Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/480 anonim ***** válasza:
100%

ez jelenti neked az életet 13 évesen???.Ne haragudj én bíztam benne hogy van egy csöpp ész a fejedben,és ennyi válasz után rálátsz a dolgokra.21 éves vagyok,igazi társaság középpontja az egyetemen.És tudod miért??Mert jó humorom van,ahová belépek mindenki mosolyog rám,mindenkivel el tudok cseverészni és mindenkihez van pár jó szavam.Egész nagy egyetemre járok de a tanárok többsége megismer és kedvesen mosolyognak rám és nekik is van egy két jó szavuk hozzám.

ÉLetemben nem voltam szoliban és nem tervezem.Az a baj hogy ebbe a társaságba kerültél.Hidd el szoli meg festett szőke haj nélkül is érhetsz el valamit egy egész más társaságban,ahol mondjuk az emberi értékek többet jelentenek(ami nálatok nem hiszem hogy így lenne.)

de tiszta szívből kívánom hogy minél előbb gyere rá.

21L

2010. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/480 anonim ***** válasza:
87%
Az életviteledhez meg annyit,hogy nekem nem ezeket jelentik a márkás ruhák ami a gardróbomban csüngenek...és igen járok bulizni,van úgy hogy hetente többször....de mindig röhögök a hülye kis p.csákon akik olyanok mint te.
2010. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/480 anonim ***** válasza:
3%

13? válasz jött,amiből 130 oltás..


A válaszolóknak csak annyit...Minden megyébe van egy elit réteg,akikhez az átlagosak/csúnyák felnéznek,akikre hasonlítani szeretnének,és hozzájuk tartozni..Legtöbb megyébe 2-3 "csoport" van,és csoportokon belül mindenki ismer mindenkit.Fehérváron így működik,és tudom,Pesten is,és Békés megyébe is.(más helyről nem tudok nyilatkozni)


Az elitek - Műkörmük van,kozmetikushoz járnak,fodrászhoz járnak,szoliznak,sminkelnek,márkás rucikat hordanak,és ezeket NEM viszik túlzásba,mindent mértékkel csinálnak,és ettől szebbek lesznek,mint amilyenek alapból.


Az átlagosak - Lehetnének szépek(szebbek),de nem törődnek annyit magukkal,pl a sminkjüket összedobják 5perc alatt.


A csúnyák - Nincs meg az a külső adottságuk,az a + ami miatt felfigyelnének rá,általába nem is tesznek azért,hogy kinézzenek valahogy.


Az elitek azért 95%-ba szerintem 15+ évesek.


Megmerem kockáztatni,hogy bár nekem is vannak rossz akaróim,irigyeim,és olyanok akik a saját külső hibáikat úgy próbálják elfedni,hogy más külsejét kritizálják(köztük az enyém is akár..)én beletartozok az elitbe..Azért is gondolom,mert olyan barátnőim vannak,akiket én aránylag elitnek gondolok.:) Vagy pl myvipen beszavaznak,sokszor bevesz a tulaj szavi nélkül az ELIT klubbokba.:)


Evvel csak annyit akartam,hogy nem kéne átesni a ló másik oldalára,hogy azt szóljátok le aki igényes magára,azért mert nektek nem futja szoliraa.


Bár biztos vannak akik a hullafehér bőrt szeretik,én nem ismerek ilyet.Műköröm szerintem ha igényesen van megcsinálva nagyon szép.Hajfestés..ugyanmár...:D 100nőből 95festi,úgyhogy ezen fentakadni messze nevetséges:D kozmetikus..na nehogymár ez is baj legyen hogy valaki nem pattis bőrrel akar utcára menni:D:S a márkás ruhákkal sincs semmi baj,én úgyérzem aki ezt leszólja annak nincs pénze rá,és a leszólással próbálja fedni hogy mennyire vágyik rá.

15L

2010. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/480 anonim ***** válasza:
91%

Már ne is haragudj kedves utosló válaszoló, de miből gondolod, hogy azért nem jár valaki szoláriumba, mert nincs rá pénze?

Legyen már eszed!

Én speciel ( és még rajtam kívül jópár ember) azért nem jár szoláriumba, mert nem szeretne megdögleni bőrrákban. Másrészről meg nagyonszép kreol bőrőm van szóval ezért is "megengedhetem" magamnak, hogy ne járjak szoláriumba.

Lehet valaki attól még pénzes, hogy nem jár szoliba meg körmöshöz meg nem festeti a haját. A fiúk többségének a természetes lányok jönnek be és nem a műp*csák!

Nah csak ennyit neked ;D


Amúgy a kérdezőhöz:

Te minden vagy, ami nem természetes! Gondolom milyen pasik futnak utánad te kis szűzk*rva ;D

2010. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/480 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előtti.Az elit emberek nem mondanak olyat,hogy evvel,avval.:)

Én nem mondom hogy beletartozom.De apukám mondja...mert igen rendszeresen járunk olyan bálokba ahova,ha nem egy híres tervező koktélruhájában mész le vagy nézve.és ott tudod minek számít a műköröm....hát ilyen szavakat nem szívesen használok.És engem is kinéztek innen onnan amikor pár hónapja rakattam.

Mert nem természetes.A szolárium az elit számára nem igazán elfogadott dolog,mert roncsolja a bőrt.Meg a műköröm is káros a körömre.

Festetik sokan a hajukat,csak nem mindegy ,hogy hogyan ,kivel...

NEm azért lesz valakiből elit tag mert szolis,műkörmös meg Mango ruhája van.Az elit márkák,a Gucci,D&G,Coco Chanel L.Vuitton,Prada...stb.

És legfőképp aki elit osztályba tartozik,annak a szülei nem fogják megengedi,hogy a gyerekük így nézzen ki 13 évesen.Szóval szerintem itt te is fogalomzavarban szenvedsz arról ,hogy mi az ,hogy elit.

21L

2010. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/480 anonim ***** válasza:
100%
ja és ha szerinted ez a lány igényesen néz ki.....hm....nem tudom melyik elitosztályba tartozol,de szerintem az elszánt feltörekvők közé akik leragadtak a nagyzolásnál,pedig nincs mire.
2010. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/480 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok az a srác aki mellédált amugy kép alapján elég jol nézel ki...Engem is oltott valaki az elején

am hallod itt csomó vén fa*z van ne halgass rájuk nyugodtan csináld úgyis életed jó szakasza van mit számit elrontod magad 40 éves korodra?

pl:apám mondja vágassam kopaszra jo kis hajam akk nem fogok kopaszodni igymár 40 éves koromra kopasz leszek

MONDOM KÖSSZ BAZ*MEG INKÁBB LESEK 40 ÉVES KOROMBA KOPASZ MINT MOST!!!!

amugy szerintem valamelyik innen csak irigykedik mert neki nemvolt meg lehetősége h így nézzen ki...1x élünk éld az életed jol teszed ráérsz még öregnek lenni majd akkor leállhatsz de inkább most nézz ki jol 10,20as éveidbe mint 30,50

oltsátok nyugodtan öregemberek de nem a ti véleményetek fogja a lányt érdekelni...a mi korosztályunkba ez teccik fiuknak szval ennyi.Egyébként ez nem rontja annyira egészséget mert bőrrákot kaphat csak szolitol de arra 100 1% esély van hogy elkapja és abban az 1%ban 0,01% hogy halálos számold ki...xDhajfestéstöl semmi bajod nemlessz meg körmöd gyengül nemhalsz bele:D ÉLD AZ ÉLEted ahogy eccik

2010. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/480 anonim ***** válasza:
7%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:23

igazad van de ojan nincs mejik korosztály elit és mejik nem hidd el 1. osztályba és 8.ba meg 12.be ugyanugy megvannak minden évfolyamba az elitebbek meg rusnyábbak

2010. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/480 anonim ***** válasza:
0%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:11

elvagy tévedve? fiu vagy vagy lány? mert ürülj neki hogy kreol bőröd van de akinek nem?na? akinek tk fehér fakó színe van és szolitol nemlessz műp*csa max tul sok sminktöl meg ijen szemöldökragasztás az már igen

de a kérdező csaj 1 jó csaj a jobbak közül ennyi

2010. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/480 anonim ***** válasza:
86%

szerinted 40 évesen az emberek nem akarnak jók kinézni???Már ne is haragudj de azok akik úgy élnek hogy tizen éves korukban mindent tesznek ami káros ráadásul mértéktelenül annak sosincs jó vége.Ez nem más mint biológia.Egy 13 éves lány még javában a fejlődésnél tart.És tudod hogy sokkolja a bőrt a szoli???Az meg hogy hányan kapnak bőrrákot tudod miért van így??(ha egyátalán igaz az egy százalék)mert nem fut olyan régóta a szolárium,hogy a teljes szövődményeket meg lehessen látni...És azért százból egy.....gondolj bele ha van egy 60000 fős város,abból mondjuk szolizik 8000 nő....

Persze a szépségápoláshoz nem árt egy ici-pici ész ami nektek nem hiszem hogy sok lenne.

2010. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!