Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállaljam nyárra a 3 mm-es...

Bevállaljam nyárra a 3 mm-es hajat fiúként?

Figyelt kérdés

Most vállig/nyakig érő hajam van és beugrott az ötlet, most, hogy nézegettem régi képeket. Azzal nem kell vacakolni, fésülgetni, meg szárítgatni.


Nem tudom jól áll-e, meg hogy milyere nő vissza szeptemberre... Valakinek tetszett, mert szerinte szép arcom és szemeim vannak, amit ez nagyon kiemel és kicsit olyan cool. Mások szerint viszont egyszerűen stílustalan, még beletúrni sem lehet.


Fiatal, tizenéves lányok (19 alatt)! Nektek tetszik az ilyen haj egy fiún? Férfiasnak/menőnek tartjátok?


Kopasz fetisiszták, akik szerint borotváljam sima koponyára magam, mert az szexi és az a legjobb, PLS. NE írjanak!


16, hamarosan 17/F



jún. 20. 10:25
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom, hogy nem lenne-e kár a mostani hajamért. Bár visszanő, csak nem tudom mikorra. Nehogy az az eset legyen, hogy kijövök a fodrászatból, találkoztam életem kiszemeltjével és azt mondja, hogy jobban szereti a hosszabb hajú srácokat. XDDD
jún. 20. 10:29
 2/45 A kérdező kommentje:
Egy hosszra gondoltam eseleg oldalra valami csíkkal.
jún. 20. 10:46
 3/45 anonim ***** válasza:
58%
Feleslegesen aggódsz és pörögsz ezen ennyit, vágasd le és kész. Nem ez az első kérdésed ezzel kapcsolatban, szerintem pszichológusra lenne szükséged ez nem normális amit egy kis hajvágás miatt leművelsz itt!
jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

#3.

Nem túl régi a fiókom sem. XD

jún. 20. 11:25
 5/45 anonim ***** válasza:
jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Baklövés. :-D Amúgy miért? Hasonló kor, meg hajak? Hát ok, akkor legyen az enyém, be is követem őket, ha jönne rájuk válasz.
jún. 20. 11:34
 7/45 A kérdező kommentje:
Nekem am alapvetően ápoltabb hajam van.
jún. 20. 11:35
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vagasd le nincs olyan hogy elavult kinek mi áll jól és milyen fajta frizurát szeret hordani.
jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Először azt hittem lány vagy de most esett le hogy nem
jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
77%

Ne vágasd le, vagy ne ennyire rövidre.

A hajad legalább védi a fejbőrödet a naptól.

De ha csak az a gond, hogy visszanő-e, akkor vágasd. Nyugodtan próbálj ki mindenféle frizurát. Ez csak haj, előbb-utóbb visszanő.

jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!