Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/480 anonim ***** válasza:
90%
Pár év és rájössz. Nem kiokítás, tapasztalat.
2009. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/480 anonim ***** válasza:
97%

Mert egy 13 éves még gyerek!!! és nevetséges, mi röhögünk az ilyeneken, de jó felé indulsz, ha nagykorodban ri..anc akarsz lenni... már bocs...

1. Szoli: minek az neked?? semmi szükséged rá! börrákod lesz, ja és 2o évesen olyan lesz az arcod mint öreganyám popója..

2. műköröm.. most mopndjon akárki akármi, ez sem való egy 13 éves gyereknek! ha szép körmöket akarsz, menj el manikűröshöz, kérd meg, hogy hozza rendbe körmeidet és fessen rá szép mintát..

3. hajfestés: mi a fenének??? most magamelé képzellek.. pf... szánalom... MARADJ MÉG GYEREK EGY KIS IDEIG! HISZEN CSAK EGYSZER VAN GYERMEKKOR, ÉS AZ ÉLET FELNŐTTKÉNT KEMÉNY....

2009. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/480 anonim ***** válasza:
90%

hát igen én is csak röhögni tudok még néha a 16 éveseken is hogy mennyire idősebbnek akarnak látszani és tiszta feketék a szolitól.Nekem is van műkörmöm,van a szekrényemben chanel,d@g de vannak biza kínais cuccok is:)de hogyha 13 évesen szoliztam volna.....apa megölt volna tutira....sőt ha most tiszta szoli lennék..most is megölne.

21L

2009. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/480 anonim ***** válasza:
69%

Műköröm: inkább ápold a sajátodat, ahelyett hogy műkörmöt viselnél... gondolom nem rövidebb szolid.... mert ha rövidebb, és pl. francia vagy gyöngyház, az még nem gáz.


Kozmetikus: azzal nincs baj. Főleg ha problémás a bőrös.


Márkás ruha: ha megtehetitek, akkor miért is ne, bár ennyi idősen én is 1-2 havonta kidobáltam a rucijaim és egy márkás ruha azért nem olcsó


Szoli: hetente 1- szer rövidebb időkre akár mehetsz is. Én heti 9 percet szoktam, és így nem vagyok hófehér, jobban érzem magam....


A felvágós kislányok, akik 20nak akarnak tűnni szánalmasak, kinevetem őket. :)


Nekem is van már egy 2 éves kislányom, remélem nem lesz egy libuska, igyekszem majd jól nevelni, hogy ne a szoli meg a műköröm legyen az értékrendjében az elsődleges (én is adok a külsőmre, de tudni kell hol a határ).


24/L

2009. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/480 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel az egyetlen gond az, hogy csúnyán vissza fogod még sírni a gyerekkorodat...Egy kiégett, lelkilegsérült nő leszel majd.
2009. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/480 anonim ***** válasza:
85%
márkás ruha oké...hajfestés még belefér...de a szolárium,műköröm fúúj ...szerinted kinek kellenél?? Szoli: Neked nem 60 éves korodra lesznek ráncaid mint a korodbeli KISLÁNYOKNAK hanem már 20 évesen keverni fognak a nagyanyáddal. +kozmetikus,műkörmös:Ne csodálkozz ha valaki egyéjszakás kalandnak néz -.-"
2009. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/480 A kérdező kommentje:

Uh sokan írtatok :)

És mindenki ugyon azt. Így már látom hogy ezek szerint én nem tudodm mik a valódi értékek..: ( É sigen belátom teljesen igazatok van.

Műkörmöm az azért van mert kiskorom óta rágom.. már vettünk rá ilyen keserű akármit de azsem használ meg nem ilyen hatalmas műkörmöm van: )

2. Szoli heti 1szer 5perc

3. Ruha hát azzal nemtudok mit csinálni. Azokról nem mondanék le..

4. Kozmetikus. Problémás nagyon a bőröm mitteszerekOo meg gyantáztatni is megyek.

5. Hajfestés szőke melír. De nagyon törik..


És nemtudom akikkel eddig találkoztam idösebb lányok/fiuk azok nem mondták hogy bármit is kéne hanyagolnom. De gondolom azért mert őkés ilyenek.. mÉg a fiúk is szoli,szemöldök szedés..Oo"


De így hogy meg tudtam a többi ember véleményét igy már egészen elgondokloztam:/ mert a saját körömben ez (volt) a menő..és ezt teljesen természetesnek vettem.. de így már égészen másképp látom..

2009. dec. 24. 23:32
 28/480 A kérdező kommentje:
De az biztos hogyha ígyfolytatom már 20 évesen kiégek.....ugyhogy muszály lenne leállni valamennyivel...13 vagyok de 16 nak nézek ki..és aza baj hogy ezzel felkeltem az idősebb fiuk érdeklődését is.. és ök nem 13évesek akik már a csóknál megállnak...:/
2009. dec. 24. 23:35
 29/480 anonim ***** válasza:
34%

"De az biztos hogyha ígyfolytatom már 20 évesen kiégek.....ugyhogy muszály lenne leállni valamennyivel"


Ebből amúgy nagyon lejön,hogy ez nem te vagy hanem csak rájátszol:D különben megpróbálnád védeni magad de semmi:D valaki vagy ilyen vagy nem,de akik rájátszanak azok a nap viccei:D akiknek még mellük nincs,de hasig dekoltált pólóba feszítenek meg 10centis tűsarkúba,miközbe a barátnőjükbe kapaszkodnak mert menni nem tudnak benne:D napi jelenség,már megse nézik őket:D de néha nevetünk még rajtatok:D minimum 2 évvel kéne hogy idősebb legyél hogy ne legyél nevetséges:D

de így azt mondom a szoliba körberöhögnek persze nem a szemedbe mert jó pénzforrások nekik az ilyenek mint te:D

a műkörmös is kb így érezhet:D


Én is szolizok,van műkörmöm,szőke vasalt festett hajam van stb..Mindenem megvan ami neked,de pár évvel idősebb vagyok...de te:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a nagy 13éves aki érettebb a koránál:))))):DDDDDDDD

2009. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/480 anonim ***** válasza:
35%
olyan okos vagy
2009. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!