Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted Minecraftban létezik...

Szerinted Minecraftban létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:14
 61/95 anonim válasza:

LÉTEZIK!!!!!!! L É T E Z I K!

Én személy szerint találkoztam vele és nem kíméltük egymást. Éppen játszottam amikor egy barlangba érve lépteket hallottam megfordultam és ott állt! Nekem vas páncélom volt és hátraütés I.-el enchantolt vaskardom volt, neki gyémántkardja és megküzdöttünk. Megölni nem tudtam de láttam őt és meg is sebeztem.

2013. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim válasza:
Jó kis történet. Csak sajnos nem hisszük el.
2013. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim válasza:

Kedves angel girl nemtudomhányas!


1. Herobrine létezik, létezett, és létezni fog!

2. ha nem hiszel benne akkor ne keress fel herobrineval kapcsolatos kérdéseket(ez vonatkozik az összes hitetlenre)

3.A történetem igaz, és eléggé béna egy sztori(úgy jobb lett volna hogy közben körbeállnak a zombik és láva csordogál alattunk :D)

4.Ha esetleg a jövőben egy herobrinés kérdésre klikkelsz azonnal takarodj el róla!!!(ez az összes "nemhiszekherobrinében" emberre vonatkozik!)

2013. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:

Akkor téged a hivatalos Minecraft Wiki irányába terelnélek. Onnan idézek:


"Herobrine is not in Minecraft.

There are no references to him at all in the source code, and there is no code to allow for any entity to act like Herobrine. There is no level terrain code to generate redstone torches, 2x2 tunnels or elaborate dungeons with traps.

There is no possible way Herobrine can ever exist in any unmodded clients or servers. Any claims that he is in Minecraft are completely false. Any appearances he may have are caused by mods being installed."


Herobrine nem létezett, soha nem is létezett és nem is fog létezni. Csak akkor lehet a játékodban, ha modolva van. Egy teljesen szűz Minecraftban nincs és soha nem is volt Herobrine.

2013. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim válasza:
Figyi ez amit mutattál egy wikipédia oldal. Ami azt jelenti hogy BÁRKI BÁRMIKOR MÓDOSÍTHATJA!!!!!!!! tuti hogy egy hitetlen írta ki!
2013. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=o9KPNThS1zA


Ha EZ nem elég bizonyíték neked, akkor nem tudom mit mondjak. Notch maga megmondja, hogy hoax, vagyis kamu az egész.


[link]


Szintúgy, másik kép, Notch megmondja hogy Herobrine nem létezett sose.


Egyébként azt a wikit nem lehet "csak úgy" szerkeszteni, előbb ellenőrzésen kell átmennie. Nem tudod te csak úgy átszerkeszteni, hogy DE HEROBRINE IGENIS LÉTEZIK, mert az adminok ellenőriznek minden egyes módosítást.

2013. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 rotes21 válasza:
Ha nem létezne mért irogatnák ki az újítások közé, hogy "removed Herobrine" ? Amúg létezett de kivették.
2013. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim válasza:

rotessal egyetértek.

a videód egy fake mert ott megkérik notchot hogy mondja ki hogy herobrine kitaláció!!!

Máskülönben ha nem létezik/létezett akkor hogy került a közhiedelem elé? Hogy kapott isteni erőt? miről mintázták a herobrine modot és ott herobrine miért félisten????

neked amúgy ajánlanák egy videót http://www.youtube.com/watch?v=EFOAuUgEKzs

és a wikioldalakat nem figyelik máskülönben a blaze jellemzése nem szívódot volna fel és nem kellet volna újraírni te hitetlen @&*! És megismétlem: a nemhiszekherobrinéban emberek kerüljék el ezt a témát

2013. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
Öhöm... A videóban is mondja a srác hogy nincs... Ez csak creepypasta az egész! Magyarul valaki kitalálta és szájról szájra terjedt és valaki szépíti ...
2013. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
Ja és igen...Én alpha óta játszok vele és én még soha a büdös életben nem találkoztam vele. Max csak a modban
2013. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!