Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MegaMultiMedia.eu webshopot...

MegaMultiMedia.eu webshopot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? és meg is kapta az árut? (elég kedvezményes árak vannak, de nem találok róla semmi egyéni tapasztalatot a neten.)

#MegaMultiMedia
2014. ápr. 9. 18:44
 21/97 split81 válasza:
Engem 17.500 forinttal károsítottak meg. írtam nekik még egy utolsó e-mail, ha nem kapom vissza a pénzemet holnap elküldöm a beadványomat a fogyasztóvédelemnek, és feljelentést is teszek.
2014. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:

Na nem tudom hova lett a reggeli kommentem hirtelen.

(letörlődött volna?)


Bementem a szegedi apeh-hoz, "közérdekű bejelentést" tettem, szerintem minden károsult tegye ugyanezt, és akkor átkerül az irat a Budapesti NAV irodába ahol kivizsgálják az ügyet.


-ezt a fórumtopikot is kinyomtattam,és átadtam a bejelentés mellé, hogy lássák az ügy súlyát, meg hogy többen vagyunk.


-nyomtassatok ki minden e-mailt, vigyétek be.

-legyen személyi, lakcímkártya, adóazonosító jel nálatok

-meg a cég adatai is.

-Ha a neveteket vállaljátok, akkor további kérdéseket is tehet fel nektek a hivatal, ezzel lehet az ügyet segíteni.

-A nyomozás állapota adótitok lesz, szóval akkor fogunk csak megtudni valamit, ha netán vissza kapjuk a pénzünk.


-Viszont a pénzzel kapcsolatban: végrehajtáskor rangsort csinálnak, első az adó és a bankok, utána jön mindenki más. Szóval ha nagyon mínuszt csinált a cég, akkor nem biztos hogy kapunk valamit.


mégegyszer: kérek minden károsultat, hogy tegyen a legközelebbi NAV irodában bejelentést, adja át a bizonyítékokat.

2014. ápr. 14. 13:17
 23/97 split81 válasza:
Én holnap elküldöm a bejelentést a fogyasztóvédelemnek, aztán tulajdonképpen ugyanezzel a tartalommal megteszem a feljelentést ismeretlen tettes ellen az illetékes rendőrkapitányságon. Ha többen lennén szerintem az megalapozná a folytatólagos, üzletszerűen elkövetett csalást, (ha a nagyobb értéket nemis)A céginformációs szolgálatnál ingyenesen elérhető a cégkivonat, rajta az üzletvezető(és tag) nevével, címével, adóazonosító jelével.
2014. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 split81 válasza:

Kovács Zsolt Sándor (an.: Varga Gabriella)

Születési ideje: 1977/11/27

3060 Pásztó, Cserhát lakónegyed 26. fszt. 1.

Adóazonosító jel: 8405072543

Ez az ügyvezető adatai. Küldök neki egy ügyvédi felszólító levelet holnap, ha nem válaszol megteszem a feljelentést.

2014. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:

Az ügyvédi felszólítás jó ötlet.

Küldd el a cég telephelyére is, hátha nagyobb eséllyel célba ér.

2014. ápr. 14. 16:01
 26/97 A kérdező kommentje:

Sajnos, a webshop eeblap a jelen pillanatban még mindig a neten van.


A pozitívumok, további kár megakadályozásában:

-az olcso.hu oldal levette a hirdetéseit.

-Az olcsobbat.hu szintén levette az áruház hirdetéseit.

(az Árgép és az Árukereső már az én vásárlásom előtt is levették az üzletet a partnerek közül)

2014. ápr. 14. 16:07
 27/97 A kérdező kommentje:

idézet Split81 : "Ha többen lennén szerintem az megalapozná a folytatólagos, üzletszerűen elkövetett csalást, (ha a nagyobb értéket nemis)"


De hát tény hogy többen vagyunk, mint ezt mindannyian tudjuk is. Privátban megírhatnánk egymásnak az elérhetőségünket, és összedobnánk a feljelentéshez használható infókat (kinyomtatott e-mailek stb).


És, már több százezer az össz kár:

Én 86388 Ft.

8. válaszoló 27 ezer.

ők találtak egy hölgyet aki 80 valahány ezret bukott.

Nekem írt valaki, egy fényképezőgép árát bukta.(Elég tág kategória, 30 és 150 ezer között bármennyi lehet)

Még egy személy írt nekem, 16500 Ft.

A neten belebotlottam egy üzenetbe, aki 83114Ft-ot egy notebook árát bukta.

split81 pedig még 17500 Ft-ot.


Ez eddig összesen (ha a fényképezőgépet 50 ezerre tippelném de csak tipp) 360 ezer Ft és 7 ember.

2014. ápr. 14. 18:54
 28/97 anonim ***** válasza:
Én holnap levélben küldöm el a feljelentést. Meglátjuk mi lesz. De tartok tőle, hogy semmi.
2014. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim válasza:
Én egy 26676 HUF-os megrendelést buktam. Amúgy amit eddig a cégről sikerült megtudni az az, hogy valóban felszámolás alatt áll, és amennyiben a felszámolóbiztos nem engedélyezte, hogy folytassa a működését, úgy amit elkövetett, már azonnal bűncselekmény. Egy hintet kaptam egy ismerősömtől, miszerint érdemes lehet a fogyasztóvédelemnél bejelentést tenni, illetve a NAV-nál azt az embert megkeresni, aki a felszámolást vezeti.
2014. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 split81 válasza:
Én megírtam a bejelentést a fogyasztóvédelemhez (e-mailek, a termék adatlapja, banki átutalás igazolása csatolva) és küldöm az ügyvédi felszólító levelet is. az ügyvezető telefonszáma is fent van a neten, de természetesen az sem kapcsolható. Viszont sem a céginformációs szolgálat , sem a cégközlöny szerint nincs felszámolás alatt a cég!
2014. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!