Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/480 anonim ***** válasza:
100%

Megmutattam barátomnak(20) a képedet... 17-20évesnek nézett de aztmondta, hogy lehet hogy ennél is több vagy.

Mikor elmondtam neki, hogy 13 vagy kiröhögött a g*cibee :D

20 évesen egy 40 éves nyanyaa leszel bőrrákkal meg ráncokkal... Ohjeee ;D

2010. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/480 anonim ***** válasza:
100%

megmutattam anyámnak a képedet, azt mondta, hogy erős 30 évesnek nézel ki :D

szánalmas vagy...

2010. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/480 anonim ***** válasza:
100%
Tudod más miért nem tesz fel magáról képet? Mert nálad több esze van. Már csak a lakcímed kéne és nem győznéd lerángatni magadról a pedofil állatokat. Valaki kéri, hogy tegyél föl képet, te felteszed. Valaki kéri, hogy add meg az e-mailed, te megadod. Légy már észnél! Ha már a véleményünket leszarod, legalább az elérhetőségeidet ne írd ki, mert veszélyes. Szerintem sem vagy szép, de ha így akarsz kinézni, a te dolgod, majd később szívhatsz. Mindegy.
2010. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/480 anonim ***** válasza:
16%

Én 16L vagyok és nem olvastam végig minden kommentet, csak a képedet megnéztem.

Vélemény:

-a hajad szerintem jó, egyáltalán nem természetellenes, jóláll.nekem mogyoróbarna hajam van,de sokáig vágytam szőkére, meg is lett, sajna tönkretette, úgyhogy most megint természetes a színe, és már a vasalás sem teszi annyira tönkre.

-a smink kicsit erős (a pirosító. én is sminkelem magam, de kicsit szolidabban.

-páran kifogásolták a szájfényed színét, nekem az speciel tetszik.

-a stílusod szerintem is baromi jó, minőségi és nem giccses hanem kicsit sportosabban nőies. (remélem érthető). a kedvenc márkáid megegyeznek az enyémekkel:)

-a műköröm sem olyan természetellenes, bár én azt nem rakatnék.

-a szoli...hát igen, elég káros és tönkreteszi a bőrt, de te tudod. én mindig is kreolos bőrszínt akartam, de szoliba nem megyek, elég sok anyajegyem van és nem akarom hogy bajuk legyen:)


dióhéjban ennyi lenne :)

2010. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/480 anonim ***** válasza:
84%
ezekkel a ti kedvenc "márkáitokkal" nem vagytok mások mint ugyanolyan tucatok akik kínai ruhában járnak.
2010. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/480 anonim ***** válasza:
16%

Már bocsi, de én sem minősítelek titeket, akkor ti se tegyétek, nem ismertek, és attól, hogy nem a kínaiból öltözködöm (mert ez mindenkinek fáj, ha valaki márkás ruhákat hord, itt az oldalon ebbe szoktak belekötni) még lehetek normális ember, nem hiszem hogy 10 mondat alapján meg lehetne határozni a személyiségemet. Én sem szólok le senkit a válaszolók közül, normálisan megírtam a véleményemet a kérdésre. Attól, hogy ezekből a márkákból öltözködöm (mert ezek tetszenek, nem azért mert ezt nyomatják mindenhol!) még nem kéne minősíteni,de majd a te kedvedért áttérek valami egyedire, csak hogy neked jó legyen, megfelel????

A 16 éves lány.

2010. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/480 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez az igazság...mert ezek tényleg tucat márkák.És nem vagyok rád irigy,mert megtehetem hogy Olaszból rendeljek vadiúj Guccit vagy épp Chanelt.NA de mindegy engem különösebben nem érdekel a nyekergésed,csak arra próbáltam rávilágítani,hogy egyesek akkora menőnek érzik magukat mert Zara,MAngo,Converse, ruhákban vannak pedig a legtöbb onnan származik mint ami az Ázsia Centerben van és ugyanúgy volt már olyan hogy ruhát próbáltam a Mangoban és már akkor lógtak a cérnák belőle....de mindegy.
2010. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/480 anonim ***** válasza:
26%

De én nem érzem magam menőnek tőlük:) És tudom, hogy szinte mindenkin ilyen cuccok vannak, de nem szeretnék egyedi lenni.

Amúgy a Gucci-Chanel rendelős dolog az jó:)

Megint a 16 éves lány voltam.

2010. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/480 anonim ***** válasza:
100%
látod ez a lényeg hogy te tudod hogy az akarsz lenni.én meg pont az ellenkezője....tegnap épp egy turkálóban szedtem össze egy olyan darabot,ami tuti mégegy nincs az országban.:)
2010. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/480 A kérdező kommentje:

13:39


Nem azt az e-mail cimemet tettem ki amit használok. Amit kiíírtam azt tegnap este csináltam :))

Képte is csak azért raktam ki mert ahogy írtam azon egyáltalán nem vagyok felismerhető:)) Nyár volt...éx este mentünk erre arra :)) És nemtudom már ki írta de nyugondjon meg..tudok vigyázni magamra..és akár milyen hihetetlen még szűz vagyok ;))

2010. jan. 10. 15:42
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!