nem tudtam kivárni a sort a próbafülkénél, így ott hagytam.
2011. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jó cuccai vannak. Nem a pasija pénzeli és nem is idegenekkel él együtt. Nekem ő a példaképem és volt olyan, hogy beszélgettünk is. Nagyon aranyos lány.
2011. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!