Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ez? 13 évesen,...

Miért baj ez? 13 évesen, szoli, műkröm, hajfestés, kozmetikus, márkás ruhák stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/480 anonim ***** válasza:
75%
csak szólok, hogy én 16 vok, tehát még nem felnőtt... és mégis nem ajánlom ezeket... gondolj már bele! hanyadikos egy 12 éves?! 5, maximum 6. osztályba jár....te mit szólnál, ha a sulidban az egyik 8 éves kislány műkörmökkel szaladgálna.... 2oo9 van, és? mit fogsz csinálni 18 évesen, mikor már mindent meguntál? ez, hogy 2oo9 van és mindenkinek lehet mindent, csak amerikai és pesti hülyeség.... én mondjuk falun lakunk, itt is van kozmetikus, szolárium, és elég sok NAGYON gazdag ember, mert kiköltöznek vidékre, de a gyerekeik nem jétszák a plázacicát... majd rájössz....
2009. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/480 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az anyukádat, hogy miért baj. Ha azt mondja, hogy minden oké, akkor öltözz 20 évesnek, de ne lepődj meg ha rád szálnak az idős bácsik és esetleg olyat csinálnak veled akaratod ellenére. Tudod mire gondolok igaz? És akkor legközelebb majd kétszer is meggondolod felnőtteskedj. Üldögélj még egy kicsit a fenekeden, vedd a kezedbe a könyveidet és tanuljál! Most ez a dolgod!
2009. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/480 A kérdező kommentje:

15:26

Én eltudom olvasni;) Egy nyelvet beszélünk;D:$

2009. dec. 26. 16:36
 74/480 anonim ***** válasza:
88%
jellemző a mai 12-13 évesekre hogy mindenkinél okosabbak...:)
2009. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/480 anonim ***** válasza:
100%

a mai 13 évesek azt hiszik magukról hogy ők itt az atyaúristenek.... ez tiszta SZÁNALOM!!!

örülj neki hogy 13 évesen 17-nek néznek.. ezért fog majd valami 18 éves pasi megdugni és eldobni...

sok sikert az el kur_vuláshoz

2009. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/480 anonim ***** válasza:
100%
12: 54 TANULJ MÁR MEG ÍRNI ÉS FOGALMAZNI...kiborító. nagyon hátul álltál a sorban amikor az észt osztották és neked kevés jutott? tuti tipp: azt a keveset se osztogasd mert szánalmas vagy...
2009. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/480 anonim ***** válasza:
100%

azt mondod hogy 13 évesen 16nak nézel ki és ennek örülsz de az idősebb fiúknak meg nem ?? lécci ne álszentkedj vagy visszaveszel magadból vagy majd a fél város felpróbál a f*szára! xD sztem a kozmetikussal és a márkás ruhákkal semmi gond de a szoli műköröm és a hajfestés

szoli: bőrrák és k*baszottul csúnya leszel 30-40 éves korodra elkerül majd mindenki 20 méterrel

műköröm: rágod a körmöd akkor nem kell műköröm majd ha szép körmöket akarsz akkor nem rágod

hajfestés: mikor majd téll festened kell a hajd akkor már alig lesz mit festeni xD(ezt most elképzeltem xd)

amúgy meg sztem nagyon gáz az hogy 13 éves KISlány és kihangsúlyozom hogy KISlány ilyeneket csinál a szüleid nem nagyon foglalkoznak veled mi ?? amúgy meg én nem azért ellenzem ezt az egészet mert ilyen idős korba ezt nem tehettem volna meg mert megtehettem volna csak nem akartam r*banc lenni megvolt a márkás ruhám meg a kozmetikushoz eljártam (problémás bőrőm volt) és ennyi nem r*bancoskodtam amúgy felőlem lehetsz ijen a tetkón meg a pc-n nem gondolkoztál még ?? XDXD na az ijen KISlányokból lesznek az útszéli k*rvák mondd meg mejik úton talállak meg mert szivesen elbeszélgetnék veled :D

jah még annyi majd ha 40 leszel akk nem fogsz örülni hogy 46nak nézel ki XDXD

16/L

2009. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/480 anonim ***** válasza:
100%

annyira tipikus kis 13 éves vagy...

de komolyan, szerinted az dicsőség hogy 13 évesen 20-nak néznek? ez inkább nagyon égő, nem pedig menő...

majd ha 50 évesen néznek 60-nak akkor legyél bátor és mondd meg hogy igazából mennyi vagy...

2009. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/480 A kérdező kommentje:

Ki készül itt ribancnak? én csak adok magamra ;) attól hogy szépen öltözködöm, szépen vagyok kisminkelve stb. még nem lesz belőlem ribanc; )

És én arra céloztam hogy 16 nál idösebb fium ne legyen:$ szóval nem az idösebb fiukkal van bajom..sőőt őket jobban szeretem mert érettebben gondolkoznak..;D


és mivan akkor ha nem áltam sorba 2x amikor az észt osztották? / ahogy írta az egyik drága kommentelő..;D/ 13 vagyok..még lehetek okosabb;):D meg nem is készülök agysebésznek: ) lehet rosszul látom/ látjuk a világot:D de őszintén nem érdekel:D Én így érzem jól magam;)

Cshá(K)

2009. dec. 26. 19:25
 80/480 A kérdező kommentje:
Meg miaz hogy ribancnak nézhetek ki?:DD nem is láttatok mééég:D Pihenjetekmárr;)
2009. dec. 26. 19:26
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!