Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkiismeret-furdalásom van...

Lelkiismeret-furdalásom van sokszor, ha jól nézek ki. Nektek nem szokott lenni?

Figyelt kérdés

Ha szép ruhákban vagyok, meg van csinálva a körmöm franciára, amiről sokan azt gondolják, hogy puccos, sznob, be van lőve a hajam, akkor szabályosan rosszul érzem magam a többi ember előtt.

Mert válság van, tudom, hogy sokaknak alig van mit enniük, én meg "parádézom".

Imádok szépen kiöltözni, ugyanakkor szinte szégyellem magam, amiért jobban nézek ki, mint az átlag.

Ti nem szoktatok így érezni? Mit tesztek ellene?


2011. febr. 1. 21:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
54%
na azért okosan ezzel a mindenki csöves kijelentéssel szerintem
2011. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

hah, vígszínház.

képzeld, anyukám kocsmában dolgozik, apukám sofőr. tök átlag család vagyunk, financiális ügyekben is.

mégis: telik samponra, egyéb hajápolási szerekre, szép ruhákra, kiegészítőkre, ékszerekre,sőt még hajfestésre, havi 2-3 szolira, műkörömre is.

nem kell elhinned, hogy olyan különleges vagy ezzel bármilyen szempontból is.

17L

2011. febr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

oké.

akkor lehet, hogy másnak is telik rá, csak egyszerűen nincs ízlésük a nők nagy részének, és nem tudnak csinosan felöltözni; vagy pedig nem költenek rá, annak ellenére, hogy megtehetnék.

2011. febr. 6. 15:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!