Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted Minecraftban létezik...

Szerinted Minecraftban létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:14
 71/95 anonim válasza:

Én hu minecraftal játszok de láttam a youtube-on egy videót aminek nem volt kivágva az eleje és a minecraft launcherében ki volt írva hogy:

removed herobrine

Ha valaki nem tud angolul lefordítom:

herobrine eltávolítva

És csak azt lehet kitörölni vagyis eltávolítani ami létezett.

Amugy az alap skin sincs benne a játék fáljába vagy el van rejtve.

És még valami:

Az óriás(ami egy óriás zombi)is tudtommal benne van de nem spawnol akkoor ezt mért nem lehet herobrinével is megcsinálni.

És a 2x2-szeres jukak lehetnek generálási hibák is.

2013. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:

Removed Herobrine - Ez azért is lehet, hogy nem rakáták bele a játékba herobrine-t, de sokan azt hiszik, hogy benne van, ezért megnyugtatás képpen rakhatták a launcher-be a feliratot. - Ez csak egy találgatási opció szerintem, nem biztos, hogy benne volt.

2014. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 Mór Máté válasza:
ha sötét közelében vagy akkor ad ki ijesztő hangokat aki ezt nem tudt az egy noob xD
2014. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim válasza:
HELLO!HELO!HELLO!Ez it a herokvíz?Vajon kik nyernek?A Herobrine ellenesek vagy akik hisznek benne?Hamarosan kiderül a herokvízben!
2014. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetetlen és szégyenteljes, hogy valaki már attól elkezd hinni benne avagy meggyőződik a létezéséről, hogy látja a launcher changelogjában a -removed herobrine- baromságot. Hát el kell szomorítsak mindenkit hogy azt csak poénból írták bele, mert nem akarták visszautasítani a legendát, mivel nekik ebből is hasznuk van.
2014. febr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim válasza:
tessék itt a verzió:Az 1.-től az utolsóig.(Mert nem írom le mindet)
2014. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim válasza:

*Lassú taps* Imádtam ezt a beszélgetést őszintém c:

Ha már itt vagyok én is válaszolok, akár régi a kérdés, akár nem.

Én 50-50%-ban hiszek benne. Szerintem lehetséges, hogy benne legyen a játékban, mert minden fájlt láthatatlanná lehet tenni.

Vna egy teóriám: Lehetséges, hogy benne van, csak mi nem látjuk, vagy másnak látjuk. pl.: tegnap délután épp játszottam, amikor megláttam egy zombit a házam előtt. Kimentem megölni, végülis mit veszíthetek- gondoltam én. Hát kimentem. Nem tudtam megsebezni, viszont ez pedig sokkal gyorsabban ütött mint egy zombi szokott. Kb. másodpercenként kétszer, ha jól emlékszem és persze meg is ölt. Háromszor próbáltam megölni, de nem sebeztem meg. A végén már nem ütött, csak bámult a semmibe. Ma új játékot kezdtem és úgy ölt meg egy zombi, hogy ott se volt (??) hanggal játszottam, odamentem 2 pókhoz, hogy hálót szerezzek, aztán meg valami megölt, megnéztem és kiírta a chat: (Játékos) was slained by zombie (vagy valami ilyesmi). Nem lehetett végig a hátam mögött, mert hallottam volna a hangját.

Másrészről, pedig a videók általában kamuk. A történet is kamu, hogy játszadozik a gyerek békésen, majd meglátott egy másik játékost akinek fehér szemei voltak, ellenőrizte, de nem többjátékos módban Nem találkoztam Herobrinenal, (nem is szeretnék) de részben hiszek benne.

2014. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:

Ti olyan hülyék vagyok!!! istenem

Létezett még anno béta 1.5 ben is

béta 1.6 ban vették ki


Ma meg már 1.7.9 -et írunk (XDD)

Én nagy minecraft kocka vok(és büszke vok rá ^^ xD)

De még egyetlen egyszer sem láttam és nem találkoztam semmi ilyen misztikussal a minecraftban, főleg nem Herobrine- al amit már rég kivettek.

De lehet, hogy előtte is csak kamu volt.

2014. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim válasza:
2014. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim válasza:

Nem hiszitek el úgyse,de nekem nem nehéz a történetem

Jöttem minecraft-ozni 1.6.4 azt a seedet írtam be hogy longliveherobrine mert nagyon sok gyémántot meg szép bányát generált és így rá volt tapadva egy kőre,mint egy matrica

kiütöttem a követ de nem volt neve.Ennyi elhiszi elhisz nem nem.Lehet hogy a seed...1.6.4 lehet Az Igaz hogy volt Forge-om de Cartman köcsögségére esküszök hogy nem volt benn mod!(Csak a furniture és a weapon mod)

2014. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!