Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Reggelente hány percre van...

Reggelente hány percre van szükségetek ahhoz hogy magatokhoz térjete?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 14:42
 1/8 A kérdező kommentje:
k betü lemaradt ... hihi :P
2009. márc. 4. 14:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

15perc...de az úgy,hogy már mosakodok,pisilek,öltözök.Tehát csinálom amit kell,de még nem vagyok teljesen magamnál!:)

14/L

2009. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel közel 20 éve kutyát tartok megszoktam, hogy korán kelek még hétvégén is. Mire csörög az órám hétköznap már csak félálomban vagyok, így rögtön kikelek és készülök. Készülődésre se kell sok idő, 50 perc alatt megmosakszom, felöltözöm és a még a kutyákat is megetetem és leviszem egy rövid sétára :)
2009. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 2-3 óra..:d
2009. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ébresztőóra csörömpölése után még 5-10 perc szundira van szükségem. Ezután kimászok az ágyból, amikor ez megtörtént gyakorlatilag rögtön magamhoz térek. Nem szoktam utána már kómás lenni.
2009. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában kinyomom a telefont aztán 5 perc múlva csörög megint, akkor már felkelek. Addig méh pihenek becsukott szemmel és szorongatom a takarót :DD


Egyébként egy nap is kevés lenne mert én 2 napig tudok aludni, szóval ha én visszafekszek el is alszok mindig :D

Akkor szoktam felkelni csak ha már nagyon kell pisilnem :DDD


Legtöbbször miután felkelek még 10 percig kómás vagyok, de ha nem történik semmi akkor órákig csak szédelgek...

ezért be szoktam kapcsolni a tv-t és akkor meglepődök, hogy mik történtek és így elmúlik az álmosság.

2009. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Percre?! Inkább órára!És abból is 24-re :D.Na jó nem.Nekem van hogy több óra sem elég,mert korán kelek és későn fekszek.Sajnos órákon muszály ébren maradnom és figyelnem de szinte nyitott szemel alszok :S.De a kávé és az energiaitalok sokat segítenek.
2009. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A részemről elég változó.

Van, hogy reggel mikor csörög a vekker simán kiugrok az ágyból és pikk-pakk megyek a dolgomra, máskor meg még vagy 1-1,5 órát fekszek az ágyban és lustálkodok (igaz ilyenkor nem kell dolgozni menni)

2009. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!