Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkiismeret-furdalásom van...

Lelkiismeret-furdalásom van sokszor, ha jól nézek ki. Nektek nem szokott lenni?

Figyelt kérdés

Ha szép ruhákban vagyok, meg van csinálva a körmöm franciára, amiről sokan azt gondolják, hogy puccos, sznob, be van lőve a hajam, akkor szabályosan rosszul érzem magam a többi ember előtt.

Mert válság van, tudom, hogy sokaknak alig van mit enniük, én meg "parádézom".

Imádok szépen kiöltözni, ugyanakkor szinte szégyellem magam, amiért jobban nézek ki, mint az átlag.

Ti nem szoktatok így érezni? Mit tesztek ellene?


2011. febr. 1. 21:47
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

mindegy is, meg nem is.

mindegy, hiszen fontos dolgokban nem fogom kikérni a véleményüket, hiszen nem ismernek, ugyanakkor mivel a külsőnk az, amit lát belőlünk a külvilág, félreértésekre adhat okot, ha elegáns, kifinomult.

felszínes, pökhendi nőnek gondolhatnak, én meg nem szeretem azt sugározni, ami velem, a belső tulajdonságaimmal ellentétes. persze erről tudom, nem én tehetek, ha valaki így gondolja, csak tudom, hogy Mo.-on azon túlmenően, hogy sokan sajnos a szegénység miatt nem tudnak jó cuccokban járni, azért sok irigy, féltékeny ember is van, akik rögtön elkönyvelnek magukban mindennek.

2011. febr. 1. 23:58
 12/33 anonim ***** válasza:
74%
elszoktam menni itthonról csinosan, de nem érzem azt, hogy a többi embernek kisebbségi érzetet okoznék xDDDD micsoda problémáid vannak:D
2011. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Magad miatt öltözködj ne másokért, és itt már 20éve válság van, csak most találtak rá egy jó szót, tehát régen se öltöztek jobban. És hidd el nem pénz kérdése a jól öltözöttség mert egy kis fantáziával, (és sok akciós cuccal), simán fel lehet öltözni szépen, és stílusosan.

Soha nem éreztem még lelkifurdalást azért mert jól nézek ki, inkább csak azért szoktam aggódni, hogy valami hülye dolog történik velem az utcán (kibicsaklik a bokám, ami még sportcipőben is előfordul).

2011. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez véletlen nem kamu kérdés?:D
2011. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

nem kamu kérdés! :)


még az is eszembe jutott, hogy lehet, magamból, a régi önmagamból indulok ki.

mert régen, mikor nem öltözködhettem csinosan, végülis nekem volt kisebbségi érzésem, talán ezért gondolom, hogy másból most én is ezt váltom ki. én mondjuk nem gondoltam azt a trendi nőkről, hogy beképzeltek lennének, csak magamat éreztem kevésnek hozzájuk képest, jelentéktelennek, kis szürke egérnek.

2011. febr. 2. 00:29
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne gondolkozz ilyeneken,én azok közé tartozom akik nem igazán engedhetnek meg maguknak sok mindent és nem nézek rossz szemekkel azokra akik pedig igen:)
2011. febr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és attól még hogy elég rossz az anyagi helyzetem attól még azért igényes vagyok.Sokszor van hogy szépnek érzem magamat:D
2011. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem samponra nem futja azoknak, akik zsíros hajjal merészelnek utcára menni, hanem meleg vízre meg fűtésre, gyökér.

Kedves kérdező, attól, hogy nem sminkeled ki magad, és nincs megcsinálva a körmöd, másoknak még nem lesz mit enniük, úgyhogy emiatt ne aggódj... nem a te frizurádtól függ más emberek élete...

2011. febr. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek kedves kérdező. DE a felettem szólónak igaza van. Attól nem lesz jobb másnak, ha nem fested ki a körmöd. Ez ilyen. Valakinek jobban megy, valakinek nem. De emiatt szerintem nem fognak elítélni.

Úgy gondolom, hogy egy lány adjon magára. És az igényesség nem feltétlenül pénz kérdése. (pl hajmosás, ápolt bőr és körmök) 1 hónapra ezek 1500-2000FT-ból megvannak szerintem.

Nem gondolom, hogy ezek miatt sznobnak néznének, hiszen ha kedves, közvetlen és mosolygós vagy, akkor kevesebb emberben mutatkozik meg a rosszindulat.

22/L

2011. febr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nincs, mert alapból csóró vagyok, ennek ellenére próbálok jól kinézni. nem festem a hajam, csak hennával színezem, ami olcsóbb, egészségesebb, ápolja is a hajam. A barátnőm olcsón megcsinálja, mert ő fodrász. Ruhákat szinte csak turiból vásárolok, 2000-nél többet nem adok egy fölsőért, nadrágnál és pulóvernél pedig 3000 a határ. Samponból 1 literes Wu 2-t használok, meg van egy fél literes olcsó pakolásom. Mivel nem vasalom, szárítom a hajam, így egészséges szerencsére. Az arcomat itthon szoktam gőzölni meg nyomkodni, van egy bio arclemosóm és egy aloe vera növényem, amiből néha vágok és rákenem. Sminkem összvissz korrektor, szemcerka, és ajakír. Így valóban minimális pénzt költök a szépségemre, mégis jól érzem magam. Ezért nincs lelkiismeret-furdalásom:)
2011. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!