Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/952 Psycho1988 ***** válasza:
30%
... csapongásodra csak annyit, hogy nagyon szivesen várom észrevételeidet, hol lehetne jobb helyen felhasználni az aprót, időt és szakképesitést. Legyen szó bárminemü illegális tartalomról, ahol valakiket kihasználnak, vagy valakikkel visszaélnek - első leszek, aki fellép ellene, garantálom.
2022. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/952 Psycho1988 ***** válasza:
58%

... az önbiráskodásra pedig:

Amennyiben megütnek, és visszaütsz. Önbiráskodtál, vagy jogos önvédelem volt?

Vetitsük most ezt le digitális formára, és megkapod a válaszomat.

2022. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/952 anonim ***** válasza:
37%

Psycho , most hogyhogy fent vagy itt? Éjjel szerintem nem voltál fent


26/n

Szilvi

2022. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/952 anonim ***** válasza:
69%

182

a jog világosan kimondja, hogy a támadást megakadályozhatod és feltartóztathatod amíg pl a rendőrség kiér, de csak neki van joga intézkedni a támadó ellen. Te nem üthetsz vissza és nem okozhatsz személyi sérülést mert az ugyan olyan erőszakos cselekménynek minősül. Plusz te még zsaroltad is az nsz-t. Gyakorlatilag vissza ütöttél és még pénzt is kértél, hogy abba hagyd a támadást. Erkölcsileg már más kérdés ez egész, de az is amit csinálsz, mert ha neked tényleg olyan fontosak lennének az emberek nem vered nagydobra az egészet

2022. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/952 Psycho1988 ***** válasza:
21%

Hello Szilvikém!

Én mindig itt vagyok, ha keresel!😁


184

Visszaüthetsz, ha folyamatos támadás ér. Ha kint marad egy poszt, azzal folyamatosan sérülsz.


Második részre pedig:

‘’Véleménye fontos számunkra.’’

🤣

2022. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/952 anonim ***** válasza:
65%
Pont hogy nem. Ez önbíráskodás. Lásd a bácsit aki áramot vezetett a kerítésébe mert loptak tőle és majdnem őt zárták börtönbe mert valaki - aki betört hozzá - megrázott az áram. A bíróságon kiröhögnek ilyen érvekkel. A poszt nem rólad szólt (mielőtt lelőtted az oldalt) így téged nem bántott senki de te mégis ütöttél. Ez kimeríti az önbíráskodás fogalmát szóval már itt elvérzik az érvelésed. Attól, hogy valaki törvényt sértett nem mentesít téged a törvénysértés alól.
2022. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/952 anonim ***** válasza:
78%
Lehet a hiгpoгtálok helyгeigazitási peгeiгe gondolsz, mint joggyakoгlat. Adott közegben koheгensnek tűnik egy megnyilatkozás, a tőgymelegből kikeгülve azonban szánalmasnak. Más megvilágitásba helyezve meg egyenesen embeгi méltóságot séгtőnek, de mégis ugyanaггól a taгtalomгól van szó.
2022. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/952 anonim ***** válasza:
30%

Szegény incel közösség, nem lennék most a helyükben: inv.veгn.cc/watch?v=Z5TqD5xf0ic

Báг a sok magányos otthonülő, talán könnyedén összedob csontonként egy huszast - csak a szélessávгa költ. Akadhat, aki többet is. Közösségi finansziгozás céltáblájának lenni egy ilyen elvadult csapatnál kész főnyeгemény! Sosem téged keгesnek, az fáгasztó, hanem a köгnyezetünk ad támadűsi felületet, a nagyi 8 bitese. Piacon 16 dolláг a HashCat kilója. Teгmészetesen ezt a munkát nem vállaljuk. ;o)

2022. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/952 anonim ***** válasza:
75%
Csapongok, bocsánat! Mielőtt belelovalod magadat, hogy egyedül holnap kinyomtasd az inteгnetet - szeгintem az elején toltad el, báг nem ismeгem a гészleteket csak, hogy kommunikáció volt meg dгáma. Ez most tanulópénz. Van egy telefon a Wells és Lake saгkán. Tényleg kéгtél pénzt?
2022. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/952 Psycho1988 ***** válasza:
23%

Azthiszem már eléggé elment itt a kommunikáció, és nem is arról szól, amiről kellene.


Itthagyom tehát ezt a platformot, amit akartam, már közöltem.

A protonmailen elértek, ahol a végén .com van, a kukac előtti rész meg ugyanaz, mint itt a felhasználónevem.


Örülök, hogy segíthettem nektek, akik értékelitek az oldal elérhetetlenségét.

Még biztosan hallani fogtok rólam.


Vigyázzatok magatokra, és a leckét ne feledjétek:

‘’Úgy rugdosd a kavicsot, hogy egyszer beleállhat a lábadba, és kitépheti a húsod.’’


Èg veletek tehát!


Üdv,

Psycho

2022. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!