Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Reggelente mennyi vegyszert...

Reggelente mennyi vegyszert kensz magadra?

Figyelt kérdés

Értsd: az arctoniktól elkezdve, a sminkeken és hajizéken keresztül egészen a parfümig...

Utána nézd meg az összetevőit az összesnek!

Ééééééés: szörnyülködj!

Megéri magad tönkretenni?!


2010. nov. 16. 08:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Amióta olvasom Antal Vali oldalát ugyanazon a véleményen vagyok, mint Te kedves kérdező. Régebben minden sz*rt magamra kentem, pl.: rengeteg arctonikot, mert nagyon pattanásos voltam, de egyik sem használt. Most már csak hideg vízzel mosom az arcom és nincs egy pattanásom sem. Ezért hiszek abban, hogy nem jó az a sok tonik, meg krém amiket magunkra teszünk. Meg nagyon sok mindent nem használok már azokból amit régen használtam. Hajpakolást meg sampont is természetes anyagokból készítek és azzal mosok hajat.
2010. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
19%

Semennyit, mert nem sminkelem magam és a hajamra se teszek semmit.


18/L

2010. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
10:29 te vagy az ideális nő, ez kéne, legyen a normális gondolkozásnak, ne úgy legyen jó valaki, hogy van rajta 20 kg vakolat.
2010. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Én sem teszek semmit a hajamra, nincs festve, meg ilyenek, nem használok lakkot/habot/zselét.

És csak és kizárólag szemceruza! Kéthetente egyszer! :D

2010. nov. 16. 10:34
 15/41 anonim ***** válasza:
Ne törődj Velük... Van aki foglalkozik ilyenekkel, van aki nem. Én is megnézem,mit veszek meg.. Pont az AntalVali honlapon van rajta egy interjú a naptejekről (érdemes meghallgatni) , illetve az egyik legnagyobb Világmárkájú krémről egy Frei dosszié riport a cég nagyfőnökével... Ennyi...
2010. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Sosem fordítottam ilyesmikre időt. Fogmosás: amióta kisegyerekem van, egyelőre csak este, de tervezem elkezdeni reggeli után is, hogy jól szokja meg.

Szemkifestés csak alkalmakra, és akkor se mindig, csak ahogy időt tudok rá fordítani, mert nem ez a legfontosabb. Rúzs ugyanez. Kb 18 évesen alkalmakra használtam alapozót utoljára. Jól érzem magam kényelmes ruhákban, szinte mindig ezt hordok. Nem úgy nézek ki, mint a főcímlapokon, de tökéletesen megfelel, és illik az egyéniségemhez.

A hétvégén két nagy szülinapra megyünk (étteremben, lagzi-szerű), ha lesz időm szemkifestés-rúzs, ha nem, nem. Errefelé mások is előfordulnak így. A hajmosásra mindenképp fordítok időt, és előkerül a 10 éves fekete alkalmi nadrágom, hozzá egy alkalmibb pulóver.

37/nő

2010. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

jó sok cuccot használok, semmi bajom és szép vagyok. :)

amúgy meg te is sok mérget eszel meg , szóval hiába próbálod elkerülni. lehetetlen. és az hogy valamiből kevesebbet használsz az nem oszt nem szoroz..

gondolom fogat te is mosol, meg gondolom fürdessz is, mosol is, gondolom vásárolsz boltban, gondolom autóval is jársz..

2010. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Igen, mosok fogat, igen, fürdök, természetes tusfürdővel, nem olyannal, amire rá van írva, hogy "pálmaolajkivonatot tartalmaz, de ha megnézem az összetevőit, nincs is benne semmi... Hajat is mosok, azt is gyógynövényes katyvasszal. Igen, vásárolok, és nem, nem járok autóval és nem is tervezem, hogy valaha is kocsira jogsit szerezzek.
2010. nov. 16. 10:59
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akaratlanul is mérget kapunk.. hol innen, hol onnan... De én próbálok odafigyelni amennyire lehet...
2010. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Hajápolás, ez kimaradt: Szőkített a hajam vége. PH semleges sampont használok (Head&Shouldert), és mindig használok balzsamot, hogy kifésülhető legyen, hajhabot is, hogy legyen tartása. Ha vannak egyáltalán természetes szerek pl. a hajhab, balzsam helyett, nem hiszem, hogy olyan gyorsan kivitelezhetőek, márpedig az időt úgy osztjuk be, hogy a fontosabb dolgokra legyen. Nekem fontosabb pl. főzni, rendet tartani, gyereket ellátni, vele játszani, tájékozódni a neveléséről, és még sok minden (pl. ha még költözöl is). Nagyon egészségesen élek és egészségre törekvő vagyok, ebben is, de a hétköznapi időbeosztást kombinálom az ésszerűséggel, mert pl. tojássárgájával babrálni, hogy valóban meg is tisztítsa a hajat, nem feltétlenül a legjobb időbeosztás csecsemők és kisgyerekekkel foglalkozás mellett.

10.51

2010. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!