Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
 431/480 anonim ***** válasza:
78%
neeem. ő kérdezte. én meg csak válaszoltam. egyébként nem is akartam ilyen durva választ írni csak már annyira felidegesített. tényleg lényegtelen amiről most beszélünk,de nem vagyok bunkó ha kérdez válaszolok.:D
2010. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/480 anonim ***** válasza:
68%
én meg most tettem le a reggelimet is az asztalra.xD
2010. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/480 anonim ***** válasza:
30%

Most komolyan azt hitted vicces voltál utolso ? -.-"

kvára nem szerintem csak szánalmas nem beszélve arrol hogy nem te vagy az 1. aki ezt leírta :Á

2010. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/480 A kérdező kommentje:

Egy-két válaszoló még nagyon komolytalan, éretlen..

Baba, én nem mondellkedem, de vannak olyan dolgok amiket magamnak, és nem a szüleimnek köszönhetek!

Kolira én egyedül megpróbálom gyűjteni a pénzt.( strandon vagyok mosogató)

Lehet alja munka, de valahol elkell kezdeni, plusz még a szüleim vendéglőjébe, és éttemében is besegítek.


Én csak azon idegesítettem fel magam, hogy idejön, és próbál engem lealázni, próbálkozzál még kicsii.


Ha van még mondanivalód írj!;-)

2010. aug. 16. 23:41
 435/480 anonim ***** válasza:
100%
én nem akartalak lealázni, erről szó sincs. és végülis a te életed, 20 évesen amikor a legszebbnek kéne lenned egy kiélt pi.csa leszel. én elismerem az eredményeidet, viszont akkor ismerd el te is az enyéimet. becsülöm,hogy próbálsz élni a magad módján, nem is arról volt szó. csak,hogy egy-két embernek annyira lesajnálóan és lenézően válaszoltál,lehet,hogy nem volt benne semmi ilyen, de úgy tűnk. engem nem érdekel,hogy te mit csinálsz magaddal mert valószínűleg a legtöbb 13éves ha megtehetné ő is ezt csinálná. csak göndolkozz el,hogy megéri e... ezek után ha nem akarsz nem muszály visszaírni, csak egy vélemény.
2010. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/480 anonim ***** válasza:
82%
*gondolkozz
2010. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/480 anonim ***** válasza:
82%
muszáj
2010. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 438/480 A kérdező kommentje:

Az utobbi hozzászólásod alapján szimpatikus, kedves lehetsz.:)

Igen, igazad van( neked is)

És köszönöm!

2010. aug. 17. 20:55
 439/480 anonim ***** válasza:
27%
tudom hogy nem ideillik meg minden..de szerintem nm ciki ha megkérdezem h :Milyen most a körmöd?csakmert most megyek körmöshöz és fogalmam sincs, hogy milyent csináltassak..:S
2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/480 A kérdező kommentje:

Most természetes.:) egész nyáron nem volt műkörmöm..:)

Sajnálnám ha tönkremenne, mert a tisztítószerek nem tesznek neki valami jót.(írtam hogy besegítek anyuéknak)


De a legutóbbi ( ballagáskor) mandula formáju volt, fekete hálóval és ezüst csillogó körömlakkal volt kidíszítve,és pár fekete kanyargós vonal volt benne.:)


Szerintem zseléset csináltass, az a legjobb, a porcelán nagyon kemény, is írtóra fáj ha letörik.:| ( össze is tudtam öket kocogtatni, olyan kemény volt. .:D)

2010. aug. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!