Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted Minecraftban létezik...

Szerinted Minecraftban létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:14
 81/95 anonim válasza:
Igen létezik.1.7.10 ben találkoztam vele egy multiplayer szerveren.Nem volt benn mod.De csak akkor támadt meg minket amikor az egyik haverom rátalált egy bányában.Elég kegyetlen módszerei vannak arra, hogy hogyan öljön meg.NEM lehet megölni.
2014. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nem létezik. -.-

Régi verziókban meg csak egy bug volt. Manapság már csak egy legenda.

2014. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim válasza:
Jó nem birom ezt a nagy sületlenségeket.Láttam herobrine t de nem mondhato modnak hanem bug volt amikor megjelent az 1 minecraft server akkor párazor ugy generálta le a player skinét hogy nem volt szeme vagy lába vagy keze stb. Ezt már ki javították. Enny a nagy herobrine tőrténet.
2015. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim válasza:
Mobnak nem mondhato elnézést
2015. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
Azért elég durva hogy lassan egy 4 éves kérdéshez még mindig érkeznek a válaszok. Szerintem a kérdező már rég nem nézi a válaszokat.
2015. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim válasza:
Herobrine is Notch's dead brother Lol ezt láttam forditom herobrine a notch halott barátja szóval ez mindent meg magyaráz...Mindenki azt mondta testvére és ez nem igaz!! ez a haverja :P
2015. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim válasza:
vigyuk el 2016ig emberek!!es utolso,a dude meg a friend az a haver vagy barat,brother az a battyuskaaam >ˆ<Ide valamikor.kommenteltem en is.egyet de mar nem talalom :c
2015. júl. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim válasza:
notch nak nem volt sose testvére.. [link]
2015. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim válasza:
A sztorit én is ismerem, de sztem marhaság... És honnan gondolod, hogy az a gyerek, aki elsőnák látta "Herobrinét", nem csalt? meg lehet csinálni hogy a playernek ne legyen a feje fölött név. Hoppá! De marháskodni jó vele, én úgy fogom fel, hgy jó poén, és sztem Notch is csak kamuból írta annak a gyereknek (ha létezik!), hogy van egy halott testvére. Én azt hallottam, 1.4.1 ben benne volt, de kivették, mert valakinek a szíve leállt, úgy megijedt tőle. De én ezt sem hiszem el annyira... A képek hamisítottak. Speedgimp. Semmi külös, csalás, Herobrine mod, vagy etüntette a nevét egy player. A 2x2-es járatokat kifúrja magának. Jó poén, meg minden, sztem nem kell tőle parázni.
2015. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 orgyilkos2007 válasza:
herobrine nem létezett csak egy bug volt az alphában de már kijavították de mod-ban benne-van
2016. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!