Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MegaMultiMedia.eu webshopot...

MegaMultiMedia.eu webshopot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? és meg is kapta az árut? (elég kedvezményes árak vannak, de nem találok róla semmi egyéni tapasztalatot a neten.)

#MegaMultiMedia
2014. ápr. 9. 18:44
 51/97 anonim válasza:
Én a rendőrségen tettem feljelentést április 1-én (39 638 forint károm van). Azóta annyi információm van, hogy még mindig ismeretlen a tettes, még nem találták meg a konkrét személyt.
2014. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 A kérdező kommentje:

Azt jó tudni, hogy a rendőrök már április 1 óta tudnak a dologról. Csak azt az egyet nem értem, hogy hogyan lehet valakinek cégestől ennyire eltűnni? mert ha ez lehetséges, akkor komoly hiányosságok vannak a rendszerben!


Van egy bankszámla, amire utaltunk, azt nyitotta valaki.

Van egy cég, azt alapította valaki.

A webáruházat is regisztrálta, elkészítette, üzemelteti valaki.

2014. ápr. 19. 10:49
 53/97 anonim válasza:
Esetleg egy rendőrségi azonosító számot kérhetünk? Nem vagyok meggyőződve róla, de azt hiszem így lehet hívatkozni a másik bejelentésre, hogy együtt kezeljék az ügyeket. Amúgy az internetes csalok (svindlerek listaja) is csak ervenyes feljelentés mellett rakja ki az oldalra a felhívást, hogy még több károsultat tudjunk összegyűjteni, had kapjon letöltendöt ez a patkány.
2014. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:
igen, az jó lenne! én is mennék akkor feljelenteni a rendőrökhöz, csak tényleg jó lenne behivatkozni a többi károusultat is.
2014. ápr. 20. 10:27
 55/97 split81 válasza:
Nekem is jó lenne egy ügyszám! Jövő héten én is megteszem a feljelentést!
2014. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 A kérdező kommentje:
Végre a Facebookon az "internetes kásorultakért" csoport is kitette az esetet.
2014. ápr. 21. 17:54
 57/97 sanza válasza:

Rendőrségi ügyiratszámot tud adni valaki, amire a feljelentésnél hivatkozhatok? Csak hogy egy kalap alatt kezeljék.

Esetemben egy okostelefon árával, 85.254 Ft-értékben károsított meg.

2014. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 HunMrPablo válasza:
Egy újabb károsult :( egy laptopot rendeltünk 230 eFt értékben és elutaltuk :(, merthogy céges volt a megrendelés. Nekünk is csak annyi érkezett, hogy módosították a megrendelés státuszát, azóta se telefonon, sem emailon nem lehet elérni... Megyek feljelentést tenni, ha tudtok feljelentéshez számot adni amire lehet hivatkozni, akkor azzal!
2014. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Szerintem ne feltétlen várjunk egymásra mert abból csak időhúzás lesz. mindenki aki még nem tett valahol, tegyen feljelentést valamilyen hatóságnál, utána meg tegye fel ide a számokat!


nekem amúgy a szám : NAV-nál a közérdekű bejelentés iktatószáma 3036327808, dátum 2014.04.14.

2014. ápr. 22. 11:33
 60/97 anonim válasza:
Ma alig egy órája kaptam egy üzenetet a cégtől, miszerint az általam fényképezőgépből hiány van, ezért megrendelésem törölve... én nem utaltam, utánvéttel kértem. De így már nyugodtabb vagyok. Viszont az oldal továbbra is aktív, és a keresett gépről továbbra is azt írja, van készleten.
2014. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!