Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted Minecraftban létezik...

Szerinted Minecraftban létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:14
 31/95 anonim ***** válasza:
100%
b+ nincs ilyen hogy nincs benne a mod és skin se a jar-ban.akkor te biztos beszívtál :D
2012. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim válasza:
72%

Itt van az egész Herobrine históriának a kerek története: [link]


Véleményem szerint lehet ennek az egésznek valós alapja, nem kell egyből elítélni azokat akik látni vélték, kitudja lehet hogy csak egy bug volt eredileg és úgy terjedt el majd hozzá fűztek sztorikat. De izgi belegondolni hogy egy szellem lehet a játékban :D

2012. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 Vékony Patrik válasza:
0%
"herobrine"valóban létezik,bizonyítja ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=vD8YE-PHOjo
2012. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim válasza:
100%
Hát ha ti ilyen balfaxok vagytok hogy: Jajj Herobrine létezik! Nem létezik... A videókban 1. az hogy: A fa lombja levan vágva. Honnan tudjátok hogy nem a játékos volt az? vagy 2x2 járatok? vagy Herorine... nos.. igen... Lehet egy kép is...
2012. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
100%
Modolva létezik de amúgy nem..
2012. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
80%
win 6 en keress rá %appdata%. nyisd meg a roamingot benne a minecraftot ott a bint abban a minecraft.jart ott egy mob nevű mappa.nézd meg nincs ott herobrine-> nem létezik.szép meséje van, de ez számítástechnika,nem mítosz
2012. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó igen számítástechnika.

Ha úgy nézed a játékos skinek sincsenek a minecraft.jar-ban.

Programozói szempontból bármikor letöltheti a skint, az inteligenciát...

2012. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
90%
igazad van,tényleg leszedheti,én is csináltam ilyen fakeet régebben,hogy megvicceljem a haverokat.de ez az idő lejárt.ha utánanézünk herobrine-nak látjuk hogy pl.youtube-n van 2-3 olyan videó ahol nem akar megölni,és nem player,azt valami animátorral csinálták.aztán a képek:70%-án rajta van a player tábla,szóval faki 10%-a átdolgozott festmény fagy ajtó.és a maradék 20%.....egy programnevet írok: Adobe Photoshop.
2012. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 PetraSimsFan válasza:
7%
nagyon hülyék vagytok!!! ha hu-minecraftod van (márpedig ez Minden minecrafftra igaz!) ki van SZEDVE(!) Herobrine azért, mert egyszer valaki minecraftozott és annyira megijedt a Herobrine-tól hogy szívrohamba meghalt! ezért kiszedték!!! de Colos22 ígéri hogy ELVILEG csinál egy olyan klienst amiben van Herobrine! és Herobrine nagyon ilyesztő! én 1.1-ben játszottam és egyszer megölt!
2012. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim válasza:
100%
Szerintem nem létezik!tudom ezer történet szól róla!de akkor sem létezik!videókból is modolnak,citizen plugin, stb stb...minden videót megnéztem citizen plugin mod volt az egész!!!minden verzióban voltam amibe van deee találtam minden épitményt blablabla...herobrine NINCS!!!ha mégis van verziót kérek!
2012. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!