Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted Minecraftban létezik...

Szerinted Minecraftban létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:14
 21/95 anonim ***** válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=RvamUrTIzjY ezek a hangod de 1.7.3peacefullon szoktam játszani és akkor is hallom őket
2011. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim válasza:
100%

[link]


itt le van írva magyarul a sztori :D


én láttam videókat amibe pl bányászott az ember megfordult, ott volt, megijjedt és kilépett xDD

namármost: mi a faszér íjedt meg? és ha látnám min. kezetfognák vele vagy valami xDDDDD

( am nemlétezik, pedig szerintem fasza lenne :D )

2011. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:

Sztem két okból ijedhetett meg:

1.Valszínűleg azt hitte egyedül ő van a szigeten meg a mobok(ha nem peacefulon játszott)és én is betojnék ha hirtelen összefutnék egy emberkével.

2.Keringtek olyan históriák Heriobrineról hogy ha összefutsz vele,megöl téged egy ütéssel.

2011. szept. 23. 17:20
 24/95 anonim ***** válasza:
100%
Van Herobrine!egy mod.én is kipróbáltam és nemnagy cucc.semmit nemcsinál csak járkál és nem fúr 2x2 es lyukakat!csak jön feléd és néz ennyi.hasonló mint a disznóember.ha nembántod nembánt ha pedig igen akkor ő is.csak egy + mob
2012. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
100%
am ez egy nagyon jó propaganda a minecraftnak mert mindenki megakarja tudni tapasztalni hogy létezik-e vagy csak nem találták meg XD
2012. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
100%
amúgy attól a "lidérces" hangtól én is befosok de csak a nagyobb sötét közelét jelzi hogy könnyebb legyen megtalálni a barlangokat ;) de választhattak volna kevésbé horrorisztikusat
2012. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
78%

De elvileg az 1.0.16-1.6.6 benne volt Herobrine!

(ELVILEG)

2012. márc. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
100%

Itt a válasz.

Én nagyon sokat kerestem a neten és ezeket tudtam meg:

-egyszer volt asszem az 1.6-ba, de akkor is csak lyukakat ásott.

-igazábol ez csak szájról szájra terjed.

-a legenda szerint Notch halott testvére emlékére rakták bele, de kivették.

-de ez se igaz hiszen maga Notch mondta hogy nem is volt testvére, csak féltestvére.

-ja és ha már nézegetted a Minecraft mappáját láthatod, hogy nincs ott a skine, tehát nem is lehet benne.

-amit youtube-on látsz csak mod.

-de ezt a gyakorikérdéseket is megnézheted, ott is ezt írják.

-amúgy meg írják azt is hogy nem mod mert ki kell írni hogy /spawn herobrine, de lehet spawnert is építeni.

Szóval...

Ja és...

Ezt maga Notch írta:


The Herobrine stuff is awesome and kind of scary at the same time. It really shows how little control a content producer has over the content.


I've publicly told people there's never been any such thing as Herobrine, and that I don't have any dead brothers, and that letting too many animals die in lava is a fool proof way to summon him but that you don't need to be afraid of him. He only means well, he's looking out for you, trying to warn you of the dangers you can't see. There certainly are NO physical manifestations of Herobrine that will sneak out of your computer if you leave Minecraft running at night, looming over you as you sleep with his pale eyes inches away from your face, as he tries to shout at you to wake up. Sometimes you wake up with a jolt, and he's gone, and all that lingers is the memory and faint echo of his wordless screaming. Of course it was just a dream. There's no way a morally dubious ghost with a god complex could at any point decide to haunt the children who play my game "for their own good", as there is NO SUCH THING. etc etc„


~ Notch on Herobrine[2]

2012. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim válasza:
10%
Herobrine LÉTEZIK!!!!! Én láttam!!Még a gyémátomat is ellopta!!És bányákban találtam kicsi 2x2-es járatokat!
2012. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim válasza:
19%
És amikor kiléptem a játékból megnéztem a minecraft.jar-t,és nem volt benne skine.mindent megnéztem mod se volt benne.LÉTEZIK...
2012. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!