Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted Minecraftban létezik...

Szerinted Minecraftban létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:14
 41/95 anonim ***** válasza:

Amúgy hiába játszol peaceful-on mert akkor is hallasz hangokat. (zörejek, susogás, stb.) És ezeknek SEMMI KÖZE NINCS HEROBRINE-HEZ!!!( Én is hallom ezeket) Szerintem nem biztos, de lehetséges hogy létezik, de akkor viszont nagyon titokban tartják, ill. kontrollálják. Az is lehet hogy azért nem veszik ki, hogy a játék érdekes és titokzatos maradjon.

UI:

Ha mod van telepítve akkor semmi szükség nincs rá hogy az ember a chat-be írja be a /spawn herobrine-t mert akkor a játék magától spawnolja be a játékba, ugyanúgy mint a többi mob-ot.

2012. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 MustanGirl válasza:
100%

Már nem azért,de Herobrine itt-ott létezik,a másik játékban már nem....amúgy csak egy mod...ÉS honnan tudod hogy a videóban nem azelőtt írta be hogy /spawn herobrine,hogy elkezdett forgatni?-.-

Van saját Minecraftom,barátnőmnél.Sokszor hallunk ilyen hangokat,de békésen játszik.tehát NINCS Herobrine....és mégvalami:valamitől jobban KÉNE félnetek:AZ ENDERMAN

2012. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 MustanGirl válasza:
57%

Ugyanis az enderman mögéd oson,és megöl-.-

Egyébként még SOHA életemben nem láttam,szóval NEM LÉTEZIK!!!Más részt csak sima ember és valamilyen programmal kivették a szemét....NEM....KELL....RETTEGNI....TŐLE!!!!

am csak annyit tesz h lop,meg levágja a koronát azt cső....nem bánt

2012. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim válasza:
Én olvastam a minecraftwikin hogy csak egy játékos találtaki ha nem is az egészet a 99%át. Elvileg még egy nagyon régi alpha játékban benne volt, de ez vagy igaz vagy nem. Lényeg ami lényeg ha volt is benne mára már nincs én ebben 99%ig biztos vagyok ha meg valaki meg tudja nekem mutatni élõben a herobrine-t elõször fogok neki gratulálni hogy megoldotta ezt a rejtélyt
2013. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim válasza:
IGEN LÉTEZIK!!!!!! Ma a komákkal úgy döntöttünk,hogy egy minecraft survive-ot csinálunk. És elterveztük,hogy vándorolni fogunk. Mentünk,mentünk, és egy fura alakra lettünk figyelmesek. Egyből összeszartuk magunkat, és beraktuk magunkat kreába. Odamentünk, és egy Herobrine nevű embert találtunk. És ütöttük gyémánt kardal semmi, Utána meg otthagytuk. Másnap (Reggelt csináltunk) Sírköves figyelmeztetés a nevünkkel, és külömböző helyekre teleportált el minket!
2013. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
Számomra nem létezik
2013. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:

Most az előbb válaszoltam egy hasonló jellegű kérdésre,de most ki másolom a szöveget,mert nincs kedvem újra írni:


Na jólvan.Herobrine benne volt a Minecraftban,nem tom,hogy a mostani modern verzíókban is bent lenne.Mindenki azzal jön,hogy nincs,mert nem találják a skinét.Hát b*zmeg,nem azért,de nem tűnt föl,hogy a játék ugyanazt a char fájlt használja Herobrine-nál,csak a szemét kibuggolja a játék.Na csónapot!

2013. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
Jah,és most leszarjuk a modokat együtt :)
2013. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim válasza:

Én nem mondok semmit, de elmondom, hogy létezhet. Ugye megvan steve Skin -je, egy kis programozással átlehet írni hogy egy bizonyos kis pontocskát átalakítson, ehhez még külön skin se kell, csak egy kis programozás. Ja és csak egy apró szó:

REJTETT FÁJL KÖCSÖG!!!XDDD

2013. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim válasza:
Nem létezik!!!!!!
2013. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!