Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MegaMultiMedia.eu webshopot...

MegaMultiMedia.eu webshopot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? és meg is kapta az árut? (elég kedvezményes árak vannak, de nem találok róla semmi egyéni tapasztalatot a neten.)

#MegaMultiMedia
2014. ápr. 9. 18:44
 11/97 A kérdező kommentje:
Az árajánlatot a telefonra a kirakat.hu árösszehasonlítón találtam, az linkelt erre az áruházra. megpróbálom elérni hogy vegyék le a megamultimedia-t a linkek közül.
2014. ápr. 12. 12:18
 12/97 A kérdező kommentje:

"Amit átutaltál Te is azt a NAV már lekapta." Ezek szerint a NAV-on kellene követelni azt a pénzösszeg(ek)et amelyeket mi vételár címén átutaltunk a cégnek, de semmit nem kaptunk érte?


Jogilag ha meggondolom, a vételár nem képezheti a cég tulajdonát addig amíg ki sem postázta érte a terméket. Így ha a NAV zsebre teszi az összeget, azzal minket, a gyanútlan vásárlókat károsítja meg, nem a végrehajtás alatti cégtől von el pénzt.


Szóval be fogok majd menni a NAV-hoz itt szegeden, és jól rákérdezek hogy hogy is van ez.

2014. ápr. 12. 12:24
 13/97 anonim ***** válasza:
Sajnos a NAV azt nem tudja hogy milyen pénz az, ami beérkezik. Nekik csak a tartozás kiegyenlítése a cél. De a feljelentést mindenképpen megtesszük mi is. Nem hagyjuk ezt annyiban.
2014. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 A kérdező kommentje:

Én még soha nem jelentettem fel senkit.

Fogalmam sincs hogy kell. de együtt nagyobb súlya lenne az ügynek mintha egyenként külön külön csináljuk.

Vagy vajon a rendőrök tudni fogják egy ügyként értelmezni, ha ugyanazt a vállalkozást más-más városokból is feljelentik?

2014. ápr. 12. 12:47
 15/97 A kérdező kommentje:

[link]


ezen a linken az árukereső.hu tárolt változata van, ahol szintén van egy vásárló aki póruljárt talán pénzzel is. Szerencsére az árukereső már rég leszedte a webáruházat a partnerei közül.

2014. ápr. 12. 12:54
 16/97 A kérdező kommentje:
Mellesleg az olcso.hu is kidobta őket legolcsóbb árajánlatnak, szóval nekik is írtam hogy vegyék le.
2014. ápr. 12. 14:50
 17/97 A kérdező kommentje:
Szóltam az olcsobbat.hu-nak is.
2014. ápr. 12. 15:57
 18/97 A kérdező kommentje:

Hol tegyek feljelentést vagy panaszt, hova menjek végülis?


-Nav?

-fogyasztóvédelem?

-vagy a rendőrség?

2014. ápr. 12. 16:22
 19/97 A kérdező kommentje:

Van egy újabb károsultunk egy fényképezőgép árával.


Alakul egy szép nagy összegről szóló feljelentés...

2014. ápr. 12. 17:46
 20/97 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vagyunk többen is. Megpróbálok még keresni károsultakat.
2014. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!