Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/480 anonim ***** válasza:
35%
igazadvan,a 2.műköröm amit belinkeltem tökéletesen illik egy 13évesnek.:)
2009. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/480 A kérdező kommentje:
mármint a hosszára érted vagy a mandula formára?:/ csak mert legtöbbször olyan formályú volt a körmöm...
2009. dec. 26. 00:23
 53/480 anonim ***** válasza:
100%
hát 13 évesnek egyátalán semmilyen műköröm.......mert úgy elgyengíti az igazit,hogy utána ha leveteti évek múlva se lesz normális körme.....még egy felnőttnek is nemhogy egy 13 évesnek.
2009. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/480 A kérdező kommentje:
Igen, azt észrevettem hogy nagyon elvékonyodott a körmöm, szinte már olyan mint a papír.: /De ha leszedetném, akkor kb. három hónapot kellene várni hogy a körmömházam újra épüljön valamilyen szinten..: /
2009. dec. 26. 01:44
 55/480 A kérdező kommentje:
Már volt olyan hogy leszedettem, és nem építettem meg 2 hétig, de egyszerűen nem nőtt. Mindig letört. Szóval már jól elcsesztem.. nem csak a körmömet ugyonúgy a hajamat, bőrömet : / de én járok rosszul : )
2009. dec. 26. 01:48
 56/480 anonim ***** válasza:
0%

kicsit hosszú,de a hosszával nincs baj,a formája meg..már nem divat a kerek semmi baj hogy mandula formájú.De a színe...:D

amúgymeg nem csesztél el semmit.Ha a műkörmöt leszedeted lehet várni kell fél évet,hogy rendbejöjjön a körmöd de simán rendbejön.Közbe körömerősítő lakkokkal(tudod az átlátszókkal) festheted színessel ne nagyon.

A hajadat a melírral nem tetted tönkre,én 2éve teljesen szőke vagyok,előtte voltam fekete is.A 2 szín ami elvileg a legjobban roncsolja a hajat.Hát nekem ugyanolyan selymes,puha,nem törik mint festés előtt.Mert teszek rá balzsamot vagy pakolást,és a hajamnak megfelelő samponnal mosok hajat.

És a bőrödet se teszed tönkre heti egy szolival...:D (mégha korán is kezdted...) bár várhatnál vele 2+ évet,de nekem van olyan fiú és lány ismerősöm is,akik kb 3-4éve agyonszolizzák magukat és olyan jó csokik..:) és a bőrüknek még semmi bajuk..És ők nem hetente egyszer mennek szoliba:)

Én úgy járok szoliba,hogy:

Tavasszal kicsit túlzásba esek (március-április-május),hogy legyen egy alap barna színem nyárra,és tavasszal se legyek hullafehér.Alkalmakat nem írok,mert változó,hogy mennyire van időm.

Nyáron nem járok,mert egésznap kint vagyok szinte,elég barna vagyok egész nyáron:D

Őszre megmarad a szoli és a nyár miatti barnaságom.

Télen meg felesleges menni mert kabát-hosszúnaci.:) Ha épp van barátom,akkor járok,de viszont akkor tavasszal nem esek túlzásba.:)

a 15L voltam.:)

2009. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/480 anonim ***** válasza:
34%

Én 12/lány vagyok. Szerintem a műkörömmel, kozmetikussal, márkás ruhákkal semmi baj. Na de azért szolárium 13 évesen korai, hajfestés meg szánalom, kivéve ha szőkítésre/melírozásra gondolsz, mert az ok.

Em szerintem a felnőttek azért mondják, h 12-13-14 éveseknek ez hülyeség, mert ők ennyi idősen még nem csináltak ilyeneket, még azok sem, akik még fiatalabb felnőttek, hanem megvárták/megkellett várniuk míg idősebbek lesznek. Pl gondolom anyukád sem 13 évesen kezdte festeni a haját, hanem idősebben, nem?

Em a szoláriumot csak azért tartom haszontalannak ennyi idősen, mert egy hogy egészségtelen, kettő hogy ilyenkor a velünk egykorú pasik még úgy sem azt nézik, hogy mennyire barna a bőrünk. A hajfestés meg sztem azért nem ok, mert majd ha tényleg szükséged lesz arra, h fesd a hajad (kb 40-50 évesen), akkor már alig lesz hajad, amire fesd, vagy ami kibírná.

2009. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/480 anonim ***** válasza:
7%

tök normális az egész

felnőttek miért gondoljátok h 13 évesen gyerekek vagyunk és jácanunk kell barbizni meg ijenek mikor már simán készülök jogsira 2 hónap és van motorom apámnál nagyobb vagyok majdnem azt még ezek után jáccak xD? fiu vagyok és énis járok szoliba

lányoknál amit leirtál ez a minimum ha jol akarsz kinézni...és mindenki azt csinál amit akar felnőttek annyira buták aki akar szolizzon ki meg akar az barbizzon azt ennyi akarattol függ meg mai "gyerekek" érettebbek sokkal és nagy döntéseink vannak nekem itt a továbbtanulás 13 évesen eldölt h épitész leszek akkor mi a f*szért kocsikázzak otthon xD? 14 évesen beengednek szinte bármejik bulizohejre és oda azért valahogy ki kell nézni

2009. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/480 anonim ***** válasza:
15%
12 éves kislányka neked mondom h a lányok közül mindig a barnák a legszebbek ))) jön elöttem 4 lány és egyböl a szép barnát szúrom ki meg ott a sztárok közt nézz körül azért ők se fehérek...))) és nemhiszem h alapbol ijen barnák na de mind1 aki alapbol barna örüljün neki mert az nagyon szép és am még irta valaki ha majd megkeressük ezt a pénzt akkor szorjuk...de a szülöknek van akkor erre költjük a játékok is pénzbe kerülnek mint minden...nem rontja ez annyira egészséget jah és egszer élünk
2009. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/480 anonim ***** válasza:
16%
akinek van az költi az baj ha már lopja ősöktöl akinek alig van kenyérre pénze na az ne költse ijenekre hanem legyen csuda mint alapbol a lányok közül a szegényebbek meg a falurol bejárok a csunyábbak mert ott ninsenek szolik,plazak,mesterfodrász vagy nincs rá pénzük és lehet sértő de ez igaz:S
2009. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!