Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkiismeret-furdalásom van...

Lelkiismeret-furdalásom van sokszor, ha jól nézek ki. Nektek nem szokott lenni?

Figyelt kérdés

Ha szép ruhákban vagyok, meg van csinálva a körmöm franciára, amiről sokan azt gondolják, hogy puccos, sznob, be van lőve a hajam, akkor szabályosan rosszul érzem magam a többi ember előtt.

Mert válság van, tudom, hogy sokaknak alig van mit enniük, én meg "parádézom".

Imádok szépen kiöltözni, ugyanakkor szinte szégyellem magam, amiért jobban nézek ki, mint az átlag.

Ti nem szoktatok így érezni? Mit tesztek ellene?


2011. febr. 1. 21:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is tök csóró vagyok, de nem vagyok senkire sem irigy. Még ha látok egy szép nőt, akkor elismerem, hogy na végre egy csinos nőt is látni, ennyi:)

Amúgy én is festem a hajam havonta otthon, kisminkelve és normális ruhában járok, csinos vagyok általában. Egyszerű de nőies. Nem használok műkörmöt, mert utálom, szép hosszú ujjaim és hosszúkás körmeim vannak.

Amúgy engem is szoktak végigmérni, de én csóró vagyok, tehát nincs bűntudatom:D

26.L

2011. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
37%

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXD


mekkora genetikai hulladékok élnek!

2011. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

én is azok közé tartozom akik nem engedhetnek meg maguknak túl sok mindent. a ruháim egy rész örökölt vagy turis. és igen néha irigykedem azokra akik megtehetik hogy legyen egy rakás új ruhájuk. volt egy nagyon jó barátnőm aki ilyen volt, mégis tök jól kijöttünk, ő is elfogadta, hogy én szarabbul élek.. sőt! nekemadta pár megunt cuccát. és akkor mi van? :D sajnos az élet elsodort minket egymástól de ez már más téma.

ettől függetlenül vannak emberek akik nálam is rosszabb körülmények között élnek, és rosszabbul öltözködnek. nem tudok mit csinálni.

esetleg ha az megnyugtat, akkor a megunt ruháid ajándékozd el, sok helyen van családsegítő szolgálat, vagy vöröskereszt vagy ilyesmi.

2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
80%
Eszedbe ne jusson sajnálkozni! A nagy részük maga tehet róla! Rám is sokan irigyek. Nincsenek drága ruháim, de mindig csinos vagyok, nőies, és van érzékem összeválogatni a ruhákat, mert jó ízlésem van mások szerint is. Szépen tudok sminkelni, és jók az alap tulajdonságaim is. Nincs hűűű de sok pénzem, de mégis elmegyek műkörmöshöz, mert én így érzem jól magam. A hajam anyukám festi havonta, és a fodrász barátnőm vágja. Nagyon nem tudom sajnálni az irigy nőket. Irigyek, mert olyan férfiaknak tetszem, akik nekik is tetszenek. Kibeszélnek, fintorognak, stb... azt meg bezzeg nem nézik, hogy talán én azért vagyok kelendőbb, mert nem pattogzik a körömlakkom, nem zsíros a hajam, és szépen ki vagyok sminkelve(de nem nagyon!), meg ízlésesen választok ruhát. A férfiak a dekoratív nőket szeretik.
2011. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad hülyén és ne legyen ciki!

Örülj,hogy te megteheted és kész:)

2011. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

igazatok van!

megpróbálom jól érezni magam. :)

2011. febr. 2. 20:13
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek csinosan, nőiesen öltözködni (ing, mellény/zakó, szövet rövidnadrág), viszont nagyon sok márkás ruhám turiból van, így nem költök sokat ruházkodásra. A körmömet otthon szoktam megcsinálni magamnak (sohasem voltam még körmösnél), csak akkor sminkelek, ha valahova elmegyünk bulizni... Úgyhogy én nem érzem magam rosszul emiatt. Ez nem parádézás, ez csupán ápoltság - még ha néha kicsit túlzásbavitt is (pl. egyetemre is mindig úgy járok, ahogy fentebb említettem). (:


Az meg, hogy más esetleg puccosnak és sznobnak néz, kit érdekel... Akik ismernek, tudják, hogy milyen vagyok igazából, akik meg nem ismernek, azok gondolhatnak rólam, amit akarnak. (:


22L

2011. febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is éreztem ilyet.

De aztán idővel rájöttem hoyg ez hülyeség.

nekem sincs sok pénzem, átlagon aluli a keresetem, ezért leértékelt ruhákat veszek sokszor, vagy turi.És mégis fel tudok úgy öltözni, mintha tehetős lennék.

Ezt más is megtehetné, akinek van ízlése. Sőt ha nincs pénzem, veszek egy darab anyagot, és vvarrok valamit belőle. Ez kb 500 ft. Mármint nyáron.

Meg lehet találni annaka módját hogy olcsón felöltözz.

És ha nem úgy ölltözöl fel mintha bulizni mennél utcára, akkor sztem senkiben nem keltessz rossz érzést. Egy szép arcú, szép hajú emberre pedig sokan irigyek alapból, mondjuk az, akit nem áldott meg a sors hasonló tulajdonságokkal.Eze ellen nem tudsz mit tenni.

2011. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező, a szívemből szóltál! :) Én is gyakran gondolkozom ezen... és úgy vagyok vele mint az utolsó válaszoló, turiból tök jól fel tudok öltözni, úgy, hogy gondolom tehetősebbnek néznek, és pl. az osztálytársaim is sokszor megdícsérnek, én meg szarul érzem magam, hogy nehogy irigyek legyenek, vagy vmi... szóval megértem..! De hát ez van.. Egyébként jó válaszok jöttek :)
2011. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
100%
Semmit,mert Mo.-on mindenki csöves.én is,söt most szombaton megyek a Petöfi Csarnokba használt ruhát venni mert ott tök jók vannak.Két szöke lánytól szoktam vásárolni bent a dzsumbuj jözepén!500 ft.-ért vettem a múltkor 1 márkás gatyát.
2011. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!