Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállaljam nyárra a 3 mm-es...

Bevállaljam nyárra a 3 mm-es hajat fiúként?

Figyelt kérdés

Most vállig/nyakig érő hajam van és beugrott az ötlet, most, hogy nézegettem régi képeket. Azzal nem kell vacakolni, fésülgetni, meg szárítgatni.


Nem tudom jól áll-e, meg hogy milyere nő vissza szeptemberre... Valakinek tetszett, mert szerinte szép arcom és szemeim vannak, amit ez nagyon kiemel és kicsit olyan cool. Mások szerint viszont egyszerűen stílustalan, még beletúrni sem lehet.


Fiatal, tizenéves lányok (19 alatt)! Nektek tetszik az ilyen haj egy fiún? Férfiasnak/menőnek tartjátok?


Kopasz fetisiszták, akik szerint borotváljam sima koponyára magam, mert az szexi és az a legjobb, PLS. NE írjanak!


16, hamarosan 17/F



jún. 20. 10:25
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet öcsisajt? Levágattad?
júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen sokat agyalni. Én is letoltam nullással, pedig aránylag hosszú volt előtte, és nagyon állat így most. 💪
júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
39: Mindenki értékelte. Bókokat is kaptam. Így idősebben, öltöny, tudományos munka miatt jobban áll egy barber shopos, felül hosszabb haj, mint egy durvábban letolt. De fiatalon fancy volt.
júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Megvolt... Szerencsére már kinőtt. Baromi rossz volt, hogy még belőni sem lehetett. Jobb a sima felül hosszabb, oldalt rövidebb, oldalra belőtt, mint az ennyire rövid. Szerintem nem tetszik a csajoknak. Bunkós...
júl. 28. 23:52
 45/45 anonim ***** válasza:
Sajnálom a rossz tapasztalatot...
júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!