Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MegaMultiMedia.eu webshopot...

MegaMultiMedia.eu webshopot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? és meg is kapta az árut? (elég kedvezményes árak vannak, de nem találok róla semmi egyéni tapasztalatot a neten.)

#MegaMultiMedia
2014. ápr. 9. 18:44
 61/97 anonim válasza:

Elnézést, nem követtem az eseményeket az elmúlt napokban.

A bejelentést az I. Kerülteti Rendőrkapitányságon tettem április 1-én, a száma: 01010/2474-3/2014. ált.

Most kaptam tőlük egy levelet, hogy átküldték az ügyet minden irattal együtt a BRFK VIII. Kerületi Rendőrkapitányság - Központi Szabálysértési Előkészítő Osztályára. Szóval nem sok előrelépés van, a honlap még mindig elérhető :(

2014. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 split81 válasza:
Én ma reggel írtam egy utolsó felszólító levelet, konkrétan leírtam, (jogszabály helyet megjelölve)hogy feljelentést teszek. Délben hívott az ügyvezető, hogy az összeget átutalták, és fél órán belül megjelenik a számlámon. Ez részben így is lett, ugyanis csak a termék árát utalták vissza, a postaköltségről "elfeledkeztek". Így "csak" 700 Ft-ot buktam, + azon levelek postaköltségét amiket írtam a cégnek, illetve az ügyvezetőnek. Ez is valami.
2014. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim válasza:
Talán akkor valami változott. Én április 1 előtt kétszer küldtem figyelmeztetést nekik, hogy feljelentem ha nem utalják vissza a pénzt, de semmi választ nem kaptam és a pénz sem érkezett meg :(
2014. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
Hiába fenyegetőzök, válaszolni nem akarnak. A telefont továbbra sem veszik fel.
2014. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 A kérdező kommentje:

Split81!

milyen felszólító levelet írtál amit megkaptak?

papíron? emailben? ügyvédi felszólítás? vagy mi?

jó hallani hogy pénzt is kaptál vissza.

2014. ápr. 23. 21:59
 66/97 anonim válasza:

Split 81!

Jó olvasni,hogy neked visszautalták a pénzt.Ha esetleg tudnál segíteni abban,hogy mégis mit írtál nekik,az nagyon jó lenne!Mi is bepróbálkoznánk.

Válaszod előre is köszi!

2014. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 Styke válasza:

Sziasztok!

Ma sikerült bezáratnom ezt a csaló webáruházat, így már másokat nem károsíthatnak meg! Az UNAS-t felkerestem a fórummal és nagy kínkeservesen sikerült elérni, hogy bezárják! Én is megteszem a fogyasztóvédelemhez a feljelentést, de már nyugodt vagyok hogy mást nem verhetnek át, ha a pénzem már lehet hogy sosem látom viszont :(

2014. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 split81 válasza:
E-mailt írtam, azt hiszem összesen négyet, + az ügyvezető lakcímére írtam egy ügyvédi felszólító levelet.
2014. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 az utolsó balek válasza:

Remélem én vagyok az utolsó balek, aki ebben a boltban vásárolt… Ráadásul banki átutalással fizettem. :(


Fontolgatom, hogy együtt kellene lépnünk, akkor talán hatásosabb. Ha érdekel egy ilyen közös feljelentés, írjál privátban!


Üdv!

2014. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:
Mit írtál az ügyvédi felszólításba?
2014. ápr. 25. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!