Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mohawk haj - bevállaljam?

Mohawk haj - bevállaljam?

Figyelt kérdés

Nagyon régi, szinte kiskori álmom, hogy ilyen hajam legyen.

A szüleim nem engedik, mert szerintük egy lánynak nem illik az oldalt felnyírt haj. A stílusom így is kiakasztja őket :D

Ha le is vágatom, nem tudják visszacsinálni, hiába üvöltenek le, vagy sértődnek meg :D

Elhatároztam már 2 hete, hogy ilyen hajam lesz, de még mielőtt belemegyek, kikérem mások véleményét is.


16/l


2019. okt. 5. 00:05
 1/6 anonim válasza:
31%

szerintem ronda, akár fiú akár lány hordja így a haját

de ez az én véleményem

2019. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
en azert azt mondom jobb ha megbeszeled szuleidel,hogy ne legyen partizan akcio ,meg haragszom rad,es egy lanynak miert ne lehetne ilyen haja,de azert gondold at megegyszer
2019. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azóta lett valami, most milyen frizurád van?
jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú, de rég írtam már ezt ki ide :D

Igen, végül bevállaltam, egyszer csak úgy mentem haza a fodrásztól, hogy 2 oldalt 1mm-es hajam volt. Amikor anyám meglátta majdnem lefordult a székről :D Csak annyit mondott hogy "Jól elrondítod magad kislányom"

A haj ami középen meg volt hagyva eleinte hosszú volt, aztán levágtam nagyon rövidre, ami most így 20 éves szemmel nézve tényleg

eléggé extrém és ízléstelen volt... Néha tettem bele szines (kék, türkiz, szürke, szőke vagy zöld) tincseket.

Azóta sikerült megnöveszteni,hátam közepéig érő hajam van, és van benne kék melír :)

jún. 22. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozol azon hogy újra felnyírd?
jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt 1-2 ilyen kósza gondolatom, de nagyon macerás lenne újra visszanöveszteni ha ismét megunnám, meg unalmas volt havonta levágni hogy kicsi maradjon :D Mai napig tetszik másokon de nekem már nem kéne, nem praltikus, illetve sok emberből unszimpátiát váltana ki
jún. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!