Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
 471/480 anonim ***** válasza:
72%

te jó ég.neked még fizetik is ezt a szüleid?szolárium?13 évesen?hát normális vagy te?a karikák ellen pedig tudod kitalálták az egyszerű alapozót.én is 13 vagyok,és nem vagyok teljesen megelégedve magammal,zavarnak a karikák a szemem alatt,de nem járok szoláriumba.a bőrszíned pedig úgy tökeletes,ahogy kaptad.nyáron barnulsz,télen fehéredsz.minek akarsz olyankor is csoki lenni,mikor szinte teljesen el van takarva a tested?

A mukorom pedig nem egy 13 evesnek valo akinek egyaltalan nincsen kifejlodve a koromhaza.teljesen tonkre fogod tenni a kormod ha sokaig meg hordod azokat a ronda karmokat.es akkor mar tenyleg muszaj lesz mindig hordd azokat a mu hulyesegeket.

S a hajfestes ck mertekkel csinald.nem jo ha tul surun fested a hajad.itt is ugyanaz a helyzet mint a kormodnel,h nincsenek teljsen kifejlodve ott a hajszalak.

Ha kozmetikushoz jarsz az viszont nem baj.leszamitva,h az a sok nyomkodas megterheli a bőrt.

Markas ruhaknak pedig nem latom ertelmet.ck azt fizeted meg,hogy irja rajta a markanevet.mert azt barki ra tudna varrni.es lehet h egy markas ruha sokkal rosszabb minosegu mint egy ugymond ,,markatlan".

2011. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 472/480 anonim ***** válasza:
21%
Képet kapunk? :)
2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 473/480 anonim ***** válasza:
30%

a szoláriumot 13 évesen nem ajánlom, felesleges és csak csúnyítja a bőrt.. másrészről meg egészségtelen..meg még rá ér az illető szolizni..de ha tényleg fehér a bőre akkor is csak 16 év felett ajánlom.


a műkörmöt..hát 13 évesen szerintem ronda a műköröm..inkább csak ballagáson legyen egy szolid műkörme . De hogy legyen neki azt csak 16 évesen engedném meg a gyerekemnek..meg amúgy is csak lek.rv.znák


hát a hajfestés..nekem is be volt 13 évesen de(!) csak melír volt benne (szőke melír) , azt még megengedném hogy be legyen..de a hogy az egész haját befestesse azt már nem..azt is csak 16 évesen. Meg ha most elkezdi festetni a haját , nagyon tönkre teszi főleg ha vasalja is a haját.



Kozmetikus. szerintem , kozmetikushoz járjon.

mert kiszedi a pattanásokat..meg kicsit rendbe teszi az bőrt.. meg a szemöldököt akarná kiszedetni akkor azt is megengedném ,mert ronda ha valakinek nagy a szemöldöke.



Márkás ruha.. hát hordhat akkor ha a szülők tudják szponzorálni .

2012. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 474/480 anonim ***** válasza:
66%
Na, most már 15 körül lehetsz. Megbäszott már valaki?
2012. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 475/480 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mi újság vanf eléd ? :D
2012. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 476/480 anonim ***** válasza:
88%

Eltelt egy kis idő, ha nem változott meg lehet nem is él már ebben a világban.. ahol ma már nem vagy ember, ha nem jársz bulizni, ahol az ilyen lányokat bizony keresik céltudatosan különböző célokra..! Én nem merek este egyedül az utcára menni lassan.

Az elejét elolvastam, de én most 18évesen nem kenek magamra ennyi mindent stb. A bőröm még nem látott alapozót 1-2alkalmat leszámítva, kozmetikust meg főleg, bőrgyógyászt igen akinek köszönhetem hogy nincs az arcomon semmi, és műkörmöm sem volt még, 2* volt megerősítve zselével, de fél év kellett mire erős lett a leszedés után.

Turkálóból öltözök vagy tengerentúlról rendelek a netről olcsón, meg amit egy ismerősöm a terhessége után odaadott meg most is ad néha, mindegyik darab max 3* volt rajta, valamelyik címkés, de én nem költenék több ezret egy pólóra sem, amiket meg veszek alapból márkás és tuti nem jön velem szembe sehol. Amiket te mondtál márkákat bizony mindenkinek elérhető, nem tesz egyedivé. Engem jobban irigyelnek hogy húúú honnan van stb. És a márkás ruha semmit nem ér ha nincs alakod. Egy ismerősöm a legdrágább helyeken vásárol csak, de sehogy sem néz ki, mert nincs alakja, utánam a turis ruháimban hamarabb fordulnak meg! és ez nem ego. Amíg nem vagy magaddal elégedett addig bármennyit adhatsz magadra nem vesznek semmibe. Erre mondják hogy a festék nem hoz helyre semmit.

Ha majd felmutatsz valami otthon, elmész dolgozni, tanulsz, akkor majd elismernek. De addig nem hiszem, a szüleid úgyis tudják hány éves vagy. Nálunk általánosban hazaküldtek ha festve volt a hajad és bizony behívták a szülőt, a csaj másnak eredeti hajszínnel jött műköröm nélkül.

Egy egészséges életmód többet ér minden maszknál. Régen én is szerettem volna másnak látszani ahogy mindenki, de ma már simán smink nélkül megyek utcára és így ismertem a mostani barátomat is aki szeret, nem kell szívrohamot kapnom ha mellette ébredek és nincs rajtam szempillaspirál.

Szolárium: most kezdtem el tavasszal a bőrgyógyász tanácsára, kéthetente max 10percre, hogy a nyáron ne égjek meg. De évente átvizsgál, mert hidd el hogy rossz érzés volt még nekem is a függöny másik oldalán ülni amikor közlik egy fiatal lánnyal hogy előrehaladott a rákja és csak kezelni tudják, visszafordítani már nem.

Hajfestés: nekem is festve van egy jó ideje, de azért mert az eredeti nem passzol a szemöldökömhöz meg az arcomhoz, a hajam szőkés-barna a szemöldököm meg sötétbarna, de így még senki nem mondta meg hogy festve lenne. És mivel összekopik így 2-3hónapnál gyakrabban nem is igényel festést. De festeni csak akkor éri meg ha jó okod van rá és alapvetően nem törik stb, ha csak hobby akkor felesleges, pl irigylem a nővére,m na ő még 30évesen se sminkeli magát, nem festi a haját és egy tünemény, a kősugárázása teszi széppé.

2012. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 477/480 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi vagyok most 17 évesen milyen lehetsz :D
2013. márc. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 478/480 anonim ***** válasza:
87%

Te jó ég, mennyi válasz!xD

ÉS a kérdező már 18! :D

2014. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 479/480 anonim válasza:
58%
És pasikkal hogy allsz? Esetleg naponta csereled? Ugy nezel ki...
2014. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 480/480 anonim ***** válasza:
22%
A kérdező már 25 éves!!!!!
2021. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!