Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MegaMultiMedia.eu webshopot...

MegaMultiMedia.eu webshopot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? és meg is kapta az árut? (elég kedvezményes árak vannak, de nem találok róla semmi egyéni tapasztalatot a neten.)

#MegaMultiMedia
2014. ápr. 9. 18:44
 71/97 Tomi31 válasza:

Sziasztok!


Én is rendeltem április elején 140e körüli értékben, előreutalással. Másfél hét után tettem rendőrségi feljelentést, mivel nem válaszoltak a felszólító leveleimre, telefonon nem voltak elérhetőek. Azóta átkerült a Budaörsi Rendőrkapitányságra az ügyem, ahova közben még egy hasonló eset is befutott.

Az ügyintéző vállalná, hogy több károsult is jelentkezzen nála. Egyéb részleteket nem írok, hátha azóta a károkozónk is rátalált erre a fórumra. Ha valaki jelentkezne az ügyintézőnél írjon nekem, megadom az elérhetőségét! Tőle személyesen többet is megtudhattok.

2014. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 A kérdező kommentje:
Aki pesti közülünk az megnézhetné, hogy a cég telephelyén (BP. szugló u. 82) mi van? kamu a cím vagy tényleg lehet ott valaki/valami?
2014. ápr. 25. 09:22
 73/97 A kérdező kommentje:
Írtam #71 -hozzászólónak privátot.
2014. ápr. 25. 09:29
 74/97 Gyula82 válasza:

Sziasztok!


Látom mások is jártak úgy, ahogy mi is. Rendeltem az oldalról és nekem 28.000 forintom bánja, ezért feljelentést teszek a rendőrségen és mint hivatásos Mindenkinek ezt ajánlom. Mivel üzletszerűség is fennáll az ügyben - hisz másokat is átvert a cég - ezért megkérek mindenkit akit becsaptak, hogy éljen a feljelentéssel a rendőrségen. Az ilyen gerinctelen üzletvezetőknek nincs helye a társadalomban, a börtönben a helyük!

2014. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim válasza:
A NAV-nál tett közösségi bejelentés alapján számlaadási kötelezettség elmulasztásáért eljárás indult a cég ellen. Gondolom ebbe a szabályba tudták belehúzni, nem tudom, hogy a törölt adószámmal való kereskedés(?) az nem rájuk tartozik-e, ám innentől nem tájékoztatnak a fejleményekről.
2014. ápr. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem abba tudták belehúzni. de attól még nekem azt mondták, hogy törölt adószámmal nem csinálhatnak semmit!


a fejleményekről nem fognak tájékoztatni senkit mert "adótitok", de remélem jól fenéken billentik ezt a céglovagot!

2014. máj. 3. 18:55
 77/97 anonim ***** válasza:
Valaki elért valami eredményt azóta? Visszakaptátok a pénzeteket?
2014. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 Tomi31 válasza:
A rendőrségen indított eljárásnak nem vérható a közeljövőben eredménye. Sajnos ilyen a rendszer. Információnak azt mondták, hogy van remény, de csak akkor, ha nem szedték le a számláikról a pénzt.
2014. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim válasza:
Én is rendeltem, átutaltam március 17-én 64558 Ft-ot, az árut azóta sem kaptam meg. Fogyasztóvédelemnél bejelentettem.
2014. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim válasza:

Szia!!!

már megtörtént a feljelentés??

mert én is rendeltem és nem kaptam semmit!!!!

akkor én is csatlakoznék!!!!

2014. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!