Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted Minecraftban létezik...

Szerinted Minecraftban létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:14
 51/95 anonim ***** válasza:
NEM
2013. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim válasza:
Herobrine én szerintem az alpha verzióban benne volt de csak egy bug. Lehet hogy valaki annyira megijedt hogy teljesen felfújta és egy meme lett belőle mint slendermanból. Amugy ha a barlangban hörgést hallasz, az a zombi lessz, ha csörömpülést azta csontváz csinálha, és ha ilyen fújó hangot halasz mint amikor a macska méges, az a pók xDD Nem kell félni Herobrine-től mert már több éve kiszedték. De szerintem azért kicsit félelmetes..
2013. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
basszus ennyire retardáltak vannak itt??? NEM LÉTEZIK EGY KITALÁLT MESE!!!AKI SZERINT LÉTEZIK HOZZON BIZONYÍTÉKOT!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim válasza:

Nos, én azt hallottam, hogy Herobrine régen egy játékos volt. Valaki pedig kitalálta, hogy de jó lenne ezzel ijesztgetni az embereket és kitalálta ezt a mítoszt. De ettől függetlenül lehet, hogy benne van a játékban, bár én még nem láttam...


Tehát Herobrine nem létezik. Vagy mégsem?

2013. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim válasza:
*Vagy mégis?
2013. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:

Hú, de régi kérdés, és annyi válasz!:D


Azóta rengeteget kutattam Herobrine után, és rájöttem:


Az 1.6.6-os verzióig BENNE VOLT A JÁTÉKBAN!Az azután következő verziókból viszont már kiszedték.Most leszedtem az 1.5_01-es verziót, és csináltam egy új világot, hátha megtalálom!:D

2013. júl. 8. 21:47
 57/95 A kérdező kommentje:

És azért szedték ki, mert emiatt az egész cucc miatt egyre kevesebben mertek játszani a játékkal, de ugye a pénz az kell.És arra nem gondoltok, hogy Notch direkt tagadja, hogy soha nem volt Herobrine (most az 1.6.6 előtti verziókra gondolok)?

Hogy 1.6.6 után nincs, az biztos, de előtte VOLT!

És hogy nincs benne a skin fájl a minecraft.jar-ban?

Simán megoldják, hogy rejtett fájl legyen, és ne találd meg.

A hozzá kitalált keretsztori viszont szerintem is bullshit, marhaság.

Amint megtalálom 1.5_01-be, csinálok screenshot(oka)t, és közzéteszem!

2013. júl. 8. 22:00
 58/95 anonim ***** válasza:
Utolsó amit utolsó kettőnek irtál minden igaz benne VOLT de már nincs ja és azért is vették ki mert egy srác szivrohamba meghalt amikor a bányájában diát bányászva megfordult ottvolt és kinyirta őt és szivrohamba meghalt! a szülei még csináltak is valamit a mojang al ami roszat tett a hirnevének tönkre akarták tenni a céget ugyanugy mint azt akinek mi a Minecraft-ot köszönhetjük Nochot!
2013. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim válasza:
Én már régóta játszok a minecraft-ál még nem láttam herobrinet ehhez varrjatok gombot!!
2013. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a skines dolog olyan, mint az AppData mappa.. Az is be van állítva, hogy ne legyen megmutatva.
2013. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!