Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal...

Mit csináljak a hajammal reggelente, ha nem vasalhatom?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogyha reggel felkelek, teljesen kesze-kusza a hajam. De tényleg szó szerint, elviselhetetlen, utcára ki se mernék menni a reggeli hajammal. Fésülés után is ugyan olyan. Hullámos a hajam eredetileg, de felkelés után teljesen szétállnak a szálak, tiszta röhej. Egy ideig vasaltam a hajamat, de teljesen tönkretette. Mit tehetnék reggelente 15 perc, max fél óra alatt a hajammal, hogy álljon valahogy és ne is roncsolódjon a hajam? Mellesleg használtam már több különböző hajolajakat is, és semmi sem segített.
2010. febr. 19. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős.... nekem is ilyen a hajam! Én mondjuk azt észrevettem, hogy amikor "hidegfúvós fokozaton" (nem tudom mi a neve :) )van a hajszárító és úgy szárítom meg akkor nem annyira lesz össze-vissza állós és ha másnap reggel befújom hővédő spray-el (nem vasalom ki, csak befújom vele) akkor úgy már jó lesz!
2010. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tök ugyan ilyen a hajam átérzem a helyzetzed ugyaneza bajom de sajnos a hajvasalás már a szenvedélyem :( szeretnék leszoklni mert borzasztóan töredezett a hajam, rövid, és nem nől :( de nemsikerüül! nemtudom mit kéne csinálnunk:(
2010. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha természetesen hullámos a hajad, akkor két ötletem van:

1: válaszd szét a hajad 2-3 felé, tekerd fel, és tűzd meg hullámcsattal...ez kb 2 perc, utána elintézed a többi készülődést, és a végén csak szétrázod....rendezettebb hullámokat kapsz

2: kicsit bevizezed, vagy még jobb, ha fújsz rá hővédőt, és ha egyenesebb hajat akarsz, akkor simán, egyenesen tartva a fejed, lefelé tartva a hajszárítót, megszárítod a hajad...de a hajszárítókhoz kapható nagyobb kiálló izés fej is klassz frizut tud csinálni...ez is kb 5 perc

2010. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket... Második: érdemes leszokni a hajvasalóról, mert hosszabb távon én is nagyon megbántam, hogy használtam... :(
2010. febr. 19. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha síma hajat szeretnél nemtudom.:)

De ha jo a hullámos vagy göndör is csak egyenletes legyen: este mosd meg, hagyd magától megszáradni (meg is szárithatod de azsem tesz neki jot) és csavard fel két-három kontyba. vagy többe- akkor göndörlesz teljesen. reggel csak bontsd ki és az ujjaiddal fésüld ki.

2010. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
plusz a tövére bedúsíthad lakkal és úgy jo dús hullámos hajad lesz sőőt van mikor én nem fésülködök reggel mert úgy jobban áll pedig derékig ér kb a hajam :D
2010. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Este ha befonod a nedves hajad, akkor reggelre nagyon szép hullámokat kapsz. Ez foleg annál a hajtipusnál nagyon szép, amikor nem annyira sűrű a haj és kicsit hosszabb, mert a dús hajat ugye még dúsabbá teszi. Ha nemszeretnéd vasalni akkor pedig ehhez hasonlót ajánlanák, nem károsítja a hajat annyira : [link]
2010. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!