Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/952 anonim ***** válasza:
36%
245-ös, simán lehetséges, aki így akarja kompenzálni másságát, és hogy elkerülje a többnyire melegellenes társadalom elítélését :) van egy ismerősöm aki rendesbe fújjolja a melegeket, hogy milyen undorítóak (stb.) de ennek ellenére fiatal korában fiú unokatestvérével smárolt kíváncsiságból, és mai napig sem veti meg az anált.
2022. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/952 anonim ***** válasza:
90%
#237 Használj reklámblokkolót.
2022. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/952 anonim ***** válasza:
18%
#245: Van szép felesége is neki.. Most nem tudom biszex-e csak régről van infóm róla, nem ismerem ennyire. Amit tudok, az is csak alapos aknamunka eredménye, amit évekkel ezelőtt csináltam... De megmondom őszintén nem Ő érdekel. Az egyik társaira hajtok... és nem szexkapcsolat céljából :D
2022. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/952 Psycho1988 ***** válasza:
45%

Sziasztok!

Egy újabb update részemről.


A tegnapi újraszületésüket követően barátaink alkalmazták a CloudFlare rendszerét, mely véd(het) DdoS támadások ellen. Ez azonban nem bizonyúlt túlságosan hasznosnak, ugyanis a mai nap során az oldal kb 20-25%-os uptime mellett döcögött.


Ezért este aktiválták a CloudFlare GEO szürését, mely geolokáció alapján szüri meg a látogatókat, és csak az engedélyezett lokációkból engedi hozzáférni a szerverhez őket.


Fontos kiemelni, hogy maga a CloudFlare is csak a szerver OSI modell szerinti 7. rétegén véd.

Ezáltal az oldal átmenetileg elérhetővé vált, ugyanis a DdoS támadások általában külföldi proxykon futnak.


Mi is ezzel a gond?

Ez a fajta védelem szinte lehetetlenné teszi a VPN, vagy TOR használatát az oldalon, ezáltal a szerkesztők, posztolók, látogatók nem tudnak igazán elbújni a szolgáltatójuk illetve a hatóságok elől sem. A helyetekben vigyáznék! :)


NSZ fanok, élvezzétek ki, hogy még megy az oldal. Természetesen ez a rendszer sem kijátszhatatlan, hamarosan előállok a speciális erre kidolgozott koncepciómmal, és újra feketébe borul az oldal.


Elvonulok dolgozni, hamarosan újra találkozunk itt. Nyugi, ez nem hetek kérdése, mint a CF integráció volt nektek.


Üdv,

Psycho

2022. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/952 anonim ***** válasza:
57%

ma 23:25


Most ezt hagy ne higgyem már el, hogy pont te, itt egy kis fórumos hozzászóló állítottad le azt az oldalt... 😅😂😂

Kizárt dolognak tartom szintén.

Unatkozó gyerek lehetsz aki itt akár felvágni ezzel.


Itt mindenki zizi?


Nem tudja valaki mi történt valójában?

2022. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/952 anonim ***** válasza:
69%

247

Pedig tenyleg o volt. Van rola bejegyzes a nszon is

2022. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/952 anonim ***** válasza:
42%

#ma 23:31

Helyedbe csendben lennék amíg nem száll rád is a kollega.


#246 Psycho1988 Veled vagyok , szurkolok neked!

Példaképem vagy. Ha ez tervek szerint összejön, meghívlak egy tálca sörre! :D (komolyan)


Psycho1988 for prez!

Na pá nsz fanok! Csumii.

2022. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/952 anonim ***** válasza:
41%

Psycho:

Ha botnet vagy VPS bérlés kell, kisebb összeggek szerintem sokan támogatnának (BTC/USDT).


Posztolj ki kripto címeket :)


Én nagyobb öszeggel is, ha az üzemeltetőkről szerzel hitelesen ellenőrizhető infókat.


Más ne írjon, hülye nem vagyok. Ha valaki ír, úgy is a Psycho-nak írok hogy visszaellenőrizzem :D :D :D :D

2022. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/952 anonim ***** válasza:
27%

249-es vagyok:

Ja és amit Psycho említett, hogy az "új" védelmetekkel védettebbeknek érzik majd magukat az csak max egy rózsaszín felő. Pont hogy a privát szférájukat veszélyeztették a Cloudflare-el.

Iszonyatosan rátok jár a rúd, és egy balfasz lépés volt hogy még a cloudflare felé is léptetek, csak nehogy visszanyaljon a fagyi . :)

2022. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/952 anonim ***** válasza:
35%
Hajrá, intézd el őket, megérdemlik :)
2022. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!