Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MegaMultiMedia.eu webshopot...

MegaMultiMedia.eu webshopot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? és meg is kapta az árut? (elég kedvezményes árak vannak, de nem találok róla semmi egyéni tapasztalatot a neten.)

#MegaMultiMedia
2014. ápr. 9. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 A kérdező kommentje:
Valakinél valami hír van? Nálam még semmi.
2015. márc. 4. 13:08
 92/97 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi. Szerintem ez még több év lesz. Ha egyáltalán dolgoznak még az ügyön....
2015. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy utána kellene érdeklődni a rendőröknél. Tudom, hogy folyamatban lévő nyomozásról nem adnak infót ki, és még nem volt "iratismertetés" (vagy legalábbis nekem nem szóltak, az tuti, hogy ha lesz, én ide ki fogom írni.)


De azt azért meg kellene tudni valahogy, hogy dolgoznak e az ügyön egyáltalán? Aki járatos ilyen rendőrségi vagy jogi ügyekben, megmondaná, hogy meddig kell egy nyomozáson dolgozni? Lassan már egy év eltelik az én átverésem óta, nehogy az legyen, hogy (sógor koma jóbarát utasítására, vagy síma lustaságból, túl sok elfoglaltságból, stb.) eltették az ügyet egy fiókba, aztán letelik az idő, és lezárják az ügyet eredménytelenül. (Ebben a korrupt országban sajnos bármit el tudok képzelni, nap mint nap óriási botrányok vannak, meg azt is el tudom képzelni, hogy az illegális határátlépők miatt van rengeteg dolguk a rendőröknek.)

2015. márc. 24. 09:30
 94/97 anonim ***** válasza:
Nekem az az érzésem, hogy nem is foglalkoznak már vele.
2015. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim válasza:

Egy ilyen internetes csalás igen hosszadalmas lehet, a sértettek számától függően.


Egy személyre lebontva "csak" egy kihallgatás, de ezt adott esetben több tucat ember esetében meg kell csinálni, többségét más kapitányság megkeresése útján, aminek teljesítése (mivel az iratok postán mennek oda-vissza, de főleg vissza), akár másfél hónapot is kitehet. Plusz, amíg egy-egy banktól beszerzik a számlatulajdonosok adatait, az is hosszadalmas folyamat. Van olyan bank, amelyik esetében több hónap is lehet. Sajnos egyelőre nincs jobb módszer, még mindig többnyire csak papíralapon dolgozik a rendőrség.


A MegaMultiMédiás ügy pedig még folyamatban van, és foglalkoznak vele!

2015. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
Valakinél valami fejlemény?
2015. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
Megkaptátok a levelet?
2016. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!