Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
 361/480 anonim ***** válasza:
23%

Van ennél durvább

Ide telelg csak vén f*szok járnak?

Istenem 1 átlagos 13 éves lassan így néz ki ez nemios duva

2010. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 362/480 A kérdező kommentje:

Ízlések.;) neten keresztül amugyis könnyű dumálni..:*))

Biztosan ha tudnám hogy hogy nézel ki,..nekem sem lenne nehéz beléd kötni.:"DD :P

2010. ápr. 20. 18:01
 363/480 anonim ***** válasza:
93%

senki nem kötött beléd, egyszerűen egy 13 éves kislánynak nem így kell kinézni,persze sokan festik a hajukat és sminkelnek ,amire aztmondom rendben mert énis úgy tettem anno(de max szemceruzát),egy 6 évvel ezelőtt (akkor vtam annyi mint te),de ez a szoli meg a műköröm meg ez az erős smink..te még kislány vagy..nem kellene ennyire elrontanod magad.Hidd el ez a sok szolizás egyszer megbosszulj magát,főleg mert még fejlődsz.Ne rontsd el ennyire magad,lehetsz menő,szép és jófej a többiek között enélkül a nagy pompa nélkül is...

én már csak tudom :)

19/L

2010. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 364/480 anonim ***** válasza:
13%

"lehetsz menő,szép és jófej a többiek között enélkül a nagy pompa nélkül is..."

NEM

NEM

NEM

sajnos nem lehet...Én már csak tudom tapasztalat.Meg fsz se tudja mi volt 6 évvel ezelött meg lehet neked szüleid nem engedték meg akk nem is volt divat

De sajnálom most ez van ennek a korosztálynak ez teccik.Levanmá szrva h mit gondolnak mások főleg az ősök...nagyon okoska vagytok máshogy is lehetsz menő.Ez nagyon gáz főleg mikro tanár 1 ilyen csajt leoltott hogy azzal legyen menő hogy szép eredményeket ér el tanulásba.Fúh akkorát nevettem.Az 1 dolog hogy náluk ez menő de az osztálytársai akkor nagyon lenézik h kcsög stréber.Áhh fárasztó...

2010. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/480 anonim ***** válasza:
79%

Én teljes mértékben megértelek, neked ez így jó, ezt látod a tévében, ezt látod az újságokban, ez most a hüperszuperzsírkirály.

Én hófehér vagyok. De komolyan, az egész iskolában nálam nincs fehérebb. Nem voltam még szoláriumban, és nem is tervezem, hisz egyszerűen csak rád, vagy az egyik, ugyanilyen agyament osztálytársamra kell nézni, és máris látom, milyen grillcsirkének lenni. (UNDORÍTÓ) Lehet, hogy neked tetszik, hogy sárga vagy, hogy a pirosító a füledig fel van kenve, és a szemöldököd királyul természetellenesre van szedve, de szerintem pár év múlva rájössz, hogy ez mind-mind tök gáz.

Előbb-utóbb (sőt, úgy látom, már ebben a fázisban vagy) nem mersz majd kimenni az utcára smink nélkül, mert tudod, hogy ronda vagy (pedig szerintem inkább agyonsminkelve vagy az, no komment), és most lehet, hogy meg fogsz sértődni, bár nem hiszem, elnézve az előbbi durva kommenteket. Kerek-perec egy szóval lehet téged jellemezni: szánalmas.

Megpróbálsz úgy kitűnni, hogy üresfejű, tucatlibának tűnsz, holott (valahol a lelked mélyén) értelmes lány lehetnél. Hamarosan sulit váltasz, új környezetbe kerülsz, és meg lehet, hogy nem fogják ezt díjazni.

(Ezt csak azért mondom, mert nemrég jött ide pont egy ilyen csaj, mint te, előző suliban istenítve volt, itt mindenki megutálta harmadik nap, mert előbújt belőle a k.rva. És ez nem a külseje miatt volt, dehogyis, sokkal inkább a személyisége miatt, aztán jött csak a külső, ami rátett egy lapáttal. :))

Persze, ha neked ez így jó, akkor folytasd. Buta vagy, de (remélem) pár év múlva megjön az eszed. Vagy esetleg a szüleidnek.

Addig is minden jót :)

14/L

2010. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 366/480 anonim ***** válasza:
84%

18:18

nem értem Istennek te melyik világában élsz?!még a csapból is a természetesség folyik...hogy már milyen gáz,az ha valaki annyira mű..és ez így is van!Mi az hogy valaki nem lehet menő és jófej,attól még h nem sminkeli szét az arcát és nem jár szoliba és nem csináltat műkörmöket.?! hogyne lehetne...rengeteg olyat ismerek akik a szolis-sminkes oldalt képviselik ..mégsem ,,menők" és vannak akik a természetesség hívei mégis mindenki imádja őket,azért akik...Én azért írtam a kérdezőnek azt amit írtam mert még 2010-ben sem kell egy 13 éves kislánynak úgy kinéznie mint a mostani ,,olcsótucatku*vák"...

és tudod mit még? lehet hogy most még az a menő aki nagyon ,,csincsi",meg minden giccset magára aggat...de majd amikor érvényesülni kell a világban ,akkor nem tudom ki lesz jobban elutasítva,kinek fog sírni a szája...

2010. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/480 anonim ***** válasza:
84%

18:52-vel egyetértek teljes mértékben ,pedig én férfiból vagyok.

23/F

2010. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 368/480 anonim ***** válasza:
33%
Azért,mert valaki "csincsi" még érvényesülhet a világban.Sőt,még jobban is!Kérlek,linkeljetek nekem egy szerintetek stílusos,természetes lányt,aki szerintetek okos és szép.
2010. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/480 anonim ***** válasza:
100%

18:18

Stréberséggel még mindig többre mész a világban,mint szűzk.rvaként.....

Dehát rájössz amint érettségi egyetem és nincs elég pontod és rájössz,hogy a tetsziket még mindig tecciknek írod....buhhahahaha:D

2010. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 370/480 anonim ***** válasza:
18%

"pedig szerintem inkább agyonsminkelve vagy az"

SZERINTED

"új környezetbe kerülsz, és meg lehet, hogy nem fogják ezt díjazni." De igenis képzeld gimibe is ezek a népszerű lányok akik jól néznek ki és odafiyelnek magukra mindig így van.Szerintem te 1 nem valmai népszerű csöndes csunyácska lány vagy.Ezt a belső a fontos nem a külső a csúnya emberek találták ki.Meg szerinem ilyen külsővel többre viszi mert 1 gazdag pali de mind1...


"És ez nem a külseje miatt volt, dehogyis, sokkal inkább a személyisége miatt"

Na akkor msot mi a gond?Nekem sok ilyen ismerősöm van aki így néz ki 14 évesen és legjobb gimibkbe veszik fel őket mert kitünő tanulók emellet.Meg nem is annyira buták páran szeretik eljáccani szőkét de egyébként akad szép és okos csaj is

2010. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!