Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MegaMultiMedia.eu webshopot...

MegaMultiMedia.eu webshopot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? és meg is kapta az árut? (elég kedvezményes árak vannak, de nem találok róla semmi egyéni tapasztalatot a neten.)

#MegaMultiMedia
2014. ápr. 9. 18:44
 41/97 anonim válasza:
A facebookon létezik egy csoport a nevük svindlerek listája, céljuk az internetes átverések felderítése, a károsultak összegyűjtése. Elküldtem nekik a történetet, arra kértek, hogy irányítsam át a károsultakat, hogy egy mégnagyobb közöséget sikerüljön kovácsolni.
2014. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs facebook hozzáférésem, nem vagyok regisztrálva.
2014. ápr. 15. 18:02
 43/97 A kérdező kommentje:
Lehet azt látni "kívülről" is?
2014. ápr. 15. 18:02
 44/97 A kérdező kommentje:
ja bocs, már megtaláltam.
2014. ápr. 15. 18:05
 45/97 anonim válasza:
Attól tartok nem, ám elég gyorsan össze lehet kattintgatni magadnak, minimális mennyiségű adat megadása után is.
2014. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim válasza:
Egyébként valaki tett már rendőrségi feljelentést?
2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 A kérdező kommentje:
Én: Rendőrségit én még nem. Nav-osat már igen.
2014. ápr. 16. 10:48
 48/97 split81 válasza:
Én a fogyasztóvédelemhez tettem bejelentést, rendőrségit még nem.De szerintem azt csak úgy érdemes, hogy sértettek összefognak, legalább annyira, hogy egy tegyen feljelentést, és jelölje meg a többiek nevét és idézhetőségi címét. Azt viszont tudni kell, hogyha ezt elkezdjük akkor csinálni kell! Ha idéznek tanúként rendőrségre, bíróságra akkor menni kell. Én a sz*ros kis 17500 forintommal ezt vállalom, de vajon más is?
2014. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim válasza:
Én 3 napja rendeltem a cégtől, de utánvéttel kértem, nem vagyok bizalommal az előreutalás iránt. A megrendelésről csak egy automatikus válasz jött, de semmi más... Akkor ezek szerint már nem is lesz belőle semmi! Csak nem tudom töröltetni a rendelést, tegnap csak 7-szer próbáltam hívni, 2-szer foglalt volt, a többinél meg senki nem vette fel.
2014. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 A kérdező kommentje:
Kedves előző. Ez van akkor, ha nem törölteti le a NAV hivatalból a lapot. pedig én már a múlt héten is kértem a tárhelyszolgáltatót. de úgylátszik, civil ember véleménye nem számít, a cégjegyzéket meg akkor sem nézik meg ha 2 perc lenne.
2014. ápr. 18. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!