Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted Minecraftban létezik...

Szerinted Minecraftban létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:14
 11/95 anonim ***** válasza:
100%

amugymeg a hangok hibák is lehetnek nekem is volt egy pár néhanéha de ujraraktam és eltünt pl a kutyám nem ült fel mégha megütöttem se akart hanem ülve támadt nameg még stbstb

ne próbáld már beetetni a embereket...

2011. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
85%

[link]

tessék itt is irják hogy FAKE!

2011. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
100%
amugymeg ha modokat tudnak csinálni szerinted nemtudnak olyan modot csinálni ahol a modos "lények" természetesen spawnolnak?
2011. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan kb mint a jeti...
2011. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 A kérdező kommentje:
Oké!Igazatok van!De akkor hogyan született meg ez az egész Herobrine cucc?
2011. aug. 14. 22:13
 16/95 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint a jeti, a Nagyláb és a többi kamu cucc. Valaki kitalálta, hozzácsapott egy jó kis kerettörténetet és csá.
2011. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
70%
nemkell textúra.ha átnevezed magad "Herobrine"ra akkor megváltozik kinézeted full herobrine kinézetre.tehát van!
2011. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim válasza:
84%
ráadául legtöbb videóban vagy képben ki van írva hogy distance azaz az a mód amiben nem látszik a neved úgyhogy ez csak kitaláció!herobrinet csak kitalálták!
2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
78%
Engem az érdekelne mi szokott lenni singleben egy random hang amitől mindig fel áll a szőr a hátamon tök ijesztő és így hogy belegondolok ilyenkor olyan érzésem van mintha valami veszély figyelmeztető lenne vagy néznének és nem nem bug mer vagy már 200szor ujraraktam a minecratot az alphatól az 1.7 (és peacefullon is szoktam hallani)
2011. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:

Ilyen sípolás,vagy szél hang,ugye?Amúgy,nem hiszitek el,tegnap mi volt minecraftba:

Lementem a barlangomba egy kis nyersanyagot bányászni.A bányám több szintű,épp a legfelső szinten voltam,le akartam menni mélyebbre,de hallottam,hogy a földszinten egy tehenet ölnek,mint mikor én megtámadok egyet és ilyen "mú" hangokat ad ki.Eléggé beijedtem!

Víz nem volt a házam közelében,amibe belefulladhatott volna,és peaceful-on nyomtam a játékot,reggel!

2011. aug. 31. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!