Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Reggelente mennyi vegyszert...

Reggelente mennyi vegyszert kensz magadra?

Figyelt kérdés

Értsd: az arctoniktól elkezdve, a sminkeken és hajizéken keresztül egészen a parfümig...

Utána nézd meg az összetevőit az összesnek!

Ééééééés: szörnyülködj!

Megéri magad tönkretenni?!


2010. nov. 16. 08:35
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Na igen, nekem is vannak sokkal fontosabb dolgaim is, pont ezért nem használok sok bisz-baszt. :) Meg egyszerűen idegesít, ha hazaérek, és nem vagyok 5 perc alatt otthonos vagy hogy mondjam... Vagyis: leveszem a dzsekit meg a csizmát/bakancsot, kezet mosok és átveszek egy itthoni gatyát. Ha sminket is le kellene mosnom, meg külön kifésülni a hajamat, amit odakinn összekócolt a szél (ezért hordom összefogva) idegrohamot kapnék... :D
2010. nov. 16. 11:09
 22/41 anonim ***** válasza:

Szemceruza a felső szemhéjamra, szempillaspirál, labello, egy kis korrektor ha valahova nagyon kell, dezodor, parfüm. Nagy ritkán egy csepp szemhéjpúder, az egész macera kb 5 perc alatt megvan.


Mellesleg vitatkozhatnánk hogy ezzel teszik magukat tönkre az emberek, vagy azzal a sok vacakkal, amit megesznek, megisznak, és a szennyezett levegővel, amit belélegeznek.


Konklúzió: Valamiben meg kell halni.

2010. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Én szeretek úgy élni ahogyan.Szeretem a "mérgezett"ételeket és a kozmetikumokat.Szilikon van a számban és a mellemben.Festetem a hajamat.Van 3tetoválásom és minden reggel használok tonikot,arckrémet.Smink:alapozó,korrektor,ajakbalzsam.Ha nem munkába megyek akkor minden amit el sem tudsz képzelni.Hajamra hajvégápolót szoktam kenni.Én még életemben nem hallottam natúr tusfürdőről amiben nincsen semmi.Én natúr szappant használok.
2010. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

"9:53 Akkor engem szeretnél!"

Coooool :) Király, hogy vannak még ilyenek is :)

2010. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Köszi! ^^


"Valamiben meg kell halni" Na, az ilyet úgy, de úgy nem szeretem... Igen, majd egyszer sokára meg kell halni, de nem idő előtt! Csak annyit akartam ezzel az egésszel, hogy figyeljünk már oda magunkra, hogy érjük meg a nyugdíjas kort, és akkor is merjünk emberek közé menni és tudjunk is! Merjünk majd kimozdulni, de szégyenkezzünk, hogy felismerhetetlenségig ráncos az arcunk, kihullott a hajunk, meg ilyenek! És ha már mérgező kaják: én is szoktam ilyen sz*rokat enni, de csak néha! Ugyanis szívinfarktusban sem akarok megdögleni 35 éves koromban. A szilikonmellűnek meg annyit, hogy majd 10 év múlva úgy fog hasogatni a háta és a dereka, hogy majd visszasírja a műtét előtti időket!

2010. nov. 16. 12:36
 26/41 A kérdező kommentje:
*ne (és nem de)
2010. nov. 16. 12:37
 27/41 anonim ***** válasza:
Én hideg-meleg vízzel arcot mosok reggelente, meg szappannal kezet. A hajamat nem fújom semmivel, amúgy logikus módon samponnal, balzsammal mosom. Sminket kb évente 3x rakok fel... parfüm van minden nap, ennyi:)
2010. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Odafigyelek az egészségemre egy bizonyos szintig. De nem akarok mániákus lenni. Általában igenis felkenem azt a szempillaspirált, és így érzem magam jól. Nem hiszem hogy sok értelme lenni 120 éves koromig élni úgy, hogy nem szeretem ahogy kinézek, és nem élvezem az életet.


A valamiben meg kell halni lány.

2010. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Valamiben meg kell halni lány!

Nem Veled van bajom, hanem a kifejezéssel! :) Én is csak egy szintig figyelek oda az egészségemre, pl. kajákból azt eszem meg és akkor, amit és amikor akarom, mert jó géneket örököltem, szóval belül nekem minden rendben. Én a fölöslegekre gondoltam, amiket az első oldalon leírtam. A szempillaspirállal kivételesen nincs bajom, pedig nem is használok! :D

2010. nov. 16. 13:26
 30/41 A kérdező kommentje:
Persze nem zabálom magam tele mekis kajával, csak havonta egyszer. Azoktól egy kicsit félek. xD
2010. nov. 16. 13:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!