Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkiismeret-furdalásom van...

Lelkiismeret-furdalásom van sokszor, ha jól nézek ki. Nektek nem szokott lenni?

Figyelt kérdés

Ha szép ruhákban vagyok, meg van csinálva a körmöm franciára, amiről sokan azt gondolják, hogy puccos, sznob, be van lőve a hajam, akkor szabályosan rosszul érzem magam a többi ember előtt.

Mert válság van, tudom, hogy sokaknak alig van mit enniük, én meg "parádézom".

Imádok szépen kiöltözni, ugyanakkor szinte szégyellem magam, amiért jobban nézek ki, mint az átlag.

Ti nem szoktatok így érezni? Mit tesztek ellene?


2011. febr. 1. 21:47
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
71%
Mindjárt megbolondulok!Már azt hittem hogy csak én gondolom így.Mit teszek?-SEMMIT!ÖRÜLÖK HOGY ÉN MEGTEHETEM.
2011. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Cory Rose ***** válasza:
60%

Én nem szoktam, örülök hogy nem nézek ki olyan leprán mint egyesek az utcán.. Oké, hogy válság van, de nem hiszem el hogy egy 300 forintos samponra nem futja, hogy zsíros hajjal kelljen mászkálni.. Akinek meg nem telik hajfestésre, az ne fesse a haját (olyan több hónapos lenövéseket szoktam látni)..

Az meg ha valaki melegítőnadrágban mászkál az utcán..

Szóval az emberek nem a válság miatt ilyenek, egyszerűen csak roppant igénytelenek, mert a tv előfizetés, a napi doboz cigi, meg minden egyéb fontosabb...

2011. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

én is örülök, de rosszul is érzem magam, mert fáj a szívem, hogy sok normális, rendes ember ezt nem teheti meg, pedig megérdemelnék.

és ki tudja, lehet, hogy emiatt azt gondolják rólam, hogy beképzelt vagyok, hogy direkt mutogatom magam, flancolok, lenéző vagyok, pedig ez nem igaz.

már nem is merek úgy végigmenni az utcán, hogy jól nézek ki, és még magabiztosan mosolygok is, inkább semleges arcot vágok, mert nekem kellemetlen, ha másoknak miattam lenne kisebbségi érzésük.

2011. febr. 1. 22:07
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
hát neked mekkora arcod van bäszdmeg:D
2011. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

most miért mondod??

te nem szoktál csinosan elmenni otthonról?

ha igen, nem érzed magad kellemetlenül miatta? ez itt a kérdés!

2011. febr. 1. 22:15
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
Én nem szoktam emiatt aggodni,múlt hónapban hó végén hagytam egy drogériában 40 ezer forintot,ha láttad volna,hogy néznek rám:)De nem érdekel,ha megtehetem akkor miért ne,szeretek öltözködni,sminkelni és nincs rossz érzés bennem amiért szép vagyok.
2011. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

nekem akkor van ha épp sza*rul nézeki ki, mert nincs benn a kontaktlencsém, nincs beállítva a haja, és valami snassz egyszerű ruha van rajtam.

23f

2011. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
fuu ezt most nem bírom feldolgozni..én még nem hallottam olyanról, aki nem szeret jól kinézni (még fiúról Se!). én 17 vagyok, lány, de szerintem 40 évesen is az a normális, ha úgy érzed jól magad a bőrödben, ahogy magadnak tetszel és ha esetleg látod, hogy utánad néz 1-2 férfi(nem feltétlen mindegyik, mert ott már valami lehet, hogy túl kihívó) vagy egy másik nő végigmér vagy kicsit féltékenyen néz, akkor attól nő az önbizalmad. ha viszont te ilyen furcsán gondolkozol erről, akkor ne te akarj rosszabbul kinézni, mert attól hidd el, hogy egy rossz körülmények között élő ember sem fog jobban élni! inkább segíts rajtuk, ha tudsz és akkor nem lesz lelkiismeret furdalásod ilyen helyzetekben.
2011. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

márpedig így érzem, pont azért, mert együttérzek azokkal, akiknek nincs pénzük szép cuccokra.

valamikor én is ócska ruhákban jártam, nem voltunk jómódú család.

bár lehet, hogy igazad van, és nem kéne ezen agyalnom, hogy másokban mi zajlik le, ha látnak egy ízlésesen felöltözött, igényes külsejű nőt.

adakozni sajnos nem tudok jelentősebb összeget, majd azért figyelni fogok az ilyen felhívásokra, szóval jó ötletet adtál, csak épp az utca embere ezt nem tudja, hogy ilyen jó szívem van, szóval nem sokra megyek vele azok szemében, akik nem ismernek, így simán azt hihetik, hogy úri dámának képzelem magam...

2011. febr. 1. 23:18
 10/33 Cory Rose ***** válasza:
100%
Na de most az utca embere nem tök mindegy mit gondol rólad? :D
2011. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!