Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/952 anonim ***** válasza:
0%

#271


Egy remekül vigasztaló ember! :D

2022. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/952 anonim ***** válasza:
14%
#273 Jaj de fáj Pistike, hogy megszűnt a kedvenc fika oldalad. Annyira szánalmas gyerekek vagytok.
2022. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/952 anonim válasza:
44%
Megnézném mivel foglalkoznak, akik itt magyaráznak, h ilyen meg olyan szennyoldal, meg végre megszünt,stb. Gondolom 95 százalékuk pr.sti😆
2022. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/952 anonim ***** válasza:
23%
Gyakori kérdéseken van egy elég hosszú topic róla, ott van infó bőséggel! :D
2022. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/952 anonim ***** válasza:
37%

Egy kis classic shit:

[link]

2022. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/952 anonim ***** válasza:
26%
#276 Magam nevében beszélhetek és elárulom neked nem vagyok prosti és meleg meg transz sem. Faszi vagyok . Amúgy meg mi van akkor ha valaki prosti? Ezt sajnos csak ilyen szellemileg és a fejlődésben visszamaradott egyéneknek jelent problémát. Nem érdekel ha Lutz Gizi Genfben svájci pasik pöcsét húzogatja, azzal nekem nem árt és neked sem. Meg az sem érdekel ha Szabó Józsika meleg. Ez az ő dolga. Azt is tudjuk ,hogy fake képet videót már bárki tud készíteni. Kirúgott expasik bosszúból beküldött képei amelyet annak idején bizalommal készített a barátnője. Ez a szórakozásotok? Milyen okádék emberek vagytok ti? Ha nekem bármelyik hozzátartozómat kitették volna ezen az oldalon az biztos,hogy pénzt, időt ,energiát nem kímélve derítettem volna ki ki az a csúszómászó aki ilyet tett. Az a lény nem érdemel irgalmat. Tudod mit a napiszar helyett olvasgass, művelődj legalább adsz egy kis értelmet hitvány és szánalmas életednek.
2022. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/952 anonim ***** válasza:
68%

#276:

A napiszart védőknek igen, ez a magyarázata, hogy 95%-uk biztos prosti.


Ezzel hitegetik magukat, mert ezt a magyarázatot könnyű elfogadni, mert így a lelkiismeret furdalás alól mentesíthetik magukat. Hogy ezt az állításukat, amit egyáltaklán nem lehet bizonyítani (ld "gondolom" szófordulat), valós tényként fogadják el.


De rosszul értesültél. Amikor megy az oldal, csinálj egy statisztikát. Vegyél rá fáradtságot hogy az igazadat alátámaszd. Még az sem lesz hiteles, de induljunk csak ki abból hogy a bejegyzés címkék saccolásra legalább jók.


De egy nagyjáboli becslést csináltam neked, hogy a valóság feltárásával neked ne kelljen időt tölteni.


Nézzük a napiszar címkéket. Nyilván a 16777215-es számok, melyek ráadásul darabra pontosan több címkénél is szereplnek hibásak. 1,6 millió poszt biztos nincsen. Azokat dobjuk. A "+18" és a "Napi Suna" a címkéknél van a legtöbb bejegyzés. Mondjuk az átfedések miatt kb számoljunk jóindulatúan 50 ezer bejegyzéssel.


Akkor most nézd meg az ExSuna címkét, 7 ezer ilyen bejegyzés van. Ezek nagy része azt gondolom inkább csak lejáratás és bosszú.


De hozzáteszem a ribi címke között is lehet jónéhány amire csak beböfögték hogy ribi, de mondjuk egy rosszlányos linkre már nem futotta.



De tudod mit, legyen 95% ahogy Te mondod. Ha a csajod, lányod, anyukád, rokonod bekeveredne pusztán rosszindulatból ebbe az 5%-ba. Mondjuk anyád tök alaptalanul, bosszúból felkerülne oda mint egy "ribi". Akkor is odalennél a napiszarért? Az gondolnád: Ja hát ez van. Tök jó poén attól még... Mindig vannak "veszetségek".

2022. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/952 anonim ***** válasza:
100%

"hogy pénzt, időt ,energiát nem kímélve derítettem volna ki ki az"

Hányan elmondták már ezt, és még mindig semmi. Az oldal közben tizensok éve fut, ennyire törte meg a működését a sok bosszúálló harcos. A rendőrség sem tudott mit kezdeni vele, majd pont egy mérges civil oldja meg, ugyan már. Pont olyan következménye lett mint a kurucinfó üzemeltetésének vagy Nosika, Iron Channel, Gálik és a többi pedo és állatkínzó botrányának: a világon semmi.

2022. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/952 anonim ***** válasza:
17%

#281:

Ebben igazad van... Ha ezt a szennyoldalt Te pedo és állatkínzó oldalkhoz hasonlítod. Teszem hozzá helyesen tolod egy szintre velük.


A hasonlatodból kiindulva viszont ezeket akkor mégis csak a morálisan alacsony értékrendű emberek olvassák élvzettel, sőt még ki is álnak mellette. Akik kb olyanok, mint azok akik, egy pedó vagy egy állatkínzós cikk olvasása is élvezete nyújt. Már ha elfogadjuk hogy az állatkinzás és a pedo elitelendo. Meg a megjelenítése is.


Az egy baj, hogy ilyen oldal üzemltetőit, és ami nagyon fontos... az oda "szivárogtatókat" nem tudják megbüntetni.


A nagyobb baj, hogy az ilyen oldalaknak van keletje, sőt van aki kiáll ezek mellett. Ez azt mutatja, hogy van egy olyan társadalmi réteg, aki erkölcsileg és morálisan nagyon alacsony szinten van. Azt gondolom az ilyen odalnak nem szabadna hogy nézettsége legyen, és hogy a társadalom egyként kellene kiállnia ellene. De sajnos itt a GYK-n sem ezt látom.



A vergődésemnek pedig csak két oka lehet:

1. Vagy az én értékrendem hibás, mert ennyire elítélek egy olyan oldalt melynek fő profilja magánemberek életének a tönkretétele. Nem csak olyanoké akik valamit tehetnek is erről (pl prosti). Hanem olyanoké akik csak 100% színtiszta bosszúból, és hamis rágalmakkal kerülnek ki. Mert van ilyen... ezt fogadjuk el.


2. Vagy mégis az én értékrendem helyes. És jogosan háborít fel, hogy vannak olyanok akik az ilyen oldalakért vannak oda. Mint a bosszú, a rágalom, a pedofilia és állatkinzás.

2022. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/952 anonim ***** válasza:
78%
megint nincs :O
2022. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!