Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/480 anonim ***** válasza:
0%
megteszek akármit ami durva mert jól tudom,hogy nem születek újra...ha már itt tartunk.
2010. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/480 anonim ***** válasza:
13%
nem is mind1 xD
2010. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/480 anonim ***** válasza:
100%

(így van lányok valljuk be.. nem mindenki nézhetett ki ilyen undorítóan ennyi idősen xD)


komolyan mondom ha neked ez jó akkor csináld csak 13 éves kis rib@nc!

nevetségesen viselkedsz, ki kéred mások véleményét és még te magyarázol. meg neked mindenre van magyarázatod... komolyan mondom el kurvul a világ az ilyen kis csajoktól min TE.

egyesek szerint meg az az 'elit' ha szoliba jársz meg műkörmöd van?? komolyan mondom nevetségesek egyesek!!

és akkor még a 15 éves kis sz@rosok osztják az észt??!! én is megtehetném, hogy szoliba járjak. meg műkörmöm legyen és hasonlók mert nem vagyok éppen csóró, de nekem nincs rá szükségem. így is bejövök a pasiknak és nekifutásból szebb csaj vagyok nálad!

a sok sminktől, szolitól meg már 20 éves korodra előjönnek majd a szép kis ráncaid.. haha ;D

vicces leszel majd.

pfff

2010. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/480 A kérdező kommentje:

18:44

Honnan veszed, hogy r*banc vagyok?;DDd nem is ismersz..gondolkozzál b*azzd ;))

És ha te csak nekifutásbol vagy jobb csaj/akkor elég csúnyácska lehetsz, mert vannak akik ÁLLÁSBÓL szebbek ;))Meg hát igy neten keresztül, sokmindent lehet mondani pl itt azt mondod hogy neked platina szőke hajad van, szép igényes külsőd stb. Lehet hogy az életben úgy nézel ki mint egy szakadt csöves :))) Ugyhogy nyugodtan mond,..nem hiszem el ;))

Csak az ilyen provokálo kommentekre írok vissza mint a TIÉD.

Én viselkedek felhábrítóan?:DD Leprobálsz osztani egy 13ÉVEST?:p hajráá;))

Na cshá(K);))

2010. jan. 13. 19:14
 195/480 anonim ***** válasza:
0%
18:44es szépségem nem mersz feltolni magadrol 1 képet...:P
2010. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/480 anonim ***** válasza:
100%
támadnak a tinik...hajrááááá
2010. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/480 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sok a smink rajtad.Nem előnyös.
2010. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/480 A kérdező kommentje:

20:32

Igen akkor bevallom kicsit tulzásba vittem :) De olyan helyre mentünk :))

2010. jan. 13. 20:41
 199/480 anonim ***** válasza:
100%
ahol 13 éves ribancnak kell kinézni?
2010. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/480 anonim ***** válasza:
100%
azt állítod, hogy te legalább élsz.akkor elmesélem, hogy nem mind1, hogy milyen életkörülmények között.már innen virít rólad, hogy te azért próbálod ilyen "menőnek" érezni magad mert igazából utálod magad.te nem mersz nem így kinézni félsz az előítéletektől utálod azt aki ezeknélkül lennél.szerintem pocsék életed van.nem mondom nagyon nagyon sok embernek a világon, de te még reklámozod is ez a szomorú benne.és akármit írsz vissza erre a kommentre csak jobban lejáratod magad vele.minél több írást/kommentet látok tőled annál jobban zuhansz a mélybe.és, ha megfigyeljük az intelligensebb szövegekre 1x sem tudtál visszaválaszolni semmit, nem is akartál.véleményt kérdtél valamiről és nem tudod elviselni, ha nem azt kapod amit hallani szeretnél.én nem értem akkor minek neked a tanács, minek neked ez az oldal minek élned, ha az életben sosem fogsz semmit jobban át gondolni, ha egy kicsit is a lelkedbe vág.érzelmileg/lelkileg egy 13 éves kislány vagy egy 20-25 éves nő testében.te tényleg azt szeretnéd, hogy olyan felelősséget is és sexuális életet elvárjanak tőled kislány létedre amire még nem vagy képes?most miért akarsz felnőtt nő lenni gyerek jogokkal?akárhol is laksz mindenhol van többféle társaság neked választási lehetőséged van azokközül kiknek szeretnél "jófejnek" látszani.
2010. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!