Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/480 A kérdező kommentje:

most épített tippes zselé : )

Valamelyik hozzászóló irta hogy inkább babáznunk kellene..és nem a külsövel foglalkozni.. hát szerintem elsözör a külsödröl itélnek..aztán csak a belsödből. vagyis elöször mindenki a külsöt nézki meg... és babák :D hát a mostani 13 évesek már nem babákkal játszanak..

2009. dec. 27. 14:37
 92/480 anonim ***** válasza:
67%

12:54: Tényleg? 12 és 13 évesek között van legnagyobb különbség?? Képzeld, nagyon nem! Nővérem is 13, meg unokatesóm is, mégis tökre hasonlítunk! :) Lehet, h a mellük nagyobb, de nem idén kezdett el nőni :O Hanem még ööööö...... 2 éve? Jahm, igen :D

Em a 16 évesnek üzenem, h 6.-os vagyok, nem 5.-es :DD

2009. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/480 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én vagyok, aki a babásat írta és, ha figyelmesen végig olvastad, pont erről írtam, hogy sajnos már csak a külsővel foglalkoztok és nem számít, hogy belül üresség van. De ha nem érted miről van szó, akkor hagyjuk az egészet és csináld magaddal azt, amit akarsz.
2009. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/480 anonim ***** válasza:
89%
na azért 13 évesen én sem babáztam....mindegy de tényleg sz@r hogy a 13 évesek már így járnak.de igazából vannak olyan emberek akik nem tanulnak mások hibáiból és fejjel futnak a falnak.NEkik hiába is mondanánk akármit.
2009. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/480 A kérdező kommentje:
:/
2009. dec. 27. 17:42
 96/480 anonim ***** válasza:
100%

huhh mire elolvastam ezt a sok mindent :D látom népszerű a kérdésed na most nem szekálásból irom amit irok


a márkás ruha és a kozmetikus az oké

mért nem jó úgy a hajad ahogy volt a természetes szine és olvastam szőkitetted az az átlagos hajfestésnél is károsabb és 25 éves korodra száraz szálkás és kevés lesz


műköröm minek megnöveszted a körmöd nem rágod le és ha kényszered van rá akkor gondolj arra mijen csunya lesz ha lerágod


szolit meg főleg nem értem télen mindenki pulcsiba van nem látszik hogy fehér vagy tavasszal se nagyon látszik nyáron meg ott a strand és ha 2 egész napot a napon vagy az azért már eléggé meglátszik ősszel meg még lesz szined


én nem r*bancozlak le mert most nem vitázni jöttem ide de ha 13 évesen 16nak nézel ki akkor ne csodálkozz hogy a 16nál idősebb fiúk is felfigyelnek rád és egyszer vmelyik ágyába találod magad amúgy nagyon röhejes ha valaki jóval idősebbnek akar kinézni a koránál és azt mondod ápolt akarsz lenni az ápoltsághoz nem tartozik a szoli műköröm hajfestés sztem

15/L

2009. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/480 A kérdező kommentje:
Na küldök neked magamról képet csak írd le az e-mail címed..mert igy láthatatlanba nemigen tudsz elképzelni:) és úgy talán könnyebb lesz megmondanod hogy mi nem stimmel :)
2009. dec. 27. 20:21
 98/480 anonim ***** válasza:
100%
én is kiváncsi lennék rád. mert ha a szoli, köröm, hajfestés stb természetes akkor szerintem nincs vele baj
2009. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/480 A kérdező kommentje:

Hát akkor inkább kirakok ide egy képet../ eddig azértnem akartam mert féltem a beszolásoktól:/ de rájöttem hogy tökmindegy ugysem ismertek :) /

Ezen a képen ugysem vagyok annyira felismerhető ;) -->


[link]

2009. dec. 27. 22:34
 100/480 anonim ***** válasza:
92%
hát szerintem kicsit túlzásba viszed a szolit meg a sminket.
2009. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!