Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállaljam nyárra a 3 mm-es...

Bevállaljam nyárra a 3 mm-es hajat fiúként?

Figyelt kérdés

Most vállig/nyakig érő hajam van és beugrott az ötlet, most, hogy nézegettem régi képeket. Azzal nem kell vacakolni, fésülgetni, meg szárítgatni.


Nem tudom jól áll-e, meg hogy milyere nő vissza szeptemberre... Valakinek tetszett, mert szerinte szép arcom és szemeim vannak, amit ez nagyon kiemel és kicsit olyan cool. Mások szerint viszont egyszerűen stílustalan, még beletúrni sem lehet.


Fiatal, tizenéves lányok (19 alatt)! Nektek tetszik az ilyen haj egy fiún? Férfiasnak/menőnek tartjátok?


Kopasz fetisiszták, akik szerint borotváljam sima koponyára magam, mert az szexi és az a legjobb, PLS. NE írjanak!


16, hamarosan 17/F



jún. 20. 10:25
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok bárkitől, akár kishölgyektől is! :-)
jún. 20. 16:12
 12/45 anonim válasza:
100%
Nekem is rövid, kb 1 centis és nagyon kényelmes, meg férfiasabbnak is tűnök mint amikor hosszabb volt.
jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
61%
Told le géppel oszt cs
jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd.
jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
58%
Legjobb a rövid. Lenyirlak én :D
jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
35%
Ki vagy gyúrva, kérdező?
jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

#16.

Nem vagyok kigyúrt, de vállas vagyok.

jún. 20. 17:59
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor (is) jól mutatna a rövid haj. Milyen színű a hajad? Volt már ennyire letolva?
jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

#18.

Hát remélem, hogy jól fog mutatni és másoknak is tetszeni fog...


Barna.


Már egyszer igen, karanténban, de akkor senki nem látott fél- vagy háromnegyedéven át. Arról mutattam képeket csajoknak és arra mondták azokat, amiket leírtam.

jún. 20. 18:35
 20/45 anonim ***** válasza:
0%
#5 Ez is egy ugyanolyan fetisiszta vagy ugyan az. Csak ezzel akar megvezetni, hogy odaírja, hogy ne írjanak neki. :D Van itt mindenféle aki tüsi hajra bukik, aki kopaszra meg egyebek... Nem itt kell kiélni magatokat.. Már a leírás is bűzlik. "olyan szép arcom meg szemem van, kiemel" "ez olyan cool". Hagyd így kérdező, kíméld meg a fodrászt.
jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!