Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Megszállott" vagyok? Annyira...

"Megszállott" vagyok? Annyira félek, hogy jobban fog törni a hajam, hogy ha kifésülöm, nagyon-nagyon ritkán megszárítom gyenge hőfokon, vagy kivasalom 1-2 hónapban egyszer, már "lelkiismeret furdalásom" lesz és rettegek attól, hogy eltörik hajam.

Figyelt kérdés
:( Ha száraz és törik a hosszú hajam, heti 2 szárítás hűvös levegőn, max. egy vasalás kerámiás vasalóval, sok neki? Mennyi időközönként nem tesz kárt a hajban ezek használata? Hetente készítek rá tojásos olivás pakolást, minden mosás után használok méhpempős pakolást, balzsamot stb.... Segítsetek, mennyi időközönként "egészséges" pl. hajat vasalni????
2009. máj. 2. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek más a haja, de szerintem te túlzásba viszed, mert a kevesebb néha több! Lehet, hogy pont ezzel fogod tönkre tenni a hajad, hogy túl sokat foglalkozol vele. Olyan, mint a gyógyszer. 1 tabletta elmúlasztja a fejfájást, de sok tabletta már nem tesz jót.

Én másfél évig vasaltam a hajam, semmi baja nem lett, sose tört le, pedig melíroztatom is, heti 3x hajat mosok, semmi balzsamot nem használok, csak sampont. De ez emberfüggő, nem egyforma a hajunk. Ne parázz ennyit a hajad miatt!

2009. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mennyi időközönként vasalhatom nyugodt szívvel???? Légyszi segítsetek....
2009. máj. 2. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3-4 naponta hajmosás után szerintem nyugodt szívvel vasalhatod, én is ezt csinálom és mondhatni semmi baja, persze használok kallos hajpakolást, hővédőkrémet, és néha olivával is bekenem. ja és menny el kb 2 havonta vágatni belőle picit ez úgymond "egészség ügyi" dolog, mivel a hajad "elöregszik" és az előbb utóbb ígyis-úgyis eltöredezik, de ha fenthagyod, akkor lassabban fog nőni a hajad.
2009. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
menj el*
2009. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én mindennap vasalom átlagba 2-szer kicsit töredezett de nem tudom miert nekem tetszik
2009. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!