Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
 411/480 anonim ***** válasza:
59%
Már 1x megmondta keresd meg!
2010. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/480 anonim ***** válasza:
23%
szia.tudnál segíteni hogy ez a barnító testfújásba lehet e nagyon barnát is választani?
2010. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/480 anonim ***** válasza:
17%
Néger is lehetsz csak k*rvajol fogsz kinézni ha elkezd kopni...
2010. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/480 A kérdező kommentje:

Szia.:)

Igen, te választod ki a színt, de szerintem válassz világosabbat..és ha még barnább szeretnél lenni, akkor fújasd át mégegyszer.:) én egyszer választottam ilyen csoki barnát..a végeredmény borzasztó lett..mint azok a cicababák akik vagy 120 percet voltak a szoliban..ugyhogy ezzel is vigyázni kell.:)



egyáltalán nem látszik hogy kopik.. nem leszek foltos tőlle. csak halványodik.;)

2010. jún. 12. 12:21
 415/480 anonim ***** válasza:
37%

én 18 vagyok. nem festem a hajam de rengeteg sminket használok. az elején 16 évesen kezdtem, akkor még keveset max korrektor meg pici púder de most már ott tartok hogy égési nyomokat eltűntető korrektor, alapozó két rétegben, púder, pirosító, fölé csillámosító púder, szeméjfesték, spirál, rúzs fölé szájfény. hát ennyi a mindennapi sminkem. így járok suliba. még soha soha nem mentem ezek nélkül és az egészben az a poén hogy tökéletesen megvagyok győzödve arról, hogy bűn ronda vagyok. és hogy mindenki annak is lát. meg hiába van rajta ennyi kecmec így is az jár a fejemben hogy "látják az emberek a hatalmas bőrhibáimat, kéne vennem valami jobb alapozót..." pedig ha jobban belegondolok most van rajtam kb 3 patti.

szóval szar ez így. 6 doboz alapozóm van per pillanat (Clarins, Clinique, Loreal stb) de így is iszonyat csúnyának érzem magam bármelyik is teszem fel.

és sajnos ezen már nem tudok változtatni.

2010. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 416/480 A kérdező kommentje:

Égési nyomok? Mert mi történt?


Szerintem csak bebeszéled magadnak..nem lehet olyan nagy a probléma.:)Ha van kedved küldhetsz privire egy képet.:)

2010. jún. 13. 00:19
 417/480 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, bocs hogy ezt mondom, de tényleg csúnya is lehetsz, DE az alapozók meg a korrektorok miatt! Direkt írtam többesszámban, durva, hogy ennyit használsz belőlük. Nagyon művé tesznek, sokkal szebb lennél, ha csak egy vékony réteget vinnél fel valami gyógyvizes alapozóból (nekem pl az van) meg esetleg egy pici púdert. És a csillámlós púder vagy mi is teljesen felesleges minden nap! A többi, ha igényesen van megcsinálva lehet tök jó hétköznapra is. De ez a temérdek alapozó maximum fotózásra megy el, mert a fényképen alig látszik és könnyebb retusálni.
2010. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/480 Virág=) válasza:
28%

hát a szoli az nagyon túlzás szerintem:S

műköröm meg semmire sem jó.

a hajfestés még elmegy(én is festem)

márkás ruhák hát ami nem olyan mutogatós az még tök rendben van.

(13/L)

2010. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 419/480 anonim ***** válasza:
100%

nem értem ,hogy 13 évesen mindezekre miért van szükséged?

13 évesen egy lány önmagában szép...

teljesen elrontod magad ezzel...most még ezt nem fogadod el,de majd évek múlva észreveszed és ezt nem szemrehányásként írtam..

19/L

2010. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 420/480 anonim ***** válasza:
100%

te egy idióta pi.csa vagy. nem tudom megnyitni a képeidet nem hiszem,hogy jól néznél ki de még ha jól is nézel ki belülről kiba.szott ronda vagy. gratulálok a sikereidhez. (Y)


u.i.: hidd el nem vagyok 20 éves sőt még 15 sem. mégis normális a gondolkodásom. ennyit rólad. ja és nincs se műkörmöm, nem szolizok, nem festem a hajam mégis igen sokan megnéznek az utcán. szóval ez nem attól függ.

2010. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!