Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállaljam nyárra a 3 mm-es...

Bevállaljam nyárra a 3 mm-es hajat fiúként?

Figyelt kérdés

Most vállig/nyakig érő hajam van és beugrott az ötlet, most, hogy nézegettem régi képeket. Azzal nem kell vacakolni, fésülgetni, meg szárítgatni.


Nem tudom jól áll-e, meg hogy milyere nő vissza szeptemberre... Valakinek tetszett, mert szerinte szép arcom és szemeim vannak, amit ez nagyon kiemel és kicsit olyan cool. Mások szerint viszont egyszerűen stílustalan, még beletúrni sem lehet.


Fiatal, tizenéves lányok (19 alatt)! Nektek tetszik az ilyen haj egy fiún? Férfiasnak/menőnek tartjátok?


Kopasz fetisiszták, akik szerint borotváljam sima koponyára magam, mert az szexi és az a legjobb, PLS. NE írjanak!


16, hamarosan 17/F



jún. 20. 10:25
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

#20.

Mi ebben a különleges? XD

jún. 21. 01:19
 22/45 anonim ***** válasza:
#21 Fújjj..
jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

#22.

Mármint mi a különbség abban, hogy leírom azt, amit hallottam?

jún. 21. 02:22
 24/45 A kérdező kommentje:
Azért miért lennék én bármi?
jún. 21. 02:23
 25/45 anonim ***** válasza:
A kérdező azt csinál amit akar szerintem igazából a kérdés arról szólt hogy nem tudja eldönteni mert akarja is meg nem is mert fél attól hogy ha levágja akkor megfogja bánni vagy a lányoknak esetleg jobban bejönne a hosszú haj de szerintem nyugodtan levaghatja úgy is vissza nő meg sok fiúnak alapból gyorsabban nő a haja mint a lányoknak (ez tapasztalat) mivel nekem baromi lassan nő fél év alatt csak 5 centit nő na de mindegy nem ez a lényeg szerintem csináld nyugodtan vagy ha félsz akkor van ilyen filter és nézd meg hogy néznél ki úgy
jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezz meg több ismerősödet hogy erről mit gondol (#25 vagyok )
jún. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
5 mm-esre vágatom évek óta. Ilyen melegben kb fél perc alatt megszárad :) esetedben meg max visszanő, ha mégse tetszene :p
jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

#27.

Mindenhol 5 mm?

jún. 21. 13:43
 29/45 A kérdező kommentje:

#28.

És a csajok mit gondolnak? :-D

jún. 21. 13:54
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
A 16. és 18. válaszadó vagyok. Ugyan nem vagyok csaj, és fiatal sem, de sokat lógok együtt fiatalokkal, a barberem és a személyi edzőm is fiatal. Szerintem told/tolasd le. Most pl. nem őrülsz meg a melegben a hajad miatt? Ezt a hosszú hajat mennyiszer szoktad pl. sűrűn mosni? (Mondjuk a rövidet is mosni kell, én gyakorlatilag minden nap mosom, mert 16 évesen ezt szoktam meg). Max. olykor hétvégén nem mosom, ámde csak akkor, ha sehová nem megyek, még boltba sem, ilyen pedig ritkán van.
jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!