Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállaljam a frufrut?

Bevállaljam a frufrut?

Figyelt kérdés
Már régebben is foglakoztatott a gondolat, de most újra előjött. Hosszúkás arcom van, magas homlokkal. Jól állna vagy hanyagoljam?
2017. jan. 16. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ha számít, szemüveges vagyok
2017. jan. 16. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem illene az arcformádhoz:)
2017. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hónapokig gondolkodtam rajta, majd teljesen elvetettem az ötletet. Aztán eltelt szintén pár hónap és hirtelen felindulásból levágattuk. (1 hét volt ez a hirtelen) szerintem megéri kipróbálni. Többek között azért is, mert ha nem vágatod le arra fogsz gondolni "mi lett volna ha...?". Nekem az egyik legjobb döntés volt; szerintem jól állna Neked is. Ha levágatod, készülj fel, először kicsit "nehéz" lesz vele bánni, de hamar belejössz ne félj. Szerintem vágasd le. :)
2017. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Vágattál végül frufrut? Ugyanebben a dilemmában (hahaha) szenvedek :)
2017. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem :) 3 hét múlva megyek fodrászhoz, megkérdezem tőle is, ő szerintem jobban el tudja dönteni, hogy jól állna-e a frufru, mint én :D
2017. jan. 18. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát egy hozzáértő jobban tudja, pont ezert gondoltam ra, hogy en is kicsit nyaggatom a fodraszom, hogy mi a velemenye errol. En sem tudok donteni, mitevo legyek :)
2017. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na vagattal veguuul? :)
2017. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!