Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/480 anonim ***** válasza:
100%

20:19, szerintem nem úgy gondolták, hogy a szép lányok nem érvényesülhetnek... Itt most nem a csinosságról van szó, hanem arról, hogy a mai fiatalok átmennek k'vásba.... bocsi, de tényleg... Ha valaki a suliba okvetlen kiakarja sminkelni magát, elég egy szolíd smink, én is ismerek olyanokat, akik nyakig kisminkelik magukat és mindenki rajtuk röhög... Persze, lehet valaki sikeres, szép és kedves egyszerre. Hiszen sokan járnak szoláriumba, csak nem ebben a korban. Pár év múlva a kérdező is belátja, hogy a válaszolók nagy része jót akart neki... a koravén lányok sokkal hamarabb meg is örgednek.... tőlem azt csinálhat magával, amit akar, és, ha olyan barátai vannak, akik csak akkor állnak vele szóba, ha azt csinálja és úgy néz ki, mint ők... Ezek nem igazi barátok... de általánosban ilyenek, középsuliban kicsit jobb, elmész egy gimibe, vagy akárhova, ahova kedves aranyos gyerekek járnak... Nincs olyan szabály, hogy aki kedves, nem lehet szép és divatos... És ne akarj mások miatt megváltozni :)

16/L

2010. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/480 anonim ***** válasza:
100%

20.19

Aranyos vagy, de hadd döntsem már el én, hogy nézek ki, és milyen típusú lány vagyok, köszönöm. (Csak, hogy egy kicsit én is hozzád süllyedjek, és vitába álljak veled.)

"Meg szerinem ilyen külsővel többre viszi mert 1 gazdag pali de mind1..."

Na, hogyha neked ez az első, hogy 1 GAZDAG PALI, hát akkor az már régen rossz. Persze, biztos többre viszi a k.rvák körében, nem is erről van szó. Hogyha meg érdekházasságból egy stricihez megy feleségül, nekem aztán édesmindegy. De ez is csak téged, meg azokat az embereket jellemzi, akiknek ez számít... :)

"Na akkor msot mi a gond?"

Ha egy ici-picit tovább olvastad volna, rájöttél volna, hogy mi a baj. Csupán annyi, hogy megmutatta, milyenek az ilyen típusú lányok, semmi más.

"De igenis képzeld gimibe is ezek a népszerű lányok akik jól néznek ki és odafiyelnek magukra mindig így van."

Jól néznek ki és odafigyelnek magukra? És szerinted csak azok a lányok nézhetnek ki jól, és figyelhetnek oda magukra, akik p.csásan néznek ki? Ezt azért jó tudni, újabb dolgot tanultam ma :)

14/L

2010. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/480 anonim ***** válasza:
22%

De miért krvák?Azt mondtad személyisége dönti el.Ezek nem krvák nagy részük szűz 16-18 éves koráig csak ennyire odafigyel magára.Amit már mondtam hogy hiába ilyen de attolmég okos meg minden akkor miért p*csa????

Azért tényleg vannak olyanok is amit mondasz de pl én olyan lányokat ismerek 14 éves így néz ki még idősebbnek is valamelyik de ha beszélek vele nem a smink beszél hanem ő.Nagyon jó fej értelems is meg minden.Nem perverz meg krva.A krva egyébként az nem a külsőröl szol csak gonodltam szolok ha nemtudnád miaz nézz utána...

2010. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/480 anonim ***** válasza:
22%

21:27


te teljes mértékben igazat mondasz!!! én ugyanígy gondolom ezeket!!!!!nagyon jó a meglátásod! figyelemre méltó!

2010. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/480 A kérdező kommentje:

Megpróbálok egyenkén válaszolni a kommentekre.:))

18:18

Nemrég írtam az egyik kommentemben hogy CSAK SPIRÁLT HASZNÁLOK! iskolába legelábbis.:) És szerinted lehetne népszerűnek lenni egy szürke külsővel? szerintem nem. nállam minden 6. év elején változott meg..amikor elkeztem márkás dolgokban járni ( akkor még csak a mayo chix) de már akkor is elkeztek velem szemezgetni a fiuk. 7. év elején minden megváltozott.Tucatnyi haverom lett / igaz barátom mindössze 2 van/ bementem a folyosón..és mindenki tudta a nevem.. már a pasikkal is meg tanultam bánni ( a tizen évesekkel.:)) És ezt a külsömnek köszönhetem... mindeki azért akart velem jóban lenni mert így nézek ki..azelött senkit sem érdekelt a belsőm..mert egy szürke kis béka voltam.. és ez biztos nem azért változott meg mert megnyertem a versmondó versenyt;)

2010. ápr. 21. 17:17
 376/480 A kérdező kommentje:

Bocsánat 18:11 nek ment.:)


18.18 Veled eggyet értek.:)

2010. ápr. 21. 17:18
 377/480 A kérdező kommentje:

"eőbb-utóbb (sőt, úgy látom, már ebben a fázisban vagy) nem mersz majd kimenni az utcára smink nélkül, mert tudod, hogy ronda vagy (pedig szerintem inkább agyonsminkelve vagy az, no komment), és most lehet, hogy meg fogsz sértődni, bár nem hiszem, elnézve az előbbi durva kommenteket. Kerek-perec egy szóval lehet téged jellemezni: szánalmas.

Megpróbálsz úgy kitűnni, hogy üresfejű, tucatlibának tűnsz, holott (valahol a lelked mélyén) értelmes lány lehetnél. Hamarosan sulit váltasz, új környezetbe kerülsz, és meg lehet, hogy nem fogják ezt díjazni.



Ne aggódj miattam édes.:) Ki merek smink nékül menni az utcára.(most is csak spirál használok.:P) nyáron csak is smink nélkül járkálok.:))

Nem sértődök meg:)) Ha te ezt gondolod róllam akkor egészségedre. Én nem gondolom magamról hogy szánalmas lennék.:)) adok a külsőmre..és a belsőmre is egyaránt.:)

És képzeld.:O nem egy üres fejű liba vagyok. Igaz még 7.be könnyű átmenni 4es 5össel. De én azt akarom elérni hogy belemondhassam az ilyenek szemébe mint te hogy Igenis. tudok! És a középsuliba ahova szeretnék menni..már ott is vannak haverok.:)) Én biztosan nem adnám a k.vát. nem akarom hogy a fiuk,lányok lenézzenek..és ha már fiu akkor harcoljon értem.;DD PááPusz

2010. ápr. 21. 17:24
 378/480 A kérdező kommentje:

18:52

Igen adok magamra. de nem sminkeltem még sosem ugy hogy elkövessem a 3 legnagyobb hibát!

1. eltér az alapozó szine a börszinemtől!

2. Ha a szememet emelem ki akkor a számat csak átlátszó szájfénnyel festem.

3. Csak akkor esem egy kissé tulzásba.és sokat kenek fel. ha valami ütős buliba készülök;)

De mint írtam. iskolába csak spirált használok..;)

2010. ápr. 21. 17:27
 379/480 A kérdező kommentje:

Bocsi. Most nincs időm a többire is válaszolni.

Majd estefelé írok.:)

Puszi

2010. ápr. 21. 17:29
 380/480 anonim ***** válasza:
31%

21.27

Akkor te szerencsés vagy ilyen téren :) Én még sajnos nem találkoztam olyannal, akinek úgymond "tökéletes" külseje volt (csakhogy ne használjak valami vulgáris szót), de közben pedig okos volt. Pedig már találkoztam jónéhánnyal, de úgy látszik, a kivételek messziről elkerültek engem. :)

(Egyébként vannak szűzk.rvák is.)


Kérdező: Hogyha ilyen jó a felfogásod, mint ahogy leírod, akkor úgy hiszem, nincs baj veled. De a szoláriummal akkoris leállnék a HELYEDBEN (és ezt most ne úgy értsd, hogy parancsoltam, vagy ilyesmi.). "Pápusz"

14/L

2010. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!