Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/480 anonim ***** válasza:
12%
Én azt mondtam, h a korunkbeliek, legalábbis én egy évvel vagyok fiatalabb, és nálunk a fiúkat csak az érdekli, h kinek milyen a segge. Em nagyon szánalmas, h azokat lepontozzák, akik járnak szoliba, műkörmöznek, meg stb.... Em én mikor írtam, még csak az első oldalt olvastam el, most is csak a másodikat, em műköröm nekem is csak azért van, mert rágom a körmöm, és másképp nem lehet leszoktatni róla. :D És így nem nézem le azokat, akik csak trend miatt csinálják.
2009. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/480 anonim ***** válasza:
0%
14 éves vagy és lekislánykázol :D 12 éveseknek felénk 15 éves pasijaik vannak :D
2009. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/480 A kérdező kommentje:
: ) mármeg nem is annyira gáz?:D Milyen furcsa felnöttek: tönkreteszed magad ezzel.. biztos úgy nézhetsz ki mint egy ribanc stb;DD korombeliek meg írják hogy ez alap dolog ha valaki jól akar kinézni;DD de végülis mindenki másképp lája: )
2009. dec. 26. 12:52
 64/480 anonim ***** válasza:
6%

a lányok 12röl 13 évesen lesznek csajok akkor lessz mellük meg minden de lehet te éretteb vagy 15 éves pasi hát inkább 14 mert 15 éves gy 12 éveshez...de lehet te más vagy de ijenkor 30bol 1 van kb aki érett már ijenekre 12 éves meg 13 éves közt van legnagyobb külömbség sztem


APÁÁÁM VÉGIGOLVASTAM MOST...pff nagyon durva hogy ezek csak irigykednek vagy mi a f*sz??miaz hogy éljem a gyerek korom ember??mikor a mai "puják" teljesen másak meg minden ohhh nem is tudok mit irni nagyon gáz hogy igy leponzotak de ne foglalkozz már ezekkel a 20-60 évesekkel nem nekik kell h teccél hanem a fiuknak 15-16 éves korig és azoknak ez bejön mint pl nekem mert nálunk az ijen "rib*ncok" a szépek persze csak ti hivjátok igy őket mert nem a külsötök lesznek azok jah és ez már alap nálunk emberek értéstek már meg 2009 van jajj meg még hogy drága...akinek van pénze ha tegye már meg amit akar jo?

és lelkileg is romlunk vagy mit irt vmejik vénség hát éppen ezaz akik kilognak a sorbol azok akiknek ez nincs meg ők sirnak ha lecsunyázzák lecsórózzák őket mert fakók nincs kes szolira meg kozmetikusra müköröm sztem is baromság mert nem nagyon érdekel minket fiukat de szoli az jo meg a kozmetikus is szépit a hajfestés hát akinek jol áll az csinálja akinek nem az nem és ebböl nemkell problémát csinálni h gáz mikor ha jobban néz ki töle akkor csinálja márkás ruhák ha van pénz akkor "kötelezö"

ti idösebbek nektek tudom anyámtol meg apámtol h nektek más volt persze mert mások voltatok nem csak ti hanem a világ is nemvoltak szolik meg ijenek de ha most ti is 13 évesek lennétek mondjuk 14 éves inkább mert akkor kell ezt elkezdeni de akármejik akkor ti is ha ki akartok tünni meg a jobbak közt lenni akkor ezek az alapok...egy ijen lánynak sokkal jobb lelki világa akinek mind ezek megvannak mert lehet barátja meg jobban érzi magát úgy bőrében akkor miért nem? meg ránéznek a korunkbeli fiuk az utcán és nem nevetik ki ti lehet kinevetitek de sztem ti viccesebbek vagytok nekünk 13-14 évesen barbikkal homokozóba xD szval nektek legzen vicces mert télleg biztos az mert ti már teljesen érettek vagytok de mostanába már nem 16 hanem 13 évesen érnek a lányok és aki érett az csinálja inkább ezeket

2009. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/480 anonim ***** válasza:
20%

igen ti felnőttek nektek ez gáz éljétek saját világotokat nem szolunk bele ti se a miénkbe nekünk ez teccik ez jo nekünk ez megfelel nálunk ők a jobbak ennyi

nehogymár az legyen kedves kérdező a fontos h egy 20-30 évesnek mi a véleménze rolad...

2009. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/480 A kérdező kommentje:
ígyvaann ; ))
2009. dec. 26. 12:58
 67/480 A kérdező kommentje:
Da amugy pff..:S írta egy csaj hogy gondolja hogy hogy nézhetek ki..:S kültem neked e-mailodra képet hogy lásd...nemrossz;):$
2009. dec. 26. 13:01
 68/480 anonim ***** válasza:
12%

az egyébként msn cimem amire regeltem felvehetsz xD

majd ezt a kérdés dobd fel ujra 36 óra mulva kiváncsi vagyok mit lépnek erre a pedofilok akik titekt kukkolnak és nevetnek rajtatok háhh xD és nem lehetsz rib*nc attol még h foglalkozol magaddal és nemhiszem h csunya lennél

2009. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/480 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk 18év alatt nem is szabad szolizni,mi nem engedjük!

Vigyázz a bőrödre mert ha most kezded 30 évesen azon fogsz gondolkodni milyen ránctalanító krémet vegyél.

A suliba engedik a műkörmöt?Áltlános iskolába?

Márkás ruha nem gáz.

Talán albérletbe is laksz?nem sűrűn látnak a szüleid az biztos.

2009. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/480 anonim ***** válasza:
100%
A 12:54nek el se lehet olvasni a hozzászólásátXD Kisfiam jobban tennéd, ha inkább a helyesírással és a fogalmazással foglalkoznál, mint a szolival, mert nagyon gáz az írásod, értelmetlen, olvashatatlan az egész. Később majd a csajoknak nem lesz ám elég a szolis tested, kell nekik majd, hogy biztos állásod legyen és tanult legyél. Na de így... Nagyot fogsz majd koppanni!XD
2009. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!