Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/480 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi választ egy kérdésre:D

Még ilyet nem tapasztaltam..talán egyszer..de arra a kérdésre érdemes volt időt szánni..erre meg max pazarolni, emrt megkérdezted, de nem akarsz változtatni semmin, mert ha vki akar, és tényleg, igazán teljes lelki erejéből akar vmit, azt meg is teszi.Végigolvastam midnen egyes kommentet, mondhatom, 1 óra elment az életemből.A kéepd alapján 20 évesnek nézel ki, tesóm 27nek nézett.Műnő vagy.A smink meg egyebek miatt tipikus plázaribi hatást keltesz, amiből sokan azt szűrik le, hogy szép(pasik) de ezt nem úgy gondolják szépnek, mint ahogy azt te magadról, hanem azt, hogy könnyű préda, 1 éjszakára jólesz.

De nem bántani akarlak, csak hogy ha vki sértőbb hangnemben beszél azt hamarabb észreveszed.Feltetted ezt a kérdést, és remélem, így ismeretlenül is, hogy megváltozol.Remélem, hogy észhez térsz.Én, nem azért modnom, emrt egoista vagyok, hanem mert sokan mondták, sőt midnenki, hogy érett gondolkodású avgyok a koromhoz képest.Mikor 13 voltam nekem is tetszettek a márkás ruhák, de nem volt rá pénzünk, és amúgy sem kértem volna, mert 3 hónap és kinövöm.És voltak sokkal jobb dolgaim is.Kozmetikushoz nem kellett járnom.A másik 3 pont, hajfestés szoli és műköröm, tejó isten, ha a szüleim megláttak volna felakasztják magukat, hogy mit tettek ezzel a lánnyal.De szerencsére ezért nem kellett aggódjanak, mert rendesen felneveltek, úgy, hogy tudjam mi számít és mi nem, mi fontos,mi nem annyira.Ápoloma külsőm, és sokkal egyedibb és szebb az, amikor természetesen nézel ki.Ha saját magadnak csinálod meg a körmöd, az már azért is jó, emrt te törődsz magaddal, nem pedig a körmösöd.Bár ahogy kiderült neked a társasáfgod is ilyen, szóval nicns nagy esély arra, hogy megváltozz, hiszen ha a környezetedben mindenki ilyen, akkor te sem lóghatsz ki.Ezt megértem, de próbáld meg.Maradj az aki vagy a barátk szemében, ha igazi barátok akkor jó leszel nekik eredeti barna hajjal és saját körömmel is.Amúgy is ha a szolit abbahagyod még nyárig barna leszel, nyáron lebarnulsz, télen meg a szemed alatti karikákat korrektorral eltünteted.A barna haj sokkal jobban állna neked szerintem.Én is akartam szőke hajat, barna hajú vagyok, de nem festettem volna be az 100.Szóval légyszives ne vedd semmibe a hozzászólásom, változtass, tanulj, ez nagyon fontos.Nem avgyok egy felnőtt, mitn azt az elején montátok, hogy a hülye nagyokos felnőttek stb.De mint már mondtam h érettebba gondolkodásom, lehet, hogy maradi vagyok, de a szüleim, anyukám 13 évesen igen, még babázott, de eljutott idáig és felnevelt engem és iylen vagyok, amilyen, ezt részben neki köszönhetem.Szóval visszatérve egyetértettema felnőttekkel, de megvan bennem a 13 éves tini is, aki ezekre vágyik, mint amikre te, szép külső, stb.De ez hosszútávon nem lesz túl jó.Alakítsd ki a stílusod, változz vissza természetesre és tanulj.Sokszor hallottad ezt,d e fogadd mega tanácsunkat, majdhogynem 100 ember válaszolt neked, ez azért számít vmit, sőt, nem keveset, és en vedd semmibe.Ennyi válaszban lehet vmi.És szerintem nagyon is sok.

15L

2010. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/480 anonim ***** válasza:
39%
15 éves lány..sok mindenben egyetértek veled,de nem kell azokat sem elítélni akik elmennek megcsináltatni körmüket szemöldöküket és nem saját maguk csinálják meg.Amúgy szerintem a kedves kérdezőnek egy olyan időszaka,hogy lázad tinikor ellen,és nem akarja hogy már kislányként kezeljék csak sajátos módon mutatja ki,de sajna néhány dolog az egészségére mehet.Szerintem rövid időn belül rájön miről beszélünk.Meg merem kockáztatni,hogy csak hónapok kérdése.
2010. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/480 anonim ***** válasza:
100%

jézusom hogy nézel ki:|

13évesen xD áá:D:D:D:D

16/F

2010. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/480 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre, hogy azok a lányok szoktak így kinézni már ilyen fiatalon akiknek valami baj van otthon (túl sok mindent megengednek, túl sok pénz van már és nem tudnak vele mit kezdeni, hanyagok, nem tudják, hogy kell gyereket nevelni)ezzel addig nem lenne gond, kedves kérdező a-még nem menne az egészséged rovására..a szüleid nagyon nem foglalkoznak veled, vagy csak tényleg nem tudják mit szabadna.szerintem ezzel az egésszel csak azt üzened a világnak, hogy már most vagy olyan könnyűvérű, hogy meglehessen téged dugni...én nem értem miért akarod, hogy jól megakjanak :) a mai "gyerekek" gyorsabban érnek.miért érnek hamarabb?hogy elöbb halhassanak meg? :D nagyon nagyon régen már 13 évesen minimum házasok voltak szóval hagjyuk ezt, hogy manapság hamarabb érnek..nem hamarabb érnek csak nagyon buták és a szüleik nem figyelnek oda rájuk..elhasználod fölöslegesen a tested.hamarabb megörekszik a bőröd, a hajad is tönkre megy túl korán. de ráadásul olyan képet adsz magadról a világnak, hogy nem is akarsz komolyan maradni valaki mellett és, ha így folytatod késöbb is ezt üzened nem lesz melletted olyasvalaki aki elnézné neked késöbb, hogy már nem vagy szép és olyankor már hiába keresed a társat magadnak, hisz nem lesz olyan állapotban a külsőd, hogy ezt megtehesd..persze kozmetikumokkal meglehet oldani valamilyen szinten, de amint meglátnak smink nélkül komoly problémád lesz.én azt mondom ez mind addig nem is gond, ha ez most csak egy gyerekes hóbort és késöbb változni fog.hisz még fiatal vagy van aki nem jön rá elég hamar, hogy nem a külsővel kell a mai világban érvényesülni, túl sok ilyen lány van nem lesz rád szükség, ha ilyen maradsz és nem nyújtasz többet.azok ugyanis akik kiakarnak használni pont azt akarják, hogy te ezt hidd.de nem tűnsz rosszindulatúnak, se butának.szerintem még kifogod nőni minden kamasz életében van hasonló korszak és mindenki máshogy vezeti le csak kérdés meddig tart.
2010. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/480 anonim ***** válasza:
91%

"Na akkor had lássam;D(N) képet;)"


ne aggódj:D nálad kb mindenki jobban néz ki:D köztük én is és mondom smink nélkül jobb nő vagyok mint te:D

2010. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/480 anonim ***** válasza:
13%

márkás ruha-->nembay

műköröm---->énisakarok :D és sztem nagyonjohh:D

szoli--->háth.. :S inkább barnítóspray vagy vmi.. :/

hajfestés--->ha nemtetszik a hajd színe és engedik miért ne?? :DD



am 13 éves vagyok szval.. =)

2010. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/480 anonim ***** válasza:
100%
ez bizonyos mértékig szerintem ez mind oké.de hogy 13évesen így nézel ki az azért már röhej:D
2010. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/480 anonim ***** válasza:
23%

Szia!


Szerintem baromi jól nézel ki. Viszont a gond az, hogy 20 évesen nagyon gáz lesz a bőröd, majd meglátod, és azt soha többé nem fordíthatod vissza.


Én is debreceni vagyok. A stílus baromi jó, jó ízlésed van. Adnál egy e-mailt? Nem szeretném ide kiírni, amit mondani akarok, csajos csevej.


21/L

2010. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/480 A kérdező kommentje:

"ne aggódj:D nálad kb mindenki jobban néz ki:D köztük én is és mondom smink nélkül jobb nő vagyok mint te:D"


Habihabi:DD Neten keresztül nagy a szád;D De képet mértnem mersz ki rakni, ha te olyan jó nő vagy?:D

Én felvállatam, kaptam hideget-meleget..de inkább hideget :D

Ugyhogy ha te tényleg olyan jó nő vagy amilyennek mondod/hiszed magad, akkor te ugyis csak dicséretet kapsz ;DD nállam rosszab nem lehetsz:DDDD /ahogy te írtad ;)) /


e-mail :) -- > az30@freemail.hu

2010. jan. 10. 01:39
 150/480 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom nem olvastam végig, az 5.oldalig jutottam. Én 24 éves vagyok, dolgozó nő. A munkám jellegéből adódóan nem sminkelhetek, körmöt sem festhetek( mindig szép erős, természetes körmeim voltak)és túlélem. A párommal pár év múlva babát szeretnénk, de ahogy olvasom a hozzászólásokat, nem szeretnék ilyen gyereket mint a mostani tinik. Semmit nem tisztelnek, azt hiszik a pénz fán terem.
2010. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!