Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Veletek is volt már olyan,...

Veletek is volt már olyan, hogy ha megvettetek egy ruhát és utána lelkiismeret furdalásotok volt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 20:57
 1/7 anonim válasza:
Igen, volt. Akkor, amikor más, fontosabb dologra is költhettem volna a pénzt.
2010. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt, főleg úgy, hogy tudtam, ha ezt megveszem, a hónap végére már nem lesz elég pénzem... tipikus női viselkedés... :)
2010. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig ezt érzem, ha pénzt költök, nem csak ruhára.
2010. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem! Mivel soha sem megyek bele meggondolatlan ruhavásárlásba. De a korábban vázolt pénzköltés miatti lfurdalás helyett maximum mérgességet vagy megbánást éreznék. Hisz a saját pénzem költésével csak magamnak kell elszámolnom.
2010. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen volt.. =D Pont nem rég

Vettem egy farmert, és aztán meggondoltam magam, h nem jó. De aztán rájöttem, h még is jó. :D

2010. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben voltam így és mostmár csak arra körltök több pénzt amit többször is átgondolok és tudom hogyolcsóbbna nme kaphatom meg. Beleszerettem a darabáras túrkálókba. De még ottis nagyon jól átgonodlom hogy mit veszek meg. Ha mégis rájönnék hogy nem kell akkor sem bánkódom mert hordtam egyszer kétszer és tovább tudom passzolni vaterán teszveszen vagy myspacen:D
2010. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam állandóan ez van :) megveszem, aztán elbizonytalanodom h mégse kellett volna, végül meg imádom :)
2010. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!