Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/480 anonim ***** válasza:
100%
az észosztós kommentem nem rád vonatkozik:) hanem arra a hosszú válaszosra..:)
2009. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/480 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést ;):$
2009. dec. 26. 21:51
 83/480 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező tudod mi vagy te????

Egy befolyásolható gyerek.MErt amikor mindenki ellene beszélt a dolognak akkor jaaj tényleg de én én nem is vagyok olyan....most meg hogy megjöttek a nagyszájú pisis 13 évesek akkora szád lett neked is.

De végülis miért nem csinálnád ha neked jó.Nem én halok meg bőrrákban nekem az csak jó.ÉS nem rajtam fognak röhögni...hogy huuu micsoda jó csaj aztán bemegy az általános iskolába....hát gondolattól sz@rrá röhögöm magam....:)

szóval csináld csak 10 év múlva kérdezd meg magadtól hogy jó volt e.De őszintén válaszolj akkor rá.

2009. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/480 A kérdező kommentje:
Neem!:DDd Mert igen elismerem hogy káros és lekéne állni..de ha leállok hogy a fenébe fogok kinézni?:O nemis birom magam elképzelni úgy:S meg most még nekem ez így tökéletes:-)
2009. dec. 26. 22:19
 85/480 anonim ***** válasza:
100%

ha most leállsz gyorsan rendbejön mindened mert elég fiatal vagy ....tudod gyorsabb sejtosztódás stb.

Max menj el fodrászhoz festesd be eredeti színűre a hajad és akkor nem lesz csúnya ahogy nő le.Menj el manikűröshöz szedesd le a körmeid,tetesd rendbe a kezed mindenféle kezeléssel aztán járj vissza rendszeresen.csináltass japán manikűrt az nagyon szép és annak a lényege a kis köröm.

A ruhákkal ugye nincs gond meg a kozmetikussal sem.Én is jártam ennyi idősen mert iszonyat pattis voltam.

És ha szép vag így is szép leszel majd meglátod....de tényleg én csak jót akarok neked,persze van aki ezt meg fogja kérdőjelezni.

2009. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/480 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ezt megválaszolom mert látom hogy te nem rosszíndulatból írtad. :)


Aza baj hogy pl barna bőr nélkül sehogyse néznék ki:S ugyértem ujra látszanának a szemem alatt a LILA karikák o.O

Műköröm..TALÁN attól megválnék..

Haj.. aztmeg sajnálnám: ( kb 4 hónapig tartott hogy ennyire szőke legyen :( / ugyértem 4 hetente mentem..és mindig egyre világosabbat kenettem rá.. csak hogy anyáéknak ne legyen annyira feltünő:$ mert eleinte nagyon ellenezték ezt a hajat : )/

2009. dec. 26. 22:36
 87/480 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 13 évesen önértékelési problémáid vannak és nem bírod elfogadni a fehér bőröd és a hajad színét, akkor mi lesz veled 30 vagy 40 éves korodban? Nézz a tükörbe és vedd észre, hogy milyen szép vagy, hogy egy darab ránc sincs a szemed alatt, és örülj neki, hogy megvan mind a két lábad és kezed. Gondold el, hogy néznél ki nélkülük és mondjuk egy tolókocsiban kéne ücsörögnöd egész nap életed végéig. Most meg tök szép vagy és egészséges, erre szét szolizod a bőrőd, majd jól megjelennek rajta tenyérnyi anyajegyek és a sok hajfestéstől 20 éves korodra száraz töredezett lesz az a kevés is ami még megmarad. Jó dolog 13 évesen adni magadra, de az nem azt jelenti, hogy teljesen átváltoztatod magad, hanem, hogy minden nap megfürdesz, hogy tiszta legyél, minden nap tiszta ruhát veszel fel, amit anyukád előzőnap kimosott, és megfésülködsz, hogy ne legyen kócos a szép eredeti színű hajad. És a legjobban úgy tudsz adni magadra, ha megcsinálod a házidat és felkészülsz a dolgozatokra és nem maradsz butuska 13 éves még 23 évesen is. És tudom, hogy a felnőttek hülyék, mert mindent elleneznek, amit te szeretnél, de ez nem azért van, mert ki akarnak szúrni veled, hanem mert ők is most szívnak azért, amiért fiatalon hülyék voltak és ettől akarnak megóvni. Te is megkeseredett középkorú nő akarsz lenni három gyerekkel, aki az egész életével elégedetlen, és azon sopánkodik, hogy bárcsak fiatalon lett volna több esze? Mert ha igen, akkor jó úton haladsz és menj csak a fejed után, de ha nem akarod ezt, akkor szedd össze magad és kezdj normálisan élni az életkorodhoz megfelelően!
2009. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/480 anonim ***** válasza:
76%
mi lesz vele később....elfogadja magát....Ennyi idősen nekem is az volt a legnagyobb bajom,hogy karikás a szemem tiszta patti vagyok....de ezek elmúlnak nemsoká:)
2009. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/480 anonim ***** válasza:
80%
11:47-es nek. Tudom. A legtöbb tizen éves önértékelési problémákkal küszködik. Szerinted ez természetes? Hát nem. Ez azért van mert egy elcseszett materealista világban élünk, ahol az a fontos, hogy milyen cuki High School Musical-es toll tartód van és milyen színű a mű körmöd. És a hülye Olsen ikrek arra tanítja ezeket a szegényeket, hogy menjenek milánóba öltözzenek szőke cicamicának és így rálelnek a nagy ő-re. 13 évesen? Nem beszélve az idióta totaly spice-os csajokról, akik amellett hogy szoliba járnak és műkörmöt rakatnak megmentik a világot. Sajnos a szegény kislányoknak nem esik, le, hogy szempillaspirállal nem fogják meváltani a világot. Agy kell hozzá. Értem én, hogy szegény majd kinövi, de az a baj, hogy 13 évesen nem a hibás énképet kellene kinőni, hanem a babázást vagy valami gyerekhez illő dolgot. Egyébként sem hiszem, hogy ezt kinőné, mert azért gondolja magát rondának és hiányosnak, mert ezt nevelték belé. Valószínűleg azért, mert az anyukája hasonló problémákkal küszködik. Azt kellene végre megérteni mindenkinek, hogy a külső, csak egy borító, és tényleg az a rohadt belső számít, csak ez a téma már annyira lerágott csont, hogy mindenki elengedi a füle mellett.
2009. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/480 anonim ***** válasza:
59%
egyébként a körmöd az zselés vagy sima mű?
2009. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!